REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Serdecznie dziękuję

# Lidia Polit

13.11.2006 17:23

Serdecznie dziękuję Tym z Państwa, którzy oddali na mnie swoj głos. Nie zostałam co prawda radną, ale wiem, że mogę pożegnać się z samorządem z otwartą przyłbicą. Pracowałam uczciwie, zdobyłam nowe doświadczenia, no i mam satysfakcję, że coś się jednak zrobić udało.
Nowym Radnym serdecznie Gratuluję i życzę, by w rozwiązywaniu spraw nas wszystkich nie patrzyli przez pryzmat interesów partii i układów. Samorząd, to służba nie przywilej.
Zamierzam nadal angażować się w słuszne sprawy, bo radnym się bywa, a społecznikiem po prostu się jest. Pozdrawiam Państwa serdecznie i jeszcze raz dziękuję. Lidia Polit

# witt

13.11.2006 17:57

Witam
Nie znam Pani ale w imieniu mieszkańców ja też serdecznie dziękuję za dotychczasową pracę w radzie dzielnicy.

# historyk-wyjątkowo

13.11.2006 18:50

A ja dziękuję w imieniu RO Białołęka Dw. za za rzetelną i dobrą wspólpracę przez 4 lat.
Pozdrawiam
Krzysztof Madej

REKLAMA

# piotrek

13.11.2006 19:42

jedyna , która podziękowała i to przegrana, to jest klasa!

 Andrzej Świtalski

14.11.2006 09:45

Dziękuję Ci również. Miło było z Tobą pracować nieco ponad rok w Radzie Dzielnicy. I choć tak zasadniczo różniliśmy się politycznie wielokrotnie popieraliśmy wspólnie słuszne inicjatywy dla mieszkańców. Mam nadzieję, że nowa Rada odłoży na bok bezsensowne spory pseudopolityczne i wspólnie będzie dbać o dobro naszej Dzielnicy.
Korzystając z okazji również dziękuję wszystkim tym, którzy na mnie zagłosowali, a także tym, którzy na mnie nie głosowali, ale z pełną świadomością wybierali /bez uprzedzeń politycznych/ najlepszych, ich zdaniem, ludzi do /jak napisała Lidka/ służby samorządowej.
Dziękuję także wszystkim byłym i starym-nowym radnym za "przygodę" współdziałania, licząc, że niektóre moje inicjatywy będą kontynuowane.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
były radny Andrzej Świtalski

# a fe PIS

14.11.2006 11:02

To już koniec Pani i Panie radny! Jedynie co wam zostało to mozliwość udzielania się ...na forum.Nie będzie to złośliwe co napisze ale prawdziwe. Proszę się zająć rodziną , włożyć ciepłe kapcie i gdzieś się zaszyć!
DOBRANOC!

REKLAMA

# kulturalny

14.11.2006 11:26

Do "a fe Pis": Twoja wypowiedź jest fe.

# Anty-pozorom

16.11.2006 19:21

To teraz nawet i na forum można się pojawić i udawać, że się ma klasę. Gdzie Państwo byliście wcześniej, w czasie swojej kadencji? Tak wnikliwie śledziliście forum i reagowaliście na uwagi mieszkańców? Nie wydaje mi się. Żegnamy Państwa, dziekujemy!

# piotrek

16.11.2006 22:37

Forumowicze są bezwzględni, i bardzo dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe