REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# mikołaj

20.03.2014 10:07

Pani Borowska! Białołęka nie kończy się na Pani podwórku! Czy można liczyć na poprawę bezpieczeństwa w innych miejscach Zielonej Białołęki, czy tylko dba Pani o swoje 3 ulice?

# Marco

21.03.2014 09:05

Wlasnie się tak zastanawiałem - ilu radnych mieszka na ruskowym brodzie. Cala ulica to dość drogie wille i ogółem bardzo mało mieszkancow - a 90% wszystkich inwestycji w naszej okolicy jest na ulicy Ruskowy Brod. Szkoda ze np. przy szkole na kobiałce gdzie chodza dzieci a samochody pedza jak szalone nikt nie pomyśli o ograniczeniach, ogrodzeniu oddzielającym chodnik od ulicy, progach itp. Wszystko tylko Ruskowy Brod.. Bardzo ciekawe..

# Franek

21.03.2014 20:33

Niech pani Borowska skonczy z wydawaniem publicznych pieniędzy na ulicę przy której mieszka. Są inne o wiele bardziej potrzebne inwestycje na Zielonej Białołęce. Wystarczy przejechać się ta ulica żeby stwierdzić że coś jest nie tak. Równy asfalt chodniki. Nie uświadczy się tego przy innych, bardziej uczęszczanych drogach.

REKLAMA

# Zosia

22.03.2014 07:17

Aja jestem za panią Borowską. Moja ulica to Białołęcka, dzięki jej pomocy mamy chodnik do przystanku z osiedla.

 Agnieszka Borowska Radna

24.03.2014 10:05

#mikołaj - Czy zwrócił się Pan do mnie i nie otrzymał pomocy? Mieszkańcy, którzy to robią są ze mną w kontakcie, ja to oceniam za dobry kontakt, z informacji zwrotnych wynika, że często są zadowoleni.
Trudno mi policzyć iloma ulicami się zajmuję, zrezygnowałam z liczenia po doliczeniu do ponad trzydziestu, zresztą nie wiem czemu miałaby służyć taka wyliczanka. Terytorialnie przekraczam obszar wschodniej Białołęki, zajmując się m.in. obszarami przeznaczonymi do rewitalizacji, oraz działaniami z dziedziny ochrony zdrowia i spraw społecznych, pracy z młodzieżą szkolną, który dotyczy całej Białołęki.
W radzie pełnię funkcję przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia. Działania komisji opisane są w sprawozdaniach rocznych i każdy kto je przejrzy, nie powinien mieć wątpliwości w ogrom pracy jaki poprzez tą komisję włożona jest w całą Białołękę.
pozdrawiam
Agnieszka Borowska
radna dzielnicy Białołęka
prezes Stowarzyszenia Moja Białołęka
kontakt@agnieszkaborowska.pl
tel. 889 366 587
www.agnieszkaborowska.pl

# Art

24.03.2014 10:18

Myślę, że tylko kwestią czasu jest wypadek na Zdziarskiej, gdzie piesi, rowerzyści i samochody jadące w obu kierunkach muszą zmieścić się na wąskiej drodze, zwłaszcza, że tych pierwszych z osiedla JW przybywa w bardzo dużym tempie.

REKLAMA

# smo olesin

24.03.2014 10:33

Zdziarska od kanałku aż do lasu to miejsce "wyścigowe". Potrzebny jest chodnik, ograniczenie predkosci, może nawet spowalniacze. Mieszkancy nowych osiedli ryzykuja życiem wracając ulica pozbawiona nawet pobocza. W weekendy, Zdziarska staje sie traktem turystycznym, biegacze, rowerzysci, spacerowicze. Poprawienie bezpieczenstwa na tej ulicy to bardzo pilna sprawa. Wysylalismy juz pisma do urzednikow - do tej pory nie otrzymalismy zadnej konkretnej odpowiedzi.

# mikołaj

24.03.2014 11:42

Pani Agnieszko, przepraszam, odebrało mi głos po pani ostatnim poście. Pozostawię bez komentarza.

# zniesmaczony

24.03.2014 12:59

O, wybory idą, Borowska wróciła na forum!

REKLAMA

# Dziadzi Staś

24.03.2014 22:08

Ruskowy to odpicowana ulica i jeszcże im mało?! Dobudować ścieżkę, drugi chodnik, ławki! A Kąty Grodziskie o tak wielkim nasileniu ruchu od dziesięcioleci nie mogą doczekać się chodnika i latarni!!!!
Ile tu było wypadków?!
Przystanek dla Zielonej Doliny usytuowany jest w chaszczach i ciemnościach! Na zakręcie! Radni dopieszczają jak mogą swoje ulice, a reszta motłochu niech mieszka jak bydło! Dobrze, że są wybory!

# Dziadzio Staś

24.03.2014 22:13

Może burmistrz Jaworski ruszy na Kąty przy Zdiarskiej i dopiero dojrzy niebezpieczeństwo. Najlepiej o zmroku. Moe pomoże kobietom wrócić bezpiecznie do domu z ciemnego przystanku, brnac poboczem zarośniętym chwastami, z błotem po łydki. Niech weźmie kalosze, odblaski i latarkę. Tak żyją na co dzień mieszkańcy Kątów, Zdziarskiej.

# marketa76

25.03.2014 08:52

Widzi Pani, pani Agnieszko. My to wszystko widzimy i pani już niedługo podziękujemy. Może przeczuwa to Pani i stąd to przyspieszenie z inwestycjami w Pani okolicy?
Jak Pani nie wstyd?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break