REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Proszę o uwagę !!!

# Wojciech D.

02.12.2006 14:09

Drodzy forumowicze!
Nigdy wcześniej nie zaglądałem do tego forum. Wszedłem na nie z pewnego powodu który napomnę poniżej mej wypowiedzi. Przeczytałem nie jeden post. Przewertowałem nie jedną surową ocenę postawioną pod adresem PISu - Białołeka i obecnego przew. Dariusza Ostrowskiego.
Powiem że jestem zniesmaczony brakiem obiektywności . Zdruzgotany politycznością tego forum. Mdli mnie jak pomyślę o tych wszystkich zarzutach kierowanych pod wymienione podmioty mej wypowiedzi. Ludzie jesteście zajadli i nie obiektywni. Szukacie dziury w całym.
Nie ma żadnej afery Ostrowskiego. To są chore wymysły obecnej osi politycznej ( sld ) która chce wsadzić klin między dobre kontakty PO i PISu na dzielnicy.
Pan Ostrowski jest jednym z najbłyskotliwszych działaczy samorządowych w przeciągu 12 lat.
Będąc burmistrzem d.s. oświaty spełniał swoje obowiązki wzorowo. Nie jest winą Pana Darka że sytuacja żłobkowa i przedszkolna tak rozdmuchiwana przez pseudo apolitycznych forumowiczów jest taka tragiczna. To przecież nowi mieszkańcy którzy się przesiedlili zwiększyli deficyt tej struktury w ogniwie edukacji. Następnie co należy rozpatrzyć i wyjaśnić to sytuacja BOKu i szkoły na Van Ghoga . Połączenie tych jednostek w jednym budynku nie jest winą Ostrowskiego. Ani konflikt miedzy dyrekcją BOKu i szkoły. To też się przypisuje Ostrowskiemu.
Boli mnie to że bardzo słabo ocenia się role panów Oracza , Stańczyka czy Pastera . Przez okres 4 lat wykonali naprawdę kawał ciężkiej roboty. Nowej władzy życzę podobnej pomysłowości i chęci niesienia pomocy na dzielnicy. Szkoda że wybory nie dały ponownego mandatu panu Stańczkowi i Pasterowi no ale trudno.
Boli mnie to że tak często uderza się w kwestie niejasności w sprawie państwa Sosnowskich. Dlaczego obarczany jest za to senior rodu a zaraz potem łatka cwaniaków całemu Pisowi na dzielnicy?
Proszę państwa , to dzięki Pisowi i (gospodarności ) Białołeka jest tak dynamicznie rozwijającą się dzielnicą. To dzięki tym ludziom mamy takie nowoczesne ośrodki sportowe i kulturalne. To Ci ludzie zajmowali się interwencjami w sprawach gnębiących naszych mieszkańców.
Dlatego ta wypowiedz jest mym sprzeciwem wobec zarzutów pod adres Pisu i Dariusza Ostrowskiego.
Jestem przeciw wszelkim wypowiedziom w stylu forumowiczów takich jak PIOTR , Siekierka kurpiowska czy innych pseudo inteligentów zazdrosnych o słusznie wypracowaną pozycję byłych i obecnych radnych.
Jeszcze będziecie tęsknili za robocizną taką jak była wykonywana przez klub radnych Pis i innych członków.
Pozdrawiam serdecznie obiektywnych.

# obiektywnyII

02.12.2006 14:14

ha ha

# Mariusz

02.12.2006 14:35

Wojtku -podobasz się mi bo dawno takiego kawalarza na forum nie bylo.Gdyby to napisał PIOTR TO BYŚMY MU WYBACZYLI.W końcu był tam gdzie nas nie bylo.Pogoda ,uroki dziewczyn na plaży, mogłyby Go otumanić.No ale Ty? Jeśli według Ciebie to były łebskie chłopaki to powiedz co tak konkretnie zrobili,np ten senior rodu. Gdy bedziesz mial czas to przejdz się do geodezji ,architektury i posluchaj ludzi jakie jest to tempo pracy wg nowych reguł ( kierowanie z miasta ).Jesli nie reagowali to znaczy ze aprobowali i to jest ta bańka ktora musiała prysnąć.Co zrobiła Mierzejewska dla dobra wspólnego.Patrz szerzej kawalarzu.Błedy zawsze ktoś sumuje.

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

02.12.2006 15:28

Tak się składa, że Wojciech wystąpił zupełnie niepolitycznie broniąc radnych jedynie słusznej partii.
Co do wspaniałych ośrodków sportu - jak pięknie interweniował p.Ostrowski można było przeczytać i w Echu Białołęckim i Aveciarzu.
Klan Ostrowskich to nie tylko senior rodu ( było więcej osób w rodzie z zanikami pamięci mimo zdecydowanie młodszego wieku). Chciałbym jak najdłużej tęsknić za "taką robocizną" jaką prezentowali w/w Panowie

# Wojciech D.

02.12.2006 18:40

I właśnie w tym rzecz . Każdy z was niby cos wie ale tak naprawdę nie wie nic. Proszę mi wskazać by Pan Dariusz Ostrowski coś chachmęcił za kulisami. Albo członkowie jego rodziny . No proszę, wymieniajcie? Czy sytuacja z Białołeckim Ośrodkiem Sportowym...W jaki sposób Pan Ostrowski odpowiada za te niedogodności wynikające z ogromnych cen .co to on je dyktuje ? Albo inny przykład jak się atakuje młodych kreatywnych ludzi tylko dlatego że wyszli z środowisk oazowych . Takim przykładem są Panowie Oracz i nowy radny , Pan Zajc. Te dwie osoby działają na płaszczyznie społecznej od wielu lat z licznymi sukcesami. Pan piotr Oracz jest znakomitym i pomysłowym organizatorem wielu wymagających podjęcia tematu , zagadnień .Przykład : Tylko On wpadł na pomysł zorganizowania forum inicjatyw społecznych. Jego pomysłem jest rada młodych na dzielnicy. Wpadł ktoś na takie pomysły?
To właśnie dzięki temu radny Włodkowski umieścił go na stronach wspomnianego przez nieuczciwie obiektywnego Kurpia , Aveciarza!
Dalej mam wymieniać...
Słynny na całą dzielnicę ( dzięki zdolnościom obrażania wszystkich jak leci inwektywami z rynsztoka ) Pan Piotr. Jak się Pan przewodniczący D. Ostrowski spostrzegł z jakim typem ma do czynienia nie wyliczając jego braku kompetencji. Chociaż takich jak Paweł Zajc, to go Darek z listy wywalił. I nagle Pis i Ostrowski jest wrogiem publicznym na dzielnicy z powodu krzykacza który jest niezaspokojony na władze. Wcześniej Pan Piotr wychwalał Pis i nowego przewodniczącego pod niebiosa. I co nie jest to złośliwa i zawistna inwersja zdarzeń ?
A te ataki pod adresem prawdziwego społecznika jakim jest Andrzej Świtalski . Zazdrościliście mu tego że był radnym i atakowaliście go bez przerwy.
Czy zasłużoną na dzielnicy Panią Lilianę Zientecką .
Widać jak bardzo boicie się Pisu złośliwi wyznawcy religii jakim jest postkomuna .
A czym Ty się poszczycisz Kurpiu? Masz jakieś osiągnięcia poza gębowaniem na forum zagryzając z zazdrości pazury?
Wszyscy jesteście siebie warci. Do pięt nie dorastacie większości przeciętnym członkom Białołeckiego Pisu a co dopiero ludziom którzy od lat się troszczą o dzielnice. Chciałbym wiedzieć co takiego zrobił Pan Opolski albo Półrolniczak który od lat ma wpływ na SM Praga?

# ObiektywnyII

02.12.2006 19:08

Generalnie ci dwaj nizej warci są tych wyżej. Wyborcy docenili Pis w Bialolece dajac mu jednej z najniższych w Warszawie wyniki. A bedzie jeszcze gprzej jak sie nie zmieni.

REKLAMA

# Obiektywny 3

02.12.2006 20:37

Panie Wojciechu dosyć juz tych bzdur.Pan nie zna realiów.Ostrowski jest najsłabszym merytorycznie i intelektualnie burmistrzem Białołeki jaki zdazył sie od początku jej istnienia.To mistrz gierek zakulisowych ale prowadzonych na bardzo miernym poziomie.Mieszkańcy Białołeki powiedzieli dość i za ten mierny wynik PIS powinien rozliczyc swojego szefa.,

# Wojciech D.

02.12.2006 21:23

Ciemnota przez was przemawia. Ciemnota i zakłamanie. Tak jak Pis jest atakowany za wyczekiwane i postępowe reformy na tle kraju tak i ma to miejsce tutaj , na dzielnicy!
Nasz Pis dzielnicowy jest mocno związany z parafiami . To się nie podoba konkurencji . Czy mam przypomnieć parytet z udziałem Pana Tuska? Moherowe berty , tak?! A w dni przed wyborcze sam widzałem jak Tybruc i reszta śmigali pod kościołem w ramach agitacji partyjnej jak żebraki. I czy to nie jest zakłamanie i obłuda?
Ostatni raz napomnę . Nie ma żadnej afery żłobkowej Ostrowskiego .Żadnej !!! To wynik plotki rzuconej na forum w celach dyskredytacji. To nie Ostrowski odpowiada za ubogą sferę edukacji sportowej i kulturalnej . Wyszło jak wyszło . Błędem było centralne sterowanie i tyle. To nie Ostrowski jest stymulantem konfliktu wynikającego z umiejscowienia szkoły na Van Ghoga i BOKu pod jednym dachem. To same dyrektorstwo w BOKu jest same sobie winne!
Nie wiem czemu na ofiarę upatrzono sobie byłą posłankę i przewodniczącą PISu Hannę Mierzejewską? To kolejny atak przysłowiowym nożem pod żebra. Ale tym bardziej mnie przekonuje do wystawionej przez mnie tezy że część z was uderza by zniszczyć dobre imię organizacji i ludzi tylko po to by nie doszło do porozumienia PO i PIS na dzielnicy! Postkomuna szaleje na dzielnicy to widać...

# piotrek

02.12.2006 21:49

Maryjusz, posłuchaj TY mjenja.
pogoda-tak,19, 20, 25 gradusow, w cieniu, bardzo późna jesień.
uroki dziewczyn-tak, ale te z zagranicy za bardzo dupiaste, jedna bardzo mi się spodobała, zagadnąłem on englisz, a ona po polsku, więc dowodem naukowym jest to ,że najbeściarskie i najpikniejsze so nasze dziołchy pod słońcem, lae była ze siostrą, ta siostra gdzieś w mym wieku, więc tej pani dziękujemy, a byli z Zielonki pod w-wą.
Nic mnie tam nie otumaniło, bowiem oprócz 1 rzeczy tam wszystko jest nie tak wspaniłe kak w Polsce.
Wyspa wulkaniczna powyżej 2000 km kw., gdzie nie ma jezior, rzek, roslinnośc uboga w porównaniu z r. polską, tam nie ma prawie wcale zwierząt, zabytków, pór roku, bogactw nat. i innych rzeczy, których mogą pozazdrościć nam Polakom, ale......żyją w 70 % z turystyki, 20% to przemysł, którego nie widać, 10 % to rolnictwo. I koniec.
W Polsce posiadaliśmy jesiotry, po które należy jechać w deltę Wołgi( niebezpiecznie) i największe łososie na całym świecie(do 35 kg).
Nie wymieniam dalej, dlaczego, jest w Finlandii wiocha Utsjoki-1/3 budżetu tego miasta to hajs z turystów, którzy przyjechali tylko na łososie(dużo mniejsze, niż były tutaj-coś ok. 13 mln. marek), poza tymkicha ,tam nic innego nie ma, a zjeżdża się cały świat. Takie rzeczki jakie tam płyną są śmieszne w porównaniu z naszymi pomorskimi, górskimi, Wisłą, itd.
Polska mogłaby utrzymywać się tylko z turystyki( z głową), ale mamy to co mamy.
Bandyci obecni i poprzedni nawet o tym nie wiedzą,bo to są szubrawcy, a te kanaryskie burki potrafią, rzygać się chce, jak człek pomyśli, że z mydła można wykonać tak wiele, ale to bandyci zgotowali nam ten los, a zaścianek na forum opisuje w ich stylu(inwestycje, budowle, gospodarka , finanse, itd.), tylko nie rozumie jednej pdst. rzeczy, aby wyjąć należy włożyć(nie kojarzyć z Millerem), a te inwetycje nie służą nam, zresztą w tych słowach jest wiele skrótów moich myslowych, musiałbym rozlegle rozpisać się o co dokładnie chodzi, ale wqrwiam się okrytnie i już nic mi się nie chce. Kobranoc.

REKLAMA

# Dariusz Jerzak

02.12.2006 22:05

Jak widać dla Wojciecha D. wszystkiemu winny jest układ. Skąd ja to znam?
"...Czy sytuacja z Białołeckim Ośrodkiem Sportowym...W jaki sposób Pan Ostrowski odpowiada za te niedogodności wynikające z ogromnych cen .co to on je dyktuje ? ..."
Tak się składa,że byłem u p.Ostrowskiego w tej sprawie. Obiecał pomóc i nic nie zrobił. Jednego dnia potrafił zadzwonić (po mojej interwencji u p.Marcinkiewicza) i powiedzieć, że sprawa treningów dla dzieciaków ze Stowarzyszenia Sportowego Białołęka jest załatwiona, a następnego dnia dostałem pismo z BOS-u, że nie ma takiej możliwości i wkrótce wspólnie z p.Ostrowskim zwrócą się do prezydenta miasta o preferencyjne ceny dla stowarzyszeń z dzielnicy. Czy cztery lata urzędowania to czas wystarczający, aby wystąpić do prezydenta ze "swojej" partii, aby to wykonać?Widocznie zdaniem p.Wojciecha D to za mało czasu.
Trzymanie na stołku dyrektora BOS-u urzędnika, który zupełnie nie czuje sportu, któremu przeszkadzają biegające po boiskach i w halach sportowych dzieci i brak interwencji w Biurze Sportu Urzędu Miasta, aby to zmienić to wyraz troski i dbałości o kulturę fizyczną w dzielnicy?
Dlaczego to nie wywalił Naczelnika Wydziału Sportu, który nie wiem, czy kiedykolwiek odwiedził obiekt sportowy przy ul.Fleminga mimo, że podobnież miał współpracować ze stowarzyszeniami sportowymi, a jego kompetencje ograniczały się do hasła: " zróbcie, a jakiś puchar się znajdzie".
Dlaczego organizując turniej o Puchar Burmistrza dzieci dostały go z rąk jednego z organizatorów, a nie było nikogo ze strony Urzędu Dzielnicy? Z pewnością jest to wynik wielkiego zainteresowania ze strony burmistrza odpowiedzialnego za sport w dzielnicy?
Takich przykładów mogę podać znacznie więcej.
Na dzień dzisiejszy nie ćwiczymy w obiektach BOS-u z prostej przyczyny- dzielnica nawet nie starała się wpłynąć na Biuro Sportu UM, aby ceny wynajmu hali i dostępne godziny były do przyjęcia. I jeśli ćwiczy tam w tej chwili grupa chłopców z PKS AGAPE(jak na razie do końca roku i bez pewności co do wysokości odpłatności)
to głównie zasługa księdza Andrzeja Kinowskiego.
Prosiłbym, aby nie opowiadać śmiesznych historii o tym jakim to wspaniałym burmistrzem ds sportu był p.Ostrowski.
Nie mam ochoty dłużej słuchać opowieści o niemożności działania, o braku decyzyjności i ogólnej niemocy. W takim przypadku, aż warto spytać to po co nam taki burmistrz?

# piotrek

03.12.2006 10:37

EEEE, Ostry przed wyborami i z kondycją i z wydolnością, wytrzymałością oraz z dobrym nastawieniem spisywał się na 5.
Ale bez trenera to żaden zawodnik zawodnik nie osiągnie oczekiwanego rezultatu.
Moje zdanie jest krótkie: 2 razy mówiłem Ostremu , aby pomógł nam mieszkańcom i dupa z tego, więc więcej nie mówię, bo nie ma sensu.
Pozdrawiam Ostrego i życzę miłej kolejnej bezpomocnej kadencji dla żerańskiej społeczności.

# marysia

05.12.2006 00:36

wojciech d. to wojciech drzewiecki - były radny w-wy z ramienia pis. w ostatnich wyborach mu sie nie poszczęściło...

REKLAMA

# xyz

05.12.2006 09:32

Marysiu musisz pojechać na szkolenie do scherlocka holmesa i nie mylić imion Wiesiek to nie Wojciech.

# piotrek

05.12.2006 09:45

Czy to ten Drzewiecki, który widzi tylko jedno-inwestycje, inwestycje i i.
wyciąć, wyrżnąć, zalać betonikiem i cześć.
jak josepf-sama kleszczyca nad wisłą, dlatego trzeba wyciąć wszystkie rośliny, łącznie z przedwojennymi drzewami, bo to samakleszczyca, to słowa josepha z jednej z komisji ochr. środ.
odbytej rok, czy dwa lata wstecz.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe