REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Posłowie i poslanki z Bialołęki ?

# Robot-2

09.10.2005 21:48

Dobrze się stało że społeczna madrość wzięla góre.Nikt z mieszkancow nie patrzył ćzy to przedstawiciel PiSu czy PO tylko czym się zasłużył że ambicje mówily mu -do Sejmu po kasę bo tego jestem wart.
Kaznowski Jacek -dwie kadencje Przewodniczacy RADY no i o wiele za dlugo.754 glosy po tylu swięceniach obiektów i wmurowywanych aktach to porażka pełna.Na forum dawano mu rady typu- daj sobie spokój Twój czas minął nie wierzył w glosy życzliwe- dał du..i padł.Teraz w swym mateczniku będzie lizał rany i może nauczy sie dmuchać na zimno.Platformę trzyma w swoich rekach.Cześć jego pamieci !!!
Mierzejewska 151 głosów.ŻENADA.Posłanka PiSu .4 lata brała diety oraz środki na biuro.Jedyni którzy w nią wierzyli to te nieuki spoleczni asystenci.Mieszkańcy widzieli wiele i to im wystarczylo.Działania tej zasłużonej to jedna gra.Poznali się natym.Poległa na polu swoich kombinacji.Amen.
Stańczyk 390 glosów.Pełna mobilizacja młodzieży-oazy oraz tych którzy uważają że z wiekiem czlowiek nie zdobywa wiedzy i rozsądku.Kolejne wybory i kolejny raz-trafiony zatopiony.Będzie startowal na następnych.Poległ bo ambicje ma wieksze niz rozsądek.
Dlaczego te nekrologi ???
Dlatego,że zauwazyłem -trafic do ludzi to pierw praca,praca,wiedza,haryzma,doswiadczenie...a póżniej może..a nie to co uprawiają wyzej opisani plakaty,plakaty,plakaty..

# Zwolennik

09.10.2005 23:39

Mierzejewska miała 1165 głosów, a okręg wyborczy obejmował całe miasto a nie dzielnicę. Przypominam, że najbardziej emocjonujące dyskusje sa dopiero przed nami bo za ok. rok wybory samorzadowe. I tu należałoby się zastanowic na kogo zagłosować.
Domyślam się że znaczna część dyskutantów, to starzy wyjadacze prowadzący tzw negatywną kampanię przeciwko sobie, ale mam nadzieję że chociaż pojedyncze głosy pochodzą od osób "nieskażonych władzą" którzy mogliby wnieść pozytywne elementy do przyszłego samorządu. tylko jak ich rozpoznać ???

# Gonić czerwonych

10.10.2005 12:37

Robot, zapomniałeś o Arku Przybylskim. Ten to ma wynik. Ile to było? 15 głosów z Białołęki. Acha kolega. No tak, nie wypada pisać. Przecież o liderze własnej parti źle się nie pisze. Czyż nie jest tak Robot.

REKLAMA

# Robot -2

10.10.2005 13:33

Pomylileś się co do mojego upartyjnienia.Jestem wolny bez przynależności.O Przybylskim czytam .Ponieważ nie startował z naszej dzielnicy nawet o nim nie pomyślalem.(mea culpa ).Ilosc glosów ktore uzyskal także świadczy o rozsadku wyborców.

# zwolennik

10.10.2005 13:46

Nalbert! - dokąd kulasie zalecisz goniąc czerwonych z SB-cką legitymacją i czerwoną mordą.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy