REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Darek44

21.06.2020 22:53

Już nie przesadzajmy, jak się nie stawia na centrum to nawet w Warszawie można dostać dobrą ofertę z żoną kupiliśmy na początku roku mieszkanie z poddaszem na osiedlu wwwconstruction na Wawrze. Dwie kondygnacje zapewniają nam dużo miejsca dla nas i dzieci. A dojazdy do pracy nie są problemem bo jest przecież komunikacja. Lepiej kupić własne trochę dalej od śródmieścia niż dusić się w małym mieszkanku w centrum

# Gre

22.06.2020 09:10

W Wawrze....

# PiotrF

22.06.2020 11:45

Obniżą pewnie minimalnie. Nie spodziewałabym się drastycznych spadków. Jak ja na Białołęce od dewelopera z fabryki domów mieszkanie kupowałem jakiś czas temu to cena była bardzo dobra. Ten wiru wcale cen nie obniża wydaje mi się że jest odwrotne

REKLAMA

# normalrifidneny

22.06.2020 21:07

Nie ma żadnego groźnego wirusa przestancie klamac

# Gość

23.06.2020 00:21

Wawer to nie Warszawa ... sorry

# Jodek1

23.06.2020 07:13

Z al. KEN na Ursynowie jest dalej niż z Wawra do centrum...

REKLAMA

# Gość

23.06.2020 08:23

Autorzy raportu już teraz wiedzą, że ceny spadną minimalnie i tylko do końca 2022 roku. To trochę zastanawiające, bo rynek najmu już teraz spadł o ok 20%.

# Bemwaw

23.06.2020 09:02

Na razie nie ma żadnego spadku cen i raczej nie będzie. Znajomy sprzedał w czerwcu na Żoliborzu 56m w budynku z lat 60/70 za 9tys zł/m.

# Piotrekkk

23.06.2020 13:28

#normalrifidneny napisał(a) 22.06.2020 21:07
Nie ma żadnego groźnego wirusa przestancie klamac
Masz racje, te 500 000 osób na całym swiecie to zatruło się grzybami. (0,5mln to udokumentowane, nie wieadomo ile tak naprawde osób zmarło w chinach, indiach, rosji, brazylii, meksyku i innych krajach ze słabo rozwiniętym wsparciem medycznym).
I powiesz, że normalna grypa, tylko nowy szczep. Ale normalna grypa jest sezonowa. A z tego co widzę wykres zakażeń COVID-19 dalej ostro w górę, wśrodku lata.
Ale w sumie masz rację. jęśli dojdziemy do 1,1 mln zmarłych rocznie to będzie to ilość porównywalna z ofiarami śmiertelnymi w wypadkach komunikacyjnych na całym swiecie.
A czekaj, tylko ten drugi milion to DODATKOWO, bo mimo COVID liczba poszkodowanych w wypadkach nie spadła jakoś znacząco.
Wirus jest, był i będzie. Rżądy na całym swiecie luzują obostrzenia, bo straty gospodarcze są większe niż jakieś tam pół miliona ludzi - w dodatku zazwyczaj starszych. Najlepiej niech wszyscy starsi umrą to emerytur nie trzeba będzie płacić. Normalnie WIN / WIN w układzie Rządy/ Wirus.

REKLAMA

# teofil

23.06.2020 16:54

#Darek44 napisał(a) 21.06.2020 22:53
Już nie przesadzajmy, jak się nie stawia na centrum to nawet w Warszawie można dostać dobrą ofertę z żoną kupiliśmy na początku roku mieszkanie z poddaszem na osiedlu wwwconstruction na Wawrze. Dwie kondygnacje zapewniają nam dużo miejsca dla nas i dzieci. A dojazdy do pracy nie są problemem bo jest przecież komunikacja. Lepiej kupić własne trochę dalej od śródmieścia niż dusić się w małym mieszkanku w centrum
Wawer to nie Warszawa... Równie dobrze możesz w Radomiu kupić.

# Wawer

26.06.2020 13:48

Teofil
To sprzedaj swoje piękne mieszkanie i kup sobie ze 3 domy w Aninie "Warszawiaku".

# blejt

26.07.2020 23:56

Białołęka wygląda bardzo kusząco, zwłaszcza jeśli chodzi o ceny. Zwłaszcza przykuła moją uwagę inwestycja o nazwie Flora, nie mogę znaleźć tylko info, kiedy ruszają z budową

REKLAMA

# maxwell

27.08.2020 23:51

Uśredniając ceny poszły lekko w górę, ale są dzielnice, w których ceny poszły lekko w dół. Są też perełki i myślę, że nie ma co czekać na spadki cen przy takim popycie. Jak przykładowo wysłałem zapytanie ofertowe do Asbuda dot. inwestycji Towarowa Towers, to odesłali propozycje z cenami naprawdę dobrymi. To już jest górna półka, ale wartość i potencjał jest bardzo duży

# giermek

04.09.2020 23:37

#maxwell napisał(a) 27.08.2020 23:51
Uśredniając ceny poszły lekko w górę, ale są dzielnice, w których ceny poszły lekko w dół. Są też perełki i myślę, że nie ma co czekać na spadki cen przy takim popycie. Jak przykładowo wysłałem zapytanie ofertowe do Asbuda dot. inwestycji Towarowa Towers, to odesłali propozycje z cenami naprawdę dobrymi. To już jest górna półka, ale wartość i potencjał jest bardzo duży
Trochę sucho teraz w Warszawie, na bliskiej Woli to chyba tylko wieża Towarowa się szykuje

# jasyr

16.10.2020 19:45

#giermek napisał(a) 04.09.2020 23:37
Trochę sucho teraz w Warszawie, na bliskiej Woli to chyba tylko wieża Towarowa się szykuje
Towarowa jak najbardziej

# kamil78

19.10.2020 23:00

Powiedzmy sobie szczerze jak ktos nie dostal w spadku mieszkania albo nie pracuje w korpo to go zwyczajnie nie stac na wlasne mieszkanie w Wwie. Liczylem sobie, chyba bym musial splacac kredyt do konca zycia...a co to za zycie. Dlatego rzucilem Wawe i wyprowadzilem sie do mieszkania w Piasecznie. Gdyby ktos szukal tu zaufanego dewelopera to ja polecam Dom marzen piekut
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024