REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Peple!!!

# kanon

15.11.2006 00:00

Czytam wpisy i dochodzę do wniosku że na dluższy czas z wszelkich dyskusji powinni się wyłączyć Wlodkowski i Piotrek.W zasadzie to przewracacie glupstwa na wszystkie strony nie wprowadzając nic ozywczego .
Piotrek - nawet nie wyciągnąłes zasadniczego wniosku z faktu iż dwa ugrupowania nie chcialy Cię widziec w swoich szeregach .Dlaczego ?.Tlumacz sobie że jesteś mądry ,albo za mądry.Zagloba mógłby powiedzieć a może jesteś kiep.
Włodkowski -sprawiasz wrazenie że między grą na organach piszesz co Ci slina na język przyniesie.Finał może być taki że i Twój wielebny posunie Cię z posady.Brak pokory nie jednego skrzywil.Ubliżanie PO ( czytaj P .Gęsina )na tym etapie sugeruje że brak Tobie rozwagi.Oby Cię nie przekręcila.
Sugestie typu B na prezydenta,przewodniczącego ,pierwszego mądralę dobre są jesli prowadzi się dyskusje wśrod malolatów.Z możliwościami i oceną wywazoną wstrzymajmy się.
Deklaracje typu nic nie będę robil rzucileś -wyszedleś na glupiego ,teraz sugerujesz że w Gospodarności będziesz chlopski kozak -poczekaj.Ja widze że nie masz pojęcia o pracy samorządu.W klubie Gospodarność okreslą ze opinie klubu wyglosi np Smoczyński i to w klubie przeglosują .Ty najwyżej możesz zrobić w spodnie.Występując sam musisz zaznaczyć że jest to twoje prywatne zdanie i wtedy musisz mieć swiadomość że może nawet nikt Cię nie chcieć słuchać.Potraktują Cię jako obłąkanego.Tyle.Co do oceny Gospodarności na razie się wstrzymaj.Platforma znajdzie i u Was oznaki ktore pozbawią komfortu może i Ciebie.

# piotrek

15.11.2006 00:08

A takie informacje masz skąd? z szafy Lesiaka?
Jak nie znasz dobrze tematu to nie wypowiadaj się mądralo. Którego to coś zabolało?
Któregoś z PO, czy sympatyka ?
Śmiało! Ja przynajmniej nie kryję się pod obcymi nickami. Kobranoc Mądralko( taki nick powinieneś posiadać).

# kanon

15.11.2006 09:16

Sam pisałeś że Cię oszukali -czytaj nie byłes im miły .Chyba ze nie pamietasz to co piszesz przez nadmiar.A co ma do tego Lesiak w kali cichej Bialołeki ?.

REKLAMA

# PIOTREK

15.11.2006 18:07

Oszukali tak samo jak Waldka Pusza, prawdopodobnie były to celowe zagrywki, aby odbić kandydatów z PO ( bo Ostry koleżeńsko bliższy mi był niż Kaznowski, a ja niestety na to patrzę, chociaż w polityce "niet sientimentow" i to mnie zgubiło.
Ale przez to stracili 3 mandaty, bo i Bartka tez trzeba policzyć, ale nie znam przebiegu zdarzeń z Bartkiem.
Do Platformy byłem , obojętny , a PIS znienawidziłem, kiedy to rozpoczęto rugi w-wskie.
Ale nie brałem polityki na gruncie dzielnicy pod uwagę, a że lista jest potzrebna do wejścia(patrz PO), to tego juz nauczyłem sie po ostatnich , sorry przedostatnich wyborach, dlatego tak wyszło, a teraz pis JEST JESZCXZE GORSZY NIŻ LEPPERYZM, gorszy od Kononowicza, bo ten baran przynajmniej wierzył w to co mówił.

 Włodkowski B.

15.11.2006 20:54

1. O moją "posadę" w Płudach proszę się nie martwić. Bóg zapłać co prawda wiele znaczy, jednak nie do końca rozumiem kontekst...
2. Co do sprawy p. Gęsiny. Jeśli zaistniało takowe podejrzenie i jest o tym głośno w środowisku białołęckim, warto byłoby o tym mówić. Bo rzecz nie jest bagatelna. Jeśli ktoś próbowal oczernić kandydatkę PO - należy to wyraźnie powiedzieć, jeśli to Ona próbowała fałszować głosy - także wszyscy mamy prawo o tym wiedzieć.
3. Forum jest publiczne, każdy może tutaj pisać. Jeśli za wiele Bartka, Piotra, Matki i historyków - to niech kanony dołączają. Wtedy siły będą równe. Inna rzecz, że forum to miejsce dość swobodnej dyskusji, niekiedy z przymróżeniem oka.
4. Przepraszam za tych, którzy sugerują B na prezydenta...
5. Co do mojej roli w Gospodarności - proszę się nie martwić. I proszę nie pytać (także telefonicznie), czy w Gospodarności nastroje pogrzebowe. Proszę też nie antagonizować mnie i J. Smoczyńskiego. Nie widzę jak na razie podstaw...
Czy narobię w spodnie - to się okaże. Jeśli tak, po pierwszym razie, zakupię (oczywiście za pieniądze z diety) pampersy. I będę ich używał. Niekoniecznie w wiadomym celu.

# Tosto

16.11.2006 21:40

Nie no wymiekam. Wejde na jakieś forum kibicowskie, tam chyba wyższy poziom ( a napewno ciekawiej ). Do Pana Radnego Włodkowskiego B. weź się Pan do roboty, a nie wypisujesz Pan jakieś dyrdymały. Mam wrażenie, że nie ma Pan pojęcia o tym co Pana czeka. To mnie przeraża.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe