REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

Prezentacja radnych z Białołęki

# siekierka kurpiowska

29.10.2005 21:04

Kandydat nr 1:
Zamówienie numer ZP/19/PN/2003 złożone przez ZNK
Praga Północ ma w terminie składania ofert datę 2002 07 28.
Numer zamówienia ZP/19/PN/2003 jest wyraźnie z 2003 roku.
Błąd zamówienia. Błąd wprowadzającego dane. A może
próba ukrycia faktu, że przetarg ten dotyczący utrzymania budynków mieszkalnych i użytkowych w sprawnoości technicznej
w zakresie robót branży sanitarnej na terenie Oddziału ZNK
Nr 2 w Warszawie wygrała firma Usługi Ślusarsko Hydrauliczne
Stefan Sosnowski. Prywatnie firma ojca burmistrza
Dzielnicy Praga Północ Roberta Sosnowskiego (członka PiS).
Pan Stefan Sosnowski (też członek PiS) jest także radnym
Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy. Nie jestem pewny, ale zachodzi tu wyraźnie dwa konflikty interesów.
1.Ojciec burmistrza wykonuje prace na terenie dzielnicy,
którą zarządza jego syn.
2.Radny jednostki organizacyjnej Miasta Warszawy korzysta
z mienia miasta, co jest zabronione w myśl tak zwanej
ustawy antykorupcyjnej.
Tekst z 2003 roku ku pamięci wyborców w przyszłym roku

# myszka

31.10.2005 10:26

Sosnowski jako radny to nieporozumienie wyborców.Jaką wizje rozwoju moze mieć prosty hydraulik.Wizję rozwoju 70 000 dzielnicy.W jakiej formie może ją wyrazic -tylko w "gadce ".Nie widzialam jeszcze (a pracuje w samorządzie ho,ho ho,)wystąpienia pisanego tego radnego.No ale na takich opiera się PiS i stąd zlośliwość do przyjaciół z ...
Nie ma takiej rury którą nie można byłoby odetkać !!

# siekierka kurpiowska

31.10.2005 19:39

Gdyby ktoś się zastanawiał z jaką opcją p.Smoczyńskiemu jest po drodze to zachęcam dolektury:
http://www.wierzejski.lpr.pl
"Życzenia Świąteczne i Noworoczne
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wysłali mi życzenia świąteczne oraz noworoczne, jest mi niezmiernie milło, że aż tyle osób pamiętało w tym okresie o mojej osobie. Życzenia przesłali do mnie między innymi:
Bogdan Pęk ; Poseł do Parlamentu Europejskiego
Sylwester Chruszcz ; Poseł do Parlamentu Europejskiego
Elżbieta Ratajczak ; Poseł RP
Ireny Comaroschi ; Ambasador Rumunii
Lech Kaczyński ; Prezydent Warszawy
Paweł Jaros ; Rzecznik Praw Dziecka
Marek Ratuszniak ; Wicemarszałek Województwa Łódzkiego
Andrzej Kieszkowski ; Przewodniczący MKZ ; KF NSZZ Solidarność; Ursus
Stanisław Bajda ; Starosta Przemyski
Sławomir Olejniczak ; Prezes Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Piotra Skargi
Jerzy Smoczyński ; Burmistrz Dzielnicy Białołęka
Jak się okazuje LPR to też możliwość

REKLAMA

# wasyl

01.11.2005 06:51

Interesy to najważniejsza rzecz.Jak padnie PiS to na usprawiedliwienie będą mówić -dlatego tak robili bo nauczyli się nie od rodziców tylko od komuny.

# Zwolennik

02.11.2005 21:51

A może teraz prezentacja kogoś z radnych Gospodarności może
p. Kołaczyk, może p. Rembelski. a może p. Majlert ??
Proponuję tak po kolei z każdego ugrupowania.

# wiaterek

03.11.2005 07:53

Gdyby przewietrzyć z białołęckiej służby zdrowia Kołaczykową-rozdaje karty ,nie rozdaje (opcje różne zależy na czyj użytek )to także pogonić trzeba byloby męża z dzielnicy.A to przecież Gospodarnośc Smoka.Jak ma sam podciąc gałąż na której siedzi ?
Po cichu piłuje Ostrowski żeby Smok spadł.Co robi Smok ?Na wszelki wypadek spiskuje z Platformą ( cicho ).Skumał się z Bucholskim no i czekają na tego który będzie tasował po wyborach.
Rembelski, Majlert-przy Smoku znaczą ich glosy.Rolnicy miejscowi (pseudo ).Wesprzec Smoka-głos.Teraz huragan dziejów chyba ich zmiecie.Gdyby od dzisiaj ich nie było nikt tego nie zauważy.

REKLAMA

# Komorowski

03.11.2005 20:35

Smoczyński to pajac o dosyc przeciętnym intelekcie.Mit że umiał zarządzać Białołęką niestety wykreowały lokalne media.Ten facet ma kłopoty z logicznym wyciąganiem wniosków.Chamstwo a nie kompetencje świadczą o jego predyspozycjach.I nie mu ta żadnej złośliwości .Nalezy spytać jakie samorzadowe kierunki kończył Smok ile zna jezyków dlaczego tak słabo buduje zdania złozone i mamy odpowiedż -drugi Wałęsa.W normalnej rzeczwistosci po prostu pajac Te zaloty z PO to ucieczka przed prokuraturą Juz Smokowi Ziobro się śni.Dlatego lepiej przytulic sie do Bucholskiego.A jeżeli ten facecik chce bratać sie ze Smokiem to znaczy że to polityk o bardzo małym formacie.Mam nadzieje ze Bóg zesle Krzysiowi rozumek ,jeżeli pozbawił etycznych zachowań

# siekierka kurpiowska

03.11.2005 22:31

Cieszę się, że p.Hanna Mierzejewska tak jest zadowolona z działań na rzecz rozwioju sportu w dzielnicy:
"Dużo uwagi poświęca się rozwojowi sportu szkolnego. Każdego roku w naszych placówkach, wzrasta liczba klas o profilu sportowym.
Sport na Białołęce ma dobry grunt do rozwoju. Obiekty Białołęckiego Ośrodka Sportu tętnią od imprez, rozrywek, turniejów. Białołęckie hale zostały docenione przez władze Warszawy - w hali przy ul. Strumykowej zorganizowano Warszawski Bal Mistrzów Sportu, którego uczestnikami były największe gwiazdy polskiego sportu i znane osobistości ze świata kultury i polityki.
W tej samej hali następnego dnia odbył się Bal Młodego Mistrza Sportu Białołęki połączony z plebiscytem na 10 najlepszych młodzieżowych mistrzów sportu. Organizatorami balu był Białołęcki Ośrodek Sportu i Stowarzyszenie "Grupa Tratwa". Na balu było 350 młodych sportowców z białołęckich gimnazjów. Wręczając nagrodę dla najlepszego sportowca Pani Burmistrz Liliana Zientecka zapowiedziała organizowanie takich bali corocznie, na co młodzież odpowiedziała owacjami."
Tylko dlaczego dzieci ze szkoły przy Erazma mają bardzo często zajęcia WF na korytarzach, a nie w dużej przestronnej hali BOS-u?
Dlaczego UKS ( choćby Agape) nie mają mozliowści bezpłatnego korzystania ( mówię o 2-3 godzinach w tygodniu) z hali sportowej?
Dlaczego korzystanie z sali sportowej przy szkole na Podróżniczej obwarowane jest warunkiem- tylko nie mozna grać w piłkę nożną!( najlepiej w kapciach grać w szachy?!- i cicho i czysto)
Czy nikt nie widzi, że wybudowane zostały piękne obiekty( za pieniądze podatników) z których korzystają w większości kluby i dorośli których stać na drogie opłaty, a dzieci ( być może utalentowane) - próbują kopać piłkę na trawnikach przy blokach.
Czy te dwa punkty widzenia dotyczą tej samej dzielnicy?

# iluzjonista

06.11.2005 10:05

Ta kwestia została zgłoszona do kilku radnych.
Pan Oracz po zapewnieniach że zaintereniuje w tej sprawie( po konsultacjach z górą) szybko oświadczył że tym nie się nie będzie zajmował.Ta sama odpowiedz padła od Smoka i Semetkowskiego.
To kto wkońcu się tym zajmuje. Co to za radni....

REKLAMA

# antypis

06.11.2005 10:10

Radni w tej kadencji są ubezwłasnowolnieni podwójnie. Po pierwsze ustawa warszawska nie daje im wielkich praw. Po drugie kompetencje dzielnic skutecznie ograniczył niejaki Lech K., były prezydent, a co za tym idzie odebrał radnym wydziały do nadzorowania i sworzył podległe sobie (radzie miasta) delegatury. Po trzecie np. taki Oracz jest członkiem najbardziej niedemokratycznej partii w Polsce. PiS jest partią wodzowską i każdy boi sie w niej wychylić.

# xero

06.11.2005 10:28

Kochani a co powiecie o drodze Nowodworska?
Tyle razy ta kwestia została zgłaszana do wszelkiej maści radnych i każdy tylko zbywał.Nie piszcie tylko że nic się nie da zrobić. Że sąsiedzi przeszkadzają i nie godzą się na chodniki.

# evelin

06.11.2005 11:12

Nie zgadzam się z tym ubezwłasnowlnieniem,raczej radnym marzy się już druga kadencja i nie mają czasu na problemy zgłaszane przez ww.Teraz muszą zabiegać oprzyszłe poparcie u kogo się da.Według mnie jest to towarzystwo wzajemnej adoracji tylko w innych ubrankach.

REKLAMA

# Zwolennik

06.11.2005 23:48

Weźcie sprawy w swoje ręce, za rok wybory : 1. startujcie na radnych, i zmieniajcie rzeczywistość, 2. wybierzcie swoich zaufanych ludzi, razem dokonacie przełomu.
Na marginesie - jeszcze za czasów istnienia gminy Biłałołęka a więc przed Kaczyńskim ówczesny GOS był nastawiony na działalność komercyjną i opłaty zawsze były dość wysokie (a Zarząd w 2/3-cich ten sam).

# żółta

27.01.2023 19:52

Akurat ja na dzień dzisiejszy bardziej skupiam się na prezentacjach bzinesowych i wiem jak ważne jest to aby były one po prostu jak najbardziej treściwe. Bardzo jestem również zadowolona z korzystania https://www.mniejslajdow.pl/ i właśnie takie rozwiązania oczywiście każdemu polecam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA