REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Serdecznie dziękuję

# Lidia Polit

13.11.2006 17:23

Serdecznie dziękuję Tym z Państwa, którzy oddali na mnie swoj głos. Nie zostałam co prawda radną, ale wiem, że mogę pożegnać się z samorządem z otwartą przyłbicą. Pracowałam uczciwie, zdobyłam nowe doświadczenia, no i mam satysfakcję, że coś się jednak zrobić udało.
Nowym Radnym serdecznie Gratuluję i życzę, by w rozwiązywaniu spraw nas wszystkich nie patrzyli przez pryzmat interesów partii i układów. Samorząd, to służba nie przywilej.
Zamierzam nadal angażować się w słuszne sprawy, bo radnym się bywa, a społecznikiem po prostu się jest. Pozdrawiam Państwa serdecznie i jeszcze raz dziękuję. Lidia Polit

# witt

13.11.2006 17:57

Witam
Nie znam Pani ale w imieniu mieszkańców ja też serdecznie dziękuję za dotychczasową pracę w radzie dzielnicy.

# historyk-wyjątkowo

13.11.2006 18:50

A ja dziękuję w imieniu RO Białołęka Dw. za za rzetelną i dobrą wspólpracę przez 4 lat.
Pozdrawiam
Krzysztof Madej

REKLAMA

# piotrek

13.11.2006 19:42

jedyna , która podziękowała i to przegrana, to jest klasa!

 Andrzej Świtalski

14.11.2006 09:45

Dziękuję Ci również. Miło było z Tobą pracować nieco ponad rok w Radzie Dzielnicy. I choć tak zasadniczo różniliśmy się politycznie wielokrotnie popieraliśmy wspólnie słuszne inicjatywy dla mieszkańców. Mam nadzieję, że nowa Rada odłoży na bok bezsensowne spory pseudopolityczne i wspólnie będzie dbać o dobro naszej Dzielnicy.
Korzystając z okazji również dziękuję wszystkim tym, którzy na mnie zagłosowali, a także tym, którzy na mnie nie głosowali, ale z pełną świadomością wybierali /bez uprzedzeń politycznych/ najlepszych, ich zdaniem, ludzi do /jak napisała Lidka/ służby samorządowej.
Dziękuję także wszystkim byłym i starym-nowym radnym za "przygodę" współdziałania, licząc, że niektóre moje inicjatywy będą kontynuowane.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
były radny Andrzej Świtalski

# a fe PIS

14.11.2006 11:02

To już koniec Pani i Panie radny! Jedynie co wam zostało to mozliwość udzielania się ...na forum.Nie będzie to złośliwe co napisze ale prawdziwe. Proszę się zająć rodziną , włożyć ciepłe kapcie i gdzieś się zaszyć!
DOBRANOC!

REKLAMA

# kulturalny

14.11.2006 11:26

Do "a fe Pis": Twoja wypowiedź jest fe.

# Anty-pozorom

16.11.2006 19:21

To teraz nawet i na forum można się pojawić i udawać, że się ma klasę. Gdzie Państwo byliście wcześniej, w czasie swojej kadencji? Tak wnikliwie śledziliście forum i reagowaliście na uwagi mieszkańców? Nie wydaje mi się. Żegnamy Państwa, dziekujemy!

# piotrek

16.11.2006 22:37

Forumowicze są bezwzględni, i bardzo dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024