REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Popieram doktora - [b] zmiana POKOLENIA [/b]

# czarny koń

21.10.2006 12:44

tylko młodzi - " z ciągiem na bramkę". i spełni się hasło "Naturalnie, że chcemy tu żyć"

# konkretny

21.10.2006 13:05

ok: tylko młodzi z wyłączeniem: Zajc i Oracz. Ich "kariera" pokazuje, że młodość nie zawsze idzie w parze z "full of energy"

# Włodkowski

21.10.2006 13:16

Choć zaliczam się do młodych i właściwie to forumowe parcie na młodość powinno mnie cieszyć, apeluję o rozsądek. Sama młodość nie wystarczy. Bardziej liczy się tzw. "otwarta głowa". To jasne, że najlepiej byłoby zmienić niemal całkowicie skład rady. Natomiast na listach dostrzegam jednostki nie-młode w sensie formalnym, ale aktywne i skuteczne. Dobrze byłoby spotkać się w Radzie. Wszelako podkreślam: konieczna jest zmiana OBLICZA, składu rady (i wcale nie ważne czy z Włodkowskim, czy bez - dla jasności).

REKLAMA

# Piotr Dabrówka W.

21.10.2006 14:46

Wyjątkowo zgodzę się z #Włodkowskim, że sama młodość nie wystarczy. Mimo, że sam jestem młody (29 lat) i kandyduje z 2 miejsca z najmłodszej na Białołęce listy (PO III okręg), to uważam, że "mieszanka" doświadczenia i młodości z wykształceniem to najlepsze rozwiązanie.
Rada Dzielnicy musi zdecydowanie odmienić swoje oblicze i jestem pewny, że odmieni. Pewne osoby, które okres aktywności na rzecz Białołęki mają już dawno za sobą muszą odejść.
Ostatnia kadencja pokazała, że wielu radnych gminy przedkłada własny interes nad dobro dzielnicy - czego Pan lider listy PIS w III okręgu jest najlepszym przykładem.
Piotr Jaworski
www.jaworski.waw.pl

# .Maria

21.10.2006 15:18

Dlaczego nie mówisz nic o interesach swoich kolegów z PO,sam zresztą niczego nie zrobiłeś nawet dla swojej wspólnoty,kiedy byłeś w zarządzie Dąbrówki Wiślanej.Potrafisz tylko krytykować,a gdybyś miał takie poparcie na Dąbrówce Wiślanej to wszedłbyś do Zarządu Swojej Wspólnoty,ale cię nie chcieli,mimo że sam zgłosiłeś swoją kandydaturę i prowadziłeś dość intensywną kampanię,obrzucałeś błotem swój zarząd.Niestety "ciemniacy"z VIII się na Twoich wybitnych doświadczeniach nie poznali.Ot kłopot!Może inni z Nowodworów się nabiorą..Zobaczymy

# myslacy

21.10.2006 15:23

Nie odmienia bo wchodza liderzy list:
Kto ma być tym nowym Obliczem: Jerzy Smoczynski, Tadeusz Semetkowski, Andrzej Opolski, Jacek Kaznowski, Stefan Zawadzki, Dariusz Ostrwski, Andrzej Półrolniczak, Teresa Maciejewska, Ewa Kołaczyk, Dariusz Ostrowski czy Tomasz Paster.Może Anna Dziewulska Lub Andrzej Pólrolniczak? A może Joanna Lubbe?
A młodzi- fakt relatywnie dużo ich nas liście Platformy- wejda Ci co są na pierwszych miejscach. Na co? na partie. Co z tego bedzie miała lokalna społeczność...? W tej NOWEJ radzie bedzie bardzo duza kontynuacja i przynajmniej ten sam burmistrz i wice... co od 12 lat.

REKLAMA

# włodkowski

21.10.2006 15:30

Czyli doświadczenie już mamy

# Piotr Dabrówka W

21.10.2006 15:50

Pani #.Mario co zrobiłem dla Wspólnoty jako jej Przewodniczący to wyborcy sami ocenią. Z bycia Przewodniczącym Zarządu swojej Wspólnoty sam zrezygnowałem, dając się wykazać innym.
Trochę załuje, bo to się teraz dzieje na Osiedlu Dąbrówka Wislana (brak miejsc do parkowania dla gości, parkowanie gdzie popadnie, utrudniony przejazd przez Mikołaja Trąby, zatłoczony autobus 511 itd itd.. ) to niestey nic dobrego, co doskwiera większości mieszkańców.
Znaczna cześć z tych problemów wynika z conajmniej kontrowercyjnych jak nie sprzecznych z prawem decyzji dotycząych władz Dzielnicy, a wczesniej Gminy Białołęka.
Jak można było w świetle prawa zezwolić na II etapie Osiedla na powstanie 900 miejsc parkingowych na ponad 1350 mieszkań !!!
Bardzo dobrze znam problemy mieszkańcó Dąbrówki i zamierzam je rozwiązywac będąc radnym. Choć z pewnością moje myślenie i działania nie ograniczą się tylko do mojego Osiedla, a dotyczyć będą całej Białołęki - z moim programem, który mam w przeciwieństwie do większości kandydatów można zapoznac się na mojej stronie internetowej.
To, że osoby Pani pokroju bedą się starać prymitywnie dyskredytować młodych i aktywnych kandydatów PO z III okręgu to zrozumiałe w obliczu faktu, że np. z PIS staruje np. Pan Paweł Stańczyk, który mieszkając na Dabrówce Wiślanej i będąc Przewodniczącym Rady Dzielnicy nie zrobił nic.
mimo wszystko pozdrawiam
Piotr Jaworski (nie boję się podpisać)
www.jaworski.waw.pl

# Piotr Dabrówka W

21.10.2006 16:28

i jeszcze jedno Pani Mario - nie rozumiem dlaczego jako kadydatka PIS z III okręgu, z mojego - naszego Osiedla boi się Pani podpisać. Jakie są Pani osiagnięcia, program i przygotowanie do funkcji radnej.
Czy nadal zamierza Pani wprowadzać Zarząd komisaryczny w swojej wspólnocie i ponownie donosić na nią do prokuratury...
Nie rozumiem dlaczego w PIS są ludzie o tak chorobliwej agresji i niesamowitej dozie populizmu. Jak widzi Pani jak tez to potrafię, ale to nie mój styl działania.
Jestem pewny, że młoda lista PO w III okręgu odniesie sukces - a przy współpracy z tak doświadczonymi samorządowcami jak Jacek kaznowski i innymi młodymi z innych ugrupowań (może jak Włodkowski) zrobimy dużo dobrego w Radzie Dzielnicy dla Białołęki.

REKLAMA

 czarny koń

21.10.2006 16:54

No i się zaczęło.
Widać, że to co na "górze" to i w samorządzie.
Dokopać, przyłożyć, położyć.
Jeśli się spotkacie w radzie to nie wróżę efektywnej pracy na rzecz dzielnicy.
APELUJĘ - merytoryczna dyskusja, program.
Tak więc tylko ugrupowania SAMORZĄDOWE w Naszej radzie.

# Maria

21.10.2006 17:05

tere fere!Nowi,którzy startują do rady nie mają żadnych kwalifikacji samorządowych,ja w odróznieniu od większości nie mówię,że mam panaceum na wszystko,ale pracowałam w biurze zarządu miasta.A jeśli chodzi o pismo do prokuratury, to skargę składałam nie na zarząd wspólnoty dw6 tylko na tzw. RADĘ NASZEGO OSIEDLA DĄBRÓWKA WIŚLANA .Info o moich poczynaniach dotarło do pana od Mirka B,bo ja tego nie ogłaszłam jako hasło wyborcze.Niepotrzebnie prowadzi pan też negatywną kampanię w stylu PO.Przeciez kiedyś TUSK i Kaczyńscy wiedli ze sobą przyjacielskie rozmowy.Po co ta agresja.Ja nie jestem Pana przeciwnikiem,ale czasami muszę napisać o faktach,które znam.Swoją drogą lepiej zróbmy porządek na naszym osiedlu,bo dzielnica niewiele może nam w tym pomóc.I jeszcze jedno każdy startujący do rady ma na względzie swoje profity,ja i tak nie mam szans z pozycji 7,ale nie jest to dla mnie byc albo nie być.Radzę połączyc siły w działaniu na rzecz osiedla DW i potem to już pójdzie jak z płatka.

# Piotr Dabrówka W

21.10.2006 17:52

#Maria
Swoją drogą lepiej zróbmy porządek na naszym osiedlu,bo dzielnica niewiele może nam w tym pomóc.I jeszcze jedno każdy startujący do rady ma na względzie swoje profity,ja i tak nie mam szans z pozycji 7,ale nie jest to dla mnie byc albo nie być.Radzę połączyc siły w działaniu na rzecz osiedla DW i potem to już pójdzie jak z płatka

Cieszę się, że Pani to napisała. W zrobieniu porządku na Osiedlu ma Pani we mnie 100 % sojusznika. Może kiedyś bedziemy mieli okazję porozmawiac na ten temat.
Jednak partia z jakiej Pani startuje, a szczególnie Państwa koalicjant - (nie) Gospodarność zrobił w tym temacie wiele złego pozwalając inwestorowi na tak niekorzystne warunki inwestycji dla mieszkańców, którzy nie mieli tego pełnej świadomości kupując mieszkanie.
Te nieprawidłowości z pewnością trzeba wyjaśnić ....

REKLAMA

# Maria

21.10.2006 19:08

a jednak na Dąbrówce można się dogadać.Nie interesuje mnie koalicjant tylko nasze sprawy.na dzisiaj wystarczy.

 czarny koń

21.10.2006 19:49

Czy tak nie jest prościej.
Tak trzymać a będzie żyło się nam lepiej i sen będzie spokojniejszy Pozdr. dla Marii i Piotra

# gość

22.10.2006 00:15

czarny koń 2006.10.21 16:54 napisał:
Tak więc tylko ugrupowania SAMORZĄDOWE w Naszej radzie.

... o ile zauważyłem to w III okręgu jest tylko jedno - Gospodarność

REKLAMA

# śmiesznie, śmiesznie

22.10.2006 00:52

1. śmieszne jest to że nasi wspaniali kandydaci na radnych (z każdego ugrupowania) obiecują wszystko pod warunkiem że zostaną radnymi = będą mieli stołek i pensję 2 tys zł.. i ich robota skończy sie na napisaniu kilku interwencji w ciagu całej kadencji (ukłony w str. oracza).. a można wiele zdziałać nie będąc wcale radnym, ale poprostu mieć dużo energi i ochoty na zdziałanie czegoś dla dobra ogółu=sąsiadów (ukłony w str. włodkowskiego czy chmielewskiego)
2. a wogóle podobno powinno się uczyć na własnych błedach.. a nasza lokalna PO tego chyba nie umie.. stawiać na młodych?? młodzi z PO to wogóle nieznani ludzie, bez doświadczenia i mający kupę innych spraw na głowie a nie samorządność w naszej dzielnicy.. zresztą 4 lata temu PO też stawiała na młodych i coś to im nie za bardzo wyszło przyp: połowa radnych PO przeszła do PISu (młody, samorządny, doświadczony itd, itp Oszmian) :D
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe