REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Potrzebny dobrze znieczulający dentysta

08.02.2003 19:23 #kot
Muszę się wybrać do dentysty, a bardzo żle reaguję na bół borowania. Potrzebuję więc dentystę, który umie zniezulać i borować pod znieczuleniem (część nie chce tego robić) może być o 30% droższy od średniej- najchętniej z Białołęki. Czy ktoś mi może kogoś polecić?
09.02.2003 12:23 m0n1ka
Mogę Ci polecić bardzo dobrą dentystkę, która spełnia kryterium fachowości, ale przyjmuje w okolicach skrzyżowania Anielewicza-Jana Pawła. Jeśli chcesz, daj znać emailem: m0n1ka@astercity.net
10.02.2003 09:15 #Piotrek z Odkrytej
Może sie mylę, ale znieczulenie dostajesz na własną prośbę - klient nasz Pan, więc idź do jakiegoś i poproś, żeby Cię znieczulił, a potem może robić, co do niego (niej) należy.
10.02.2003 10:03 #pola
Mam świetną dentystkę- mam to samo- dotaję znieczulenie- i nic- więć ona daje tak znieczulenie, że nic nie boli- Tylko Moja dentystka przyjmuje na Kabatach....
10.02.2003 10:38 #martyna
Mam dentystkę, która przyjmuje na Książkowej i jest naprawdę świetna. Dzięki niej przestałam się bać dentysty. Przede wszystkim jest bardzo, bardzo delikatna. Na początku zawsze się umawiamy, że jak będzie bolało to damy znieczulenie, ale chciałam je tylko raz, poza tym ból był do zniesienia. Jak widzi, że mnie boli, to natychmiast przestaje borować i czeka cierpliwie. Zawsze dokładnie mówi, co robi, kiedy może troszkę zaboleć itd. Z czystym sumieniem mogę ją polecić. Przyjmuje w gabinecie Super Dental, ul. Książkowa 9D, ale ten gabinet od strony przystanku Topolowa, nie od osiedla. Nazywa się pani doktor Wojtyńska, tel. 793 10 50, w godz. 9-13 i 15-20 można dzwonić i się umawiać. Ona przyjmuje we wtorki i w piątki.
REKLAMA
10.02.2003 11:36 #kot
dzięki-odezwę sie
13.02.2003 09:52 #Piotrek z Odkrytej
Kot, czy już Cię znieczulili, bo nie dajesz znaku życia ?
15.02.2003 13:05 #kot
ostatecznie wylądowałem ćmielowskiej - plomba plus znieczulenie 100 zł. Dobrzez znieczulają - polecam.
21.10.2014 11:04 #michalski
Dobry http://idealnyusmiech.pl/ . Chodzę do niego od 2 lat, świetny specjalista, drobiazgowy, faktycznie wyprowadził mi zęby na prostą, a przez moje niedbalstwo momentami wyglądały po prostu źle. Miałem 12 zębów do leczenia. Można powiedzieć, że wszystko wróciło w odpowiednie miejsce. Różnice w podejściu dentystów są jednak spore.
26.10.2014 23:01 #Marek Derbiak
Jak to dobrze że jestem młody i mam zdrowych zębów cały garnitur.
REKLAMA
16.12.2014 11:05 #michal
Świetni specjaliści to dentysta legionowo, w tej klinice masz zatrudnionych prawdziwych fachowców. Tam było leczone nasze dziecko, które miało bardzo skomplikowany problem, nic nie było do końca jasne, w tym momencie jest ok, a od kilku fachowców usłyszeliśmy, że dziecko straci zęby w młodym wieku. Jednak się dało?
19.12.2017 19:23 #Gaba
oj nie raz, ani nie dwa nie dostałam dobrego znieczulenia na wizycie z NFZ, dlatego teraz chodzę do Perfekt Med i przynajmniej mam pewne, że zajmie się mną specjalista który WIE co robi i traktuje pacjenta jak człowieka, a nie "materiał do naprawy"
27.06.2019 09:09 #zuziol
A ja słyszałem, że warto poddać się leczeniu kanałowemu pod mik... gabinecie. Podobno robią to rzetelnie i profesjonalnie.

500/7359 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA