REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Poznaj pana J.

# nowodworzanin

10.11.2005 20:46

W Wyborczej możecie obejrzeć sobie na zdjęciu pana, ktory blokuje Nowodworską
Piotr Jędrysiak z osiedla Nowodwory w Białołęce nie wie jeszcze, czy ustawi się w tej kolejce. Jego rodzina od 1873 r. ma tutaj sporo ziemi. - Jeszcze z nadania carskiego - podkreśla Jędrysiak.
Odszkodowanie mógłby dostać za ponad 100 m kw. przy ul. Nowodworskiej, gdzie ma dom. W połowie lat 90., gdy budował nowe ogrodzenie, odsunął parkan od ulicy na prawie pięć metrów. Słyszał bowiem, że gmina chce nieco poszerzyć zniszczoną i wąską ulicę.
Przez lata urzędnikom z białołęckiego ratusza nie udało się jednak dogadać z Jędrysiakiem. - Nie chcę być uparty, ale to mój teren. Nic nie oddam za darmo. To jest moja karta przetargowa, bo spieram się jeszcze z gminą o kilka innych działek. Nie dam się wyrolować - podkreśla Jędrysiak.

# erega omnes

10.11.2005 21:48

To jest jedna strona medalu-ale chodnik po stronie "sadyrybackiej by dawno przeszedł. Po tej stronie nikt już nie nażeka. Dalej będe twierdził że Nowodworska to jedna karta przetargowa na przyszłe wybory.

# pchełka

11.11.2005 14:01

Przed wyborami włączy się do akcji Ostowski. Właściciel żłobka i zca Smoka.Moze własnie tym tematem zagryzie Smoka i wskoczy na jego Fotel?

REKLAMA

# Mirka

11.11.2005 15:20

Oby nie. Przeciez on nic nie umie. Czy naprawdę nie ma innych, lepszych kandydatów?

# roki

11.11.2005 17:29

W PiSie nie ma lepszych.

# evelin

12.11.2005 10:05

czy to prawda,że na ten żłobek-przedszkole Ostrowski przydzielił wraz z radą spore dotacje

REKLAMA

# coza antyspołeczny typ

12.11.2005 18:40

Tymczasem w środę rano przed posesją pojawiła się wynajęta przez dzielnicę Białołęka ekipa, żeby zabrać kamienie, które blokują wjazd samochodów na trawnik. - Nikt nie pytał mnie o zdanie, a kamienie są moje. Kierownik ekipy postraszył nawet moją żonę. Powiadomię o tym policję - denerwuje się Jędrysiak. W dzielnicy uspokajają, że sprawa jest już wyjaśniona. - Był u mnie pan Jędrysiak. Pokazał dokumenty, że teren należy do niego. Kamienie tam zostaną, ale może w innym miejscu, bo były skargi, że zagrażają zimą bezpieczeństwu na drodze - wyjaśnia Ilona Kuleczka naczelnik dzielnicowego wydziału ochrony środowiska.

# Stefania

13.11.2005 18:53

Słyszałam że to sprawka Fronczaka Marka (Gospodarność ) małego skarżypyty.Donosi na wszystkich.Te kamyki to ponoć jego pomysł.

# kubi

13.11.2005 19:07

faktycznie nic ten Ostrowski nie umnie...uważam że Ty byłabyś lepsza!!! Może zaczniesz coś robić w tym kierunku Mirko?

REKLAMA

 ragozd

14.11.2005 10:16

Komu te kamienie zagrazaja? tym co chca zaparkowac blokujac dokumentnie ulice? Czy pieszym ktorych oddzielaja od samochodow? cale szczescie ze progi powstrzymuja juz wieksze predkosci na tym odcinku
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break