REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# xxx

16.09.2016 14:53

Bardzo "ekologiczna" inwestycja... Inwestor w d.... ma ekologię, liczy się tylko kasa. Może te 5000 drzew zamiast sadzić w lesie posadzić właśnie nad kanałem?

# pawel

16.09.2016 16:31

ciekawe co z Kanałem Żerańskim? obawiam się że w trakcie tej inwestycji zostanie wyłączony z eksploatacji...czy da się odtworzyć charakter tego miejsca? Co ze ścieżką rowerową? co ze statkami płynącymi nad Zalew Zegrzyński? czy nie okaże się że na lata zostanie zniszczone to miejsce??

# renegat

16.09.2016 19:25

Byłą wyznaczona alternatywna trasa z dala od kanału, zieleni i osiedli. Miała przebiegać przez tereny poprzemysłowe. Ale oczywiście wybrano nie ten wariant, który powinni... Żal tych wszystkich roślin, ptaków, etc...

REKLAMA

# zagazowany

16.09.2016 21:50

Po trupach do celu. Bezczelne, pazerne jaśniepaństwo z państwowego molocha. Chwalą się miliardami a szkoda im paru złotych na ładne zagospodarowanie i to jak zniszczą kanał do cna!! Pan niedorzecznik chyba sam nie wie co gada, przywrócicie do stanu pierwotnego to znaczy posadzicie 50 letnie drzewa? Zbudujecie ścieżki rowerowe? Bo o to sie toczy gra. Nie mydlcie oczu nędznymi sadzonkami bo to śmieszne że taka spółka się tak żałośnie tłumaczy, wstyd

# arti

17.09.2016 00:29

Posadzimy trochę sadzonek w lesie na Wałuszewskiej, pare sadzonek drzew- mioteł posadzi się też na miejskiej części Białołęki dla zachowania pozorów. Oczywiście te sadzeniaki na mieście uschną bo nikt o nie nie będzie dbał a nam szkoda kasy na takie głupoty jak podlewanie . A tak w ogóle to możecie nam skoczyć, bo i tak wojewoda jest nasz- pozdrawiamy Gaz System

# Podatnik

17.09.2016 09:16

Żałosna postawa spółki skarbu państwa.

REKLAMA

# agh

17.09.2016 18:31

Jak to w innej części Białołęki będą sadzić drzewka?W tyłku mam taki plan!!zniszczą piękne drzewa zostawią Kanał wokół obetonowany a drzewa (dużo powiedziane raczej sadzonki posadzą) jeszcze w innym miejscu czy Wy ludzie jesteście zdrowi na umyśle?

# Z Bielan

18.09.2016 13:06

Problemy sa nie tylko na Białołęce. Po drugiej stronie gazociąg ma przeciąć Park Młociński mając w poważaniu obszary Natura 2000. Tylko, ze jeszcze nikt o tym nie mówi...

# lutek

18.09.2016 21:52

no i koniec bajania znowu pokazano gdzie jest miejsce w szyku mieszkańcom białoleki tu rządzą dewloperzy ,biurokraci,urzednicy a mieszkancy ruki po szwam,cieszyć się ze dziki łażą ulicami a jakiś tam urzedniczyna całej dzielnicy powie won ja tu rządze i co mi zrobicie ,najbardziej smieszne jest to ze ze ten pan ma chyba jakiś przełożonych których chyba ta buta nic nie obchodzi.gdzie media gdzie tvn

REKLAMA

# A nie mówiłem?

19.09.2016 08:22

No i gdzie te cwaniaki z pgnig? Zeszłej jesieni, wiedząc, że już nastąpiła zmiana inwestora na gaz-system obiecywali ludziom, że będzie piękniej niż przed zniszczeniami. A teraz buce cytują paragrafy i wirtualny gest Kozakiewicza pokazali. To było do przewidzenia. Handlują z Władimirem Putinem jego błękitnym paliwem to uczą się od niego jak gadać z motłochem:)

# Roberto

19.09.2016 15:59

#lutek napisał(a) 18.09.2016 21:52
no i koniec bajania znowu pokazano gdzie jest miejsce w szyku mieszkańcom białoleki tu rządzą dewloperzy ,biurokraci,urzednicy a mieszkancy ruki po szwam,cieszyć się ze dziki łażą ulicami a jakiś tam urzedniczyna całej dzielnicy powie won ja tu rządze i co mi zrobicie ,najbardziej smieszne jest to ze ze ten pan ma chyba jakiś przełożonych których chyba ta buta nic nie obchodzi.gdzie media gdzie tvn

Wiceprez Olszewski musi mocniej zacisnąć szaliczek i znaleźć kase na ten projekt bo inaczej zostanie wywieziony na taczkach jak jego kumpel Jóźwiak i wielu innych. A w urzędach są potrzebne gruntowne zmiany, na początek konsekwencje służbowe za takie decyzje i wyczyszczenie kolesiostwa i nepotyzmu. Wiecie że naczelnikiem od środowiska jest były radny PO Wajszczak? Nikt go pewnie nie pamieta bo niczym sie nie zasłużył. Typowy bierny mierny ale wierny (BMW). A tu dobrze widać komu robi dobrze:
"Mieszkańcy Białołęki alarmują o wycince 600 drzew w okolicy Kanału Żerańskiego. Wniosek miał wpłynąć od inwestora, który planuje w tym miejscu budowę nowych bloków. "To największa wycinka w tym roku" - podkreślają i domagają się wyjaśnień ze strony dzielnicy."
Reszta to same gładkie kłamstwa które maja to usprawiedliwić.
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,wytna-600-drzew-pod-budowe-osiedla-dzielnica-wplynal-wniosek,211965.html

# lutek

20.09.2016 09:51

to są te tzw konsultacje ,spotyka się z mieszkańcami po to żeby mieć fakt ze było a robi się swoje tak było z czajką i resztą tzw inwestycji PO tak traktuje ludzi .Liczy się interes biznesu i korporacji,kapitału .Jak już nie można czegoś zrobić to wzywa się na pomoc Komisje Europejską i ona pomoże wielkim biznesom i naszym ich udziałowcom

REKLAMA

# rydzek

20.09.2016 10:07

Jakie konsultacje?! Było napisane wyraźnie że dopiero beda. A wypieła się nie żadna korporacja tylko państwowa spółka Gaz system obsadzona przez dobra zmiane i Pisowskich specjalistów od niczego

# Roman

29.09.2016 20:18

Dlaczego nie wybrali tej alternatywnej trasy??? Gdzie są dziennikarze, kiedy są naprawdę potrzebni?! Życzę wszystkim odpowiedzialnym za tą i podobne decyzje raka z przerzutami od skażonego powietrza.

# Wafel

29.09.2016 20:20

Skoro chcą się poszczycić ekologiczną postawą, to niech wszystkie te drzewa na czas inwestycji przesadzą na jakieś nieużytki, a potem je przywrócą. Wilk syty i owca cała.

REKLAMA

# Białołeka

29.09.2016 20:40

Może by tak uaktualnić informacje? Gaz system wytnie 4000 drzew i kilka hektarow krzewow i roslinnosci na kanale. Przetnie obszary Natura 2000 i zdewastuje nawet Las Młociński. Teren nad kanałem bedzie ogolocony i nie zostanie odtworzona nawet sciezka rowerowa nad kanalem. Ekolodzy powinni zorganizowac akcję na miarę Rospudy. Jesli ta "ekologiczna inwestycja" dojdzie do skutku w proponowanym wariancie, to będzie dramat dla przyrody i mieszkańców. Kim sa ludzie, ktorzy za to odpowiadają? Kto podejmuje takie decyzje?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024