REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# race

22.08.2023 11:00

od kiedy plac zabaw przy ulicy Kochanowskiego znajduje się na Chomiczówce?

# asdfsgdsfg

22.08.2023 15:45

To latarni czy koszy? Czy może ktoś nie umie pisać w ojczystym języku?

# panicz

22.08.2023 22:54

Otwarcie na wybory :) jeszcze tego chomika postawcie metalowego po którym dziecioki głowy rozbijały i będzie komplecik

REKLAMA

# Szczęśliwe dziecko lat 70 tych

23.08.2023 16:10

Wychowałam się na tym placu zabaw, jeszcze nie nazywał się Plastusiowo. Zjeżdżała tu cała Warszwa. Ile razy najechałam sankami na wystającą 30 cm ponad ubity śnieg studnię zjeżdżając z górki, nie zliczę, ile razy stłukłam na śliskiej powierzchni 4 litery i kośc ogonową, nie zliczę. Ile razy wyrżnęłam głową o metalową huśtawkę, spadłam z drabinek, turlając się z górki trafiłam na kamień.....Oczywiście wszystkie te dolegliwości trzeba było ukrywać przed rodzicami, bo dostałoby się burę za nieodpowiedzialne zabawy.
Nota bene, w tej niebezpiecznej rozebranej betonowej niecce moje dziecko opanowało sztukę jazdy na rowerze bez dodatkowych kółek. Być może wszystkie te doświadczenia nauczyły mnie rozwagi, bo w dorosłym zyciu nie miałam żadnej poważnej kontuzji. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych rodziców :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe