REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Przedszkole dla autysty

 asinus

24.10.2014 23:27

Zna ktoś może jakieś dobre przedszkole dla dziecka autystycznego ? Zależy mi na tym żeby było w okolicy no i żeby opieka była dobra. Słyszeliście coś, wiecie ?

# elza

06.11.2014 01:57

Genialne przedszkole jest w Międzylesiu tzw Helenów. Znam tą placówkę z praktyk studenckich które tam odbywałam. Bardzo dobry merytorycznie zespół. dzieciaki mają mnóstwo zajęć terapeutycznych indywidualnych i grupowych. Ogólnie wszyscy pracują wg założeń stosowanej analizy zachowania. Dopiero tam na dobrą sprawę poznałam jak wygląda terapia behawioralna. Na studiach nikt tego tematu nie rozwijał jestem pedagogice specjalnej. Fajne jest to że oni stale diagnozują dziecko - średnio co tydzień. Prowadzą szczegółowe notowania postępów, jak ktoś z nauczycieli ma jakiś problem nagrywają zajęcia i całym zespołem później się ogląda ten materiał i analizuje. Byłam zszokowana jak wszyscy poważnie i z zaangażowaniem traktują tam swoją pracę. Jeśli dane mi będzie wykonywać swój zawód to wiem jak moja praca ma wyglądać. Zainteresuj się tą placówką, popytaj rodziców dzieci które tam uczęszczają. Porozmawiaj z nauczycielami, dyrektorem. Myślę że warto.

 Piotrowska

06.11.2016 18:14

Mój synek ma zespół Aspergera i zapisałam go od wrzesnia do grupy integracyjnej w przedszkolu Pomarańczowa Ciuchcia - http://www.pomaranczowa-ciuchcia.pl , póki co jest dobrze, widać, ze kadra jest doświadczona, a moje dziecko szczęśliwe :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy