REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Problem ze złomiarzami

# werdyktKO

26.10.2004 13:30

Kiedyś myślałem,że złomiarze to czyściciele miasta ,złomu który nie jest przydatny. Teraz zmieniłem zdanie to co oni zabrali przechodzi ludzkie pojęcie cała klatka do remontu ajajaj

# gosc

26.10.2004 15:38

Drogi administratorze, a może prewencyjnie na policję z takimi tekstami? Podjudzanie do waśni narodowych i religijnych na forum Echa?
Za zawartość forum odpowiada prawnie jego ADMINISTRATOR, czy on sobie napisze, czy nie napisze takiej klauzuli na www...
Ryzykujecie zamknięcie forum z powodu akceptowania tekstów marginaliów alias matka sławka.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

26.10.2004 16:08

Zestawienie tych dwoch postow wyraznie wskazuje, ze albo ktos zachorowal, albo cos zostalo wyciete...
Otoz, Mili Panstwo zniknal tekst o mnie wiecej takiej tresci:
"Zydzi robili rwetest i tumult z powodu utraty dobr materialnych.
Caly wagon falowal od: aj ja jaj i giewalt.
Potem bylo troche nieuprzejmosci w drzwiach to umywalni i psss...: Nastepni Prosze ! "
Wasnie narodowe, wojny religijne ... heh...
Kibicow Legii uprasza sie o nie wyrzucanie tlacych petow na ziemie, poniewaz Fani Widzewa opuszczajac nasz Goscinny Stadion na Lazienkowskiej parza sobie dlonie.
Widzisz Gosciu , jak jest milo i culturalnie.

REKLAMA

# Jurgen Stroop

26.10.2004 17:03

Z zestawienia tych trzech postów wynika, że okradający klatki złomiarze to czarnoskórzy żydzi wyznania mahometańsko-pedalskiego.

# gosc

26.10.2004 19:40

Admin działa - brawo!
Kretynizmu nie można uleczyć, pomaga jak widać tylko wycinanie.

 kasiajurik

05.06.2018 15:13

ja nie mam żadnego problemu od kiedy korzystam z http://www.ceny-zlomu.pl/ . Internetowo, szybko i korzystnie ;)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe