REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Po co zabudowują balkony ?

# Toomek

25.05.2003 17:02

Po co zabudowują balkony ? Przeciez w ten sposób niszczy sie harmonie
budynków. Czemu taka zabudowa służy ? Przecież to dobre we Szwecji. Tam jest
zimno i komary. Tu w Warszawie , każdy zabudowuje sobie balkon jak chce a
miastu to przecież uroku nie dodaje. Dla mnie to badziewie i okropieństwo.

# Alf-

26.05.2003 09:32

Aby w mieszkaniu było mniej powietrza...

 m0n1ka

26.05.2003 21:48

Mnie się to też nie podoba, a w dodatku dużo kosztuje, ale sąsiedzi twierdzą, że nie słychać tak autobusów. Nie dowiedziałam się jednak, w jaki sposób dostarcza się wtedy powietrze do mieszkania. Chyba, ze inwestuje się jeszcze w klimę...

REKLAMA

# Zabudowany

27.05.2003 01:36

Zabudowuje się balkon po to, aby było ciszej w mieszkaniu.
Z powietrzem nie ma to nic wspólnego, bo zabudowy najcześciej nie są szczelne. Mieszkania trzeba wietrzyć tak samo jak te bez zabudowy.

# ka$ka

27.05.2003 06:51

Jest to zdecydowanie tańszy sposób powiększenia mieszkania.

# Dziejo

27.05.2003 15:08

I można postawić tam wózek w czasie deszczu, gdy w bloku nie ma piwnic. To czy jest dużo ciszej to dyskutowałbym, ale na pewno w zimie można mniej grzać w mieszkaniu.

REKLAMA

# piwna

27.05.2003 21:53

Zauważ Toomku gdzie są te zabudowy. Przeważnie przy ulicach, np. wzdłuż Światowida - osiedle Buczynek. I jest zdecydowanie ciszej! Przetestowałam na sobie! Może Dziejo masz bardzo nieszczelną zabudowę... A poza tym rzeczywiście zwiększa się powierzchnię mieszkania. Jak się ma 40m2 i nie lubi się suszarek nad wanną, to można na balkonie, niezależnie od pory roku i pogody, postawić pranie.

# Matt Riggs

27.05.2003 22:43

Toomek jest pewnie "estetą", więc się zdenerwował i użył wyrazu "badziewie". Ciekawe co Ci jeszcze Toomku przeszkadza, bo na pewno zabudowany balkon jest ładniejszy niż smieci porozrzucane po lasach, wyrzucane z samochodów na ulicę pety, plucie na chodniki, graffiti na blokach, pomazane windy, rozbite przystanki autobusowe i jeszcze trochę innych niestety codziennie spotykanych aktów deblilizmu ludzkiego.

# Mateusz_Różański

27.08.2019 12:18

Jeżeli potrzebowalibyście profesjonalnie zabudować balkon w Krakowie, myślę, że warto się zgłosić do http://superspawacz.pl/ - w tym zakładzie świadczą profesjonalnie usługi spawania balustrad i wykonywania tego rodzaju konstrukcji.

REKLAMA

# zet

27.08.2019 18:42

Tu jest forum Białołęki. Wstaw reklamę na forum Bronowic, Kleparza, Grzegórzek, czy Nowej Huty, albo postaw bilboard w Parku Krakowskim (pod Wawel Cię nie wpuszczą).
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe