REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

AutoCzesciZielonki.pl części samochodowe opinie

# autoblask

03.01.2024 11:51

Witam,
Z uwagi na to, że otworzyłem swój warsztat samochodowy szukam sklepów motoryzacyjnych, w których mógłbym się zaopatrywać. Mam w Warszawie dwa sklepy - jeden na Mokotowie drugi na Targówku, jednak oni nie mają pełnego asortymentu od ręki. Słyszałem o sklepie internetowym Auto Części Zielonki i chcę tam zamówić części dla klientów. Jakie macie opinie o tym sklepie? Ewentualnie czy znacie inne?

# maciejjj

02.02.2024 16:31

Cześć,
Mój brat prowadzi warsztat w Jamkach pod Wawą i nie zamawia części od lokalnych sprzedawców, bo raz się przejechał po pierwsze na cenie (warszawskie ceny) to jeszcze wcisnęli mu zamiennik w cenie oryginalnej części. Znalazłem później właśnie ten sklep Zielonki i zamawiałem u nich auto cześci już kilka razy. Jeszcze nie było sytuacji żeby mi coś pomylili, czy przysłali nie odpowiedni komponenty. Wszystko elegancko, szybko i w lepszych cenach, także ja polecam Ci. Zamów raz zobacz, jak będzie ok to zdecydujesz ;)

# nirvana

04.03.2024 13:31

AutoBlask, gdzie masz warsztat dokładnie bo w małżonki samochodzie mam do wymiany rozrząd w Audi A4 r. 2010 robisz takie modele? Sam tego nie ogarnę. Drobne naprawy umiem zrobić bez problemu, ale rozrząd to wyższa szkoła jazdy. Jeśli chodzi o autoczescizielonki.pl to polecam też. Zamawiałem parę razy, czy to części czy auto kosmetyki, oleje i wszystko dotarło takie, jakie być powinno. Paczki dobrze zabezpieczone, nawet takie większe części. Widać, że pracują tam ludzie z głową i wiedzą, jak zapakować daną część, aby jej nie uszkodzić, bo różne części do mnie docierały z innych sklepów i niestety nie zawsze w jednym kawałku.

REKLAMA

# autoblask

28.03.2024 16:09

Robię Robię :) Z rozrządem to już grubszy temat. W niektórych przypadkach trzeba pół auta rozebrać. Znajdziesz mój warsztat na Radzymińskiej. Pytaj o Michała ;) Co do Auto Części Zielonki to dzięki za polecenie. Zamówiłem stamtąd już 3 razy cześci i wszystko ok. Na prawdę jestem zadowolony i chyba będę zamawiać od nich częściej.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break