REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Poszukiwany okulista w Warszawie

# Dawid24

27.12.2018 16:33

Chciałbym pójść do okulisty w Warszawie. Wiem że jest ich pewnie sporo w w stolicy ale który jest najlepszy?

# kaskatojestto

27.12.2018 17:12

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem

# Koryntka

31.08.2019 09:44

W Warszawie jest dość dużo różnych klinik jeśli chodzi o okulistów. Z mojego takiego doświadczenia bardzo dobrymi lekarzami, są ci w Dzięgielewska Instytucie Oka. Na prawdę rzetelni lekarze, mają bardzo dobry sprzęt. Ceny są w porządku zresztą wszystko jest udostępnione na ich stronie.

REKLAMA

# Mollba

30.05.2020 07:30

Znam i polecam panią doktor z kliniki Dr Nowosielska. Godna zaufania, rzetelna, kompetentna, ale z ludzkim i miłym podejściem do pacjenta. Leczyłam u niej zespół suchego oka, a mój mąż chodzi do niej na regularne badania wzoru (jest okularnikiem ;))

# Melek9

01.05.2021 19:44

Spawdzony i godny zaufania tylko tu: https://instytutoka.pl/, ja chodzę do Instytutu Oka regularnie, bo zajęli się tu moim zespołem suchego oka. I muszę powiedzieć, że opieka nad pacjentem jest na najwyższym poziomie.

# Marta789

03.01.2022 09:57

Również polecam dr Nowosielską. Chodzę do niej do Waszawskiego Szpitala Okulistycznego, gdzie leczę jaskrę.

REKLAMA

# Karina23

24.08.2022 09:54

Z własnego doświadczenia mogę polecić dr Agatę Borucką, u której w Instytucie Oka https://instytutoka.pl/ leczyłam męty w oku

# Renia90

26.09.2022 11:46

Podłączam się do poleceń Instytutu Oka. Trafiłam tam przypadkiem, na ostry dyżur okulistyczny aby usunąć ciało obce z oka i natrafiłam na super panią doktor Emilię Nowowiejską, której zostałam stałą pacjentką.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break