REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy są już jakieś wyniki w Białołęce

# ciekawa

12.11.2006 22:33

Bartku masz ludzi w komisjach, kto prowadzi?

# Stefan Zawadzki

12.11.2006 22:46

Nie wiem czy Bartek cos wie ale ja wiem swoje. Mam 600 glosow a Marek Fronczak 450. I to my rozdajemy karty w tej dzielnicy. Inni niech spadaja

# poinformowany

13.11.2006 08:37

1 Okręg PO -3 mandaty, PIS 2, Gos - 2 Lew -1
2 Okręg PO - 3 mandaty, PIS 2 Gos -1 Lew -1
3 Okreg PO 4 lub 5 mandatów, Gos - 1 lub 2, PIS-1, Lew-1
Wstępne wyniki na podstawie rzeczywistych danych

REKLAMA

 Włodkowski B.

13.11.2006 15:15

Co prawda pytanie skierowane było o 22:33 - i od tego czasu wiele już wiadomo...
Mocne zwycięstwo p. Pelca w Choszczówce.
Generalnie na Zielonej w II mało głosów dla Gospodarności.
Z tego co wiem, to na Leszczynowej i Van Gogha padło sporo na lewicę.
No i porażka obecnego PiS-u. Wchodzi pewnie Zajc, bo z 1.

# passi@op.pl

13.11.2006 15:32

Porażka Gospodarności i PiS-u jednym słowem !!!
Lewica dostała dużo nie przy Van Gogha, a przy Piccasa (kimisje mieściły się przy ul. Van Gogha).

 Włodkowski B.

13.11.2006 15:52

To był skrót myślowy.

REKLAMA

# passi@op.pl

13.11.2006 16:06

Rozumiem... a Avetki to teraz będą naczelnym pismem GOSP czy jak ?

 Włodkowski B.

13.11.2006 16:16

Precyzyjniej: Aveciarz (Avetki to nazwa chóru, a Aveciarz to miesięcznik młodych dla młodych dot. kultury i sportu na Białołęce, wydawany przez Fundację AVE).
Fundacja AVE nie popierała Gospodarności jako takiej, ale mnie osobiście, który kandydowałem z listy tejże do Rady Dzielnicy. (Idea Aveciarza jest zupełnie inna, aniżeli wspieranie jakicholwiek Komitetów... - wystarczy przekartkować kilka numerów; Aveciarz ma promować przedwe wszystkim Fundację AVE i w ogóle III sektor na Białołęce - tak to czynimy od maja br.)Wybór Komitetu podyktowany był wieloma względami, o którym swego czasu pisałem szeroko na forum.
Bardziej mnie obchodzą mnie ludzie aniżeli przypisane do nazwisk loga partyjne/komitetowe. Warto by taki styl prowadzić.
To, że PO wygrało nic nie oznacza poza faktem, że Białołęczanie chcą zmian. Mój wybór też jest chyba tego wyrazem, skoro kandydowałem po raz pierwszy, wszedłem, a nie dostali się do Rady ci, którzy mandat piastowali w ostatniej lub kilku poprzednich kadencjach.
Zostawmy zatem z boku loga, zajmijmy się problemami.
Same literki PO przy nazwisku nie rozwiążą problemu CZAJKI. Dotyczy to takze demonstrantów. Teraz czas na efekty. Czekam z głosem poparcia.

# witt

13.11.2006 17:54

Wszedłeś do rady jako organista parafialny i tak pewnie zostanie do końca kadencji. Kim jesteś? Jakie masz doświadczenie życiowe? Co sobą reprezentujesz? Co zrobisz na rzecz mieszkańców? Kto cię posłucha? Jaką masz siłę przebica?
Jest wielu radnych którzy robia wiele szumu wokół siebie ale nic po za tym. Myślę że z toba jest podobnie obym się mylił. Mieszkańcy szybko cię rozliczą i policzą ile nas kosztowałeś co miesiąc.

REKLAMA

 Włodkowski B.

13.11.2006 19:16

Organista parafialny czy katedralny... albo śmieciarz ze Szmulek czy szef drukarni - to chyba jedno i to samo. Jeśli nie znasz mojego doświadczenia, wykształcenia, siły przebicia ani dokonań - to wstyd, że wypowiadasz się w mojej kwestii na forum. Najpierw poznaj (okazji w ciągu ostatniego 12-lecia było wiele), potem zabieraj głos.
***
A swoją drogą taki drogi w utrzymaniu nie jestem. Pamiętam, że "ubodzy duchem mają wstęp...".

# matematyk

16.11.2006 10:25

Do Pana Stefana Zawadzkiego
Do 600 głosów zabrakło Panu 318.

# piotrek

16.11.2006 22:41

niewiele tylko 300 sztuk,taka drobna rata 30.000 pln i co tu się upominać.
jakby moja stara coś takiego powiedziała w tv, to popełniłbym samobójstwo, bo to świadczy o braku świadomości o polskim społeczeństwie, gorzej od Kononowicza.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA