REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Podróżujemy po Polsce

# michałwac

21.04.2017 09:55

jakie miejsca polecacie w Polsce? Co warto zobaczyć, gdzie jechać? My myślimy o Grudziądzu, bo z okolic jest moja żona i chcemy trochę zobaczyć, znalazła hotel, który dopiero mają otwierać Ibis Styles, bo jednak jest to kawałek do miejsca gdzie jest dom rodzinny żony i nie chcemy tracić czasu. Był ktoś z was może w tym mieście? Coś polecacie? Jedziemy z dziećmi oczywiście 5 i 8 lat więc fajnie byłoby znać jakieś atrakcje.

 Geuetr

12.10.2017 10:50

Zobacz sobie tutaj na http://nowydworek.com.pl/ warto właśnie sobie wybrać się w jakieś niestandardowe miejsce. Na moje jest to fajna opcja. Warto sobie odpocząć od wszystkich i wypocząć w cichym miejscu.

# marcynia

12.10.2017 11:16

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma

REKLAMA

# monana

12.10.2017 19:12

Chyba nie da się wypisać tutaj wszystkich miejsc, które warto odwiedzić. Ja w tym roku odwiedziłam Góry Sowie i podziemne miasto, stworzone podczas II wojny światowej. Niesamowicie to wygląda, także polecam serdecznie. Przy okazji można zwiedzić zamki Dolnego Śląska.

# Marcynia

12.10.2017 19:29

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma,
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA