REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Pub w Forcie Piontek

# Kasia

25.04.2003 14:56

Byłam w tym pubie 2 razy i trafiłam na serwowany przez barmana hip-hop i disco typu "Modern Talking", co zupełnie nie pasuje do wystroju i klimatu tego miejsca. Czy tam zawsze tak jest, czy czasem puszczają inną muzę?

# Ham

25.04.2003 16:45

Napisz tylko czy mają tam hamaki.

# Rozsądek

26.04.2003 19:29

Napisz jaki jest wystrój, bo jeszcze tam nie byłem. A jaka muzyka jest najlepsza Twoim zdaniem ? Może trzeba było zwrócic uwage barmanowi, żeby coś puścił, co sprawiłoby Ci radość ?

REKLAMA

# nonsens

26.04.2003 20:18

No, i nie zapomnieć co sadzi o dietach..... radnych.

# aza

28.04.2003 09:45

Kasia, czy chodzi o Pub w FP - Pub z bilardem?

# Kasia

28.04.2003 10:36

W pubie z bilardem jeszcze nie byłam. Chodzi mi o pubik na wieży. Wystrój jest trochę westernowski: drewniane ławy, maty w oknach. Myślę, że jakiś rock, nawet coutry, brzmiałoby tam lepiej niż disco.
Aza, czy w pubie bilardowym serwują lepszą muzę?

REKLAMA

# aza

28.04.2003 10:52

Kasiu, ja natomiast nie byłam w wieży ;) ale słyszałam, że kimat jest fajny - co do muzyki nikt nic nie mówił... Znając towarzystwo z mojego osiedla (DW) zapewne zagłuszali muzykę stąd niewiedza... ;)
Co do Pubu z bilardem - muzyka również pozostawia wiele do życzenia, ponieważ ustawioną mają MTV, a tak jak wiadomo wszystko i nic z przewagą nic. Na szczęście (o ile pamiętam) muzyka jest w miarę cicho ustawiona, więc nie boli w uszy nawet najbardziej wytrawnego rockersa ;)
A tak przy okazji - ostatnio bardzo rozcieńczają piwo i gdy się dostanie akurat "z tego cieńszego sortu" należy zwrócić barmanowi uwagę - wymienia bez żadnego gadania (no ale granda w biały dzień, aby stałemu klientowi lać rozcieńczalnik..).
W zamian np można skosztować Czarnego Ruska ;) mmmmmmmmmmmm Ale uwaga - kosi z nóg ;)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024