REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Prywatna szkoła Warsszawa

 Mirkaa

04.10.2016 14:22

Od jakiegoś czasu szukam dobrych szkół prywatnych bo w przyszłym roku muszę zadecydować gdzie pójdzie moje dziecko. Dużo czytałam na temat szkół podstawowych i stwierdziłam, że najlepszym rozwiązaniem będzie szkoła dwujęzyczna. Najepszą ofertę jeżeli chodzi o dwujęzyczność mają zdecydowanie szkoły prywatne. Wiele słyszałam na temat szkoły Pro Futuro http://profuturo.pl/ i zastanawiam się jakie wy macie opinie bo oferta jest bardzo ciekawa. Kładą nacisk na języki, ale również na kreatywność, komunikatywność, elastyczność, asertywność, praca w grupie, zarządzanie czasem. Myślę, że jest do dośc fajna opcja. Polecacie to miejsce?

 Piotrowska

21.03.2017 12:51

Ja swoje dzieci posłałam do szkoły podstawowej niepublicznej nr 49 na ul. Bacha. Prowadzona jest przez Fundację Varsovia. Szkoła ma bardzo dobre wyniki zarówno w testach po 3 klasie i jak po 6. Poziom jest wysoki. Synek chodzi do szkoły z przyjemnością, ma dużo kolegów, oceny dobre. Ja jestem bardzo zadowolona z wyboru tej podstawówki.

# jula2

16.04.2017 22:34

Z tego co wiem, to http://lodz.sei.edu.pl/liceum/ mają bardzo dobre opinie. Warto podkreślić, że Szkoły Edukacji Innowacyjnej mają bowiem innowacyjne metody nauczania, dlatego też są cenione przez uczniów oraz rodziców.

REKLAMA

# IrenaM

25.07.2017 15:00

Moje dzieci też chodzą do szkoły prowadzonej przez Fundację Varsovia, ale do tej na Wilanowie, przy ul. Kolegiackiej - jest to Szkoła Niepubliczna im. Wiktorii Wiedeńskiej Bardzo jestem zadowolona ze szkoły. Dzieci mają dobre oceny, chętnie chodzą do szkoły. No i jest jednak różnica w podejściu nauczycieli do dzieci w takiej szkole a publicznej, nie ma co się oszukiwać.

# Paweł

28.09.2017 08:58

Czy ktoś zna panią agnieszkę hulajko ze szkoły podstawowej na króla maciusia

# GosiaMistrzeyk

29.11.2017 23:49

Nie znam, ale tez moge sie wypowiedziec pozytywnie o podstawowce Wiktorii Wideńskiej - dzieci moje chodza i wszyscy jestesmy bardo zadowoleni ;) Pozdrawiam!

REKLAMA

# syfiasta reklamaa

30.11.2017 10:31

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# fiona

28.06.2018 09:22

jeśli chcesz prywatną szkołę podstawową w Warszawie to polecam Ci https://gdansk.tevizja.pl/ szkoła dysponuje naprawde bogatym ofertą zajec dodatkowych dla dzieci. Moja córka uwielbia do niej chodzić, kocha sport, a dzięki tej szkole ma możliwość rozwoju.

# syfiasssta reklamaa

03.07.2018 13:22

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

REKLAMA

# Reska

18.08.2020 19:49

moje dzieciaki od dwóch lat chodzą do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie i widzę ze to był doskonały pomysł. Są zadowolone, widzę progress w nauce. Właśnie tak ma być

# Alima

21.11.2020 17:01

popieram, szkoła jest na prawdę fajna. Ja jestem zadowolona bo widzę ze dzieci chętnie sie uczę i nawet zajęcia online są dobrze zorganizowane!!

# Niska

16.01.2021 15:42

tak, moje bąble też chodzą do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej i bardzo fajnie jest. Lubią tą szkołę, dobrze się uczą i nie maja żadnych problemów! jestem bardzo zadowolona

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA