REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

kobietki-czy wypada??

# karolina

24.04.2003 19:50

Kochani!
Mam wesele w tę sobotę- i ubieram się od stóp do głów na czarno.Czarne spodnie, czrna bluzeczka czarny pasek, torebka i buty- nie przesadzam z tą czernią???

 m0n1ka

24.04.2003 20:43

Wydaje mi się, że czasy, kiedy nie wypadało ubrać się na czarno na ślub już minęły - przecież czerń to chyba najbardziej elegancki kolor. A może sprawisz sobie czarną torebkę w kolorowe hafty? Teraz modne są motywy etniczne, na pewno znajdziesz coś takiego w wielu sklepach, a na pewno ożywi czarny strój i będziesz się lepiej czuła.

# Kotkaa

24.04.2003 21:29

Mimo, że czasy "wypada-niewypada" minęły, to ja bym nie chciała, żeby na moim weselu pojawił sie ktoś zupełnie "czarny". Inna sprawa, że moje wesele było w plenerze przy 30 stopniowym upale, więc czerń tam była po prostu niepraktyczna...

REKLAMA

# dziewczyna

25.04.2003 08:10

Moja siostra była na moim weselu ubrana na czarno, tylko miała kolorowy szal. Wyglądała ładnie , a wszyscy sobie żartowali , że spotkały się dwa charaktery : czarny i biały ( to ja ).

# Duśka

25.04.2003 11:01

Moda jest teraz taka tolerancyjna i dowolna, że ta czerń nie powinna razić. Tym bardziej, że nie ma jeszcze takich upałów. Ale jakieś mocne kolorowe akcenty by sie na pewno przydały, żeby ja ożywić. Proponuję coś z motywami kwiatowymi, ale wystrzegaj sie złota i srebra bo to da smutny i staroświecki efekt. O ile ja się na tym znam, a nie jestem ekspertem. Ale w pismach o modzie preferują teraz trendy w strone natury, etnica itp. Pobuszuj po sklepach z modną odzieżą, najlepiej odwiedź parę butików z klasą, tam Ci doradzą. Duśka.

# pola

25.04.2003 12:50

HA! Ja też mam jutro ślub i wesele przyjaciółki i idę całą na czarno, mam tylko białe buty i torebkę białą haftowaną w kwiaty.Ale ani chwili się nie zastanowiłam czy wypada- po prostu uwielbiam czerń.Ty też baw siędobrze.

REKLAMA

# Ham

25.04.2003 16:42

Koniecznie weź ze sobą hamak!!! Na szczęście oczywiście.
A wogóle to GRATULACJE.

# Cyt

25.04.2003 23:24

Polu! Czy do czarnej sukienki pasują białe buty? Mam wątpliwości

# pola

26.04.2003 15:15

Do Cyt.
A kto powiedział, że ja bedę w sukience?MAm czarny garnitur w białe prążki tak zwany- tenis.Buty są białe ale skóra przecierana- jakby przybrudzona.Pasuje.Ja nie ma wątpliwości.

REKLAMA

# Rozsądek

26.04.2003 19:38

"Uwielbiam" garnitury damskie - są takie "kobiece" inaczej. Jest to moje zdanie, z którym mam nadzieję, że Pola się nie zgodzi. Dotykamy tutaj pewnie zagadnienia głębszego - mody w ogóle, a kobiecej zwłaszcza. O tym pewnie możnaby książkę napisać - wystarczy przejść się ulicami W-wy. Z drugiej strony każdy/a chodzi jak mu/jej wygodnie i trudno ingerować.

 m0n1ka

28.04.2003 00:13

Karolona, przyznaj się, jak było? I co w końcu założyłaś?

# karolina

28.04.2003 16:12

Hej! Dzięki Wam wszystkim.Byłam na czarno, tak jak się wybierałam, koło mnie siedziała siostra Pana Młodego- cała na czarno. Miała te same obiekcje. Wesele było przednie a ja bawiłam się super. Pozdrawiam.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA