REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

pływanie za 1 zł

# Diariusz Jerzyak

05.04.2007 18:29

Na pływalni przy Światowida można popływać za 1 zł. Czy koś może zna bliższe szczegóły na ten temat?

# pływak

06.04.2007 19:20

Masz racje Dariuszu J.Wiele się zmienia w naszej ukochanej Dzielnicy.Oglądałem stosowany od drugiego kwietnia nowy cennik BOSu.Zniżki w niektórych przypadkach prawieo 50 %.Moim zdaniem coś zaczyna drgać. Żeby tylko nie dostali zadyszki.

# siekierka kurpiowska

09.04.2007 20:28

Zadajmy pytanie dlaczego dopiero przy rządach PO z SLD jest to możliwe? Wcześniej żaden z burmistrzów nie miał na to wpływu?Obiecankiewicz tylko obiecywał...

REKLAMA

# Władysław Wałęsa

11.04.2007 08:35

niesamowite siekierka, niesamowite, boże ty mój dlaczego zatem nie głosowałem na PO, przecież jednoznacznie widać jak mogło być wspaniale, nikomu się nic nie mogło udać, tylko PO wszystko się udaje, przepraszam wszystkich tu zebranych, ze nie głosowałem na PO, to naprawdę mój wielki błąd, szkoda tylko, że nie ma jeszcze ścisłej koalicji z SLD, wtedy to Białołęka mogłaby być przykładem dla całej tej zepsutej Polski,
siekierka - pytanie na koniec: Twoi rodzice w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych po której byli stronie po tej co my czy po tej co ZOMO, ORMO i koledzy Kwaśniewskiego?
no przyznaj się - jeśli słuchali radia wolna europa a nie donosili to powiedz jakim cudem ty chłopcze jesteś zwolennikiem PO?
Mam cię podkablować do Ziobry?

# opozycjonista

11.04.2007 09:33

biorąc poprawkę na metody "...mam cię podkablować do Ziobry?.."
wydaje się, że miałeś więcej wspólnego z SB niż moją stroną

# Dariusz Jerzak

12.04.2007 22:20

Nie wiem dlaczego ktoś podszywa się pod moje nazwisko rozpoczynając ten wątek.
Uważam, że dobrze się zaczyna dziać jeśli dzieci mogą pływać w basenie( choćby kilka dni) za grosze, jeśli treningi piłkarskie mogą się odbywać na boiskach BOS-u za w miarę rozsądne pieniądze, jeśli BOs poszukuje nowych pracowników, którzy mają się zająć prowadzeniem ogólnodostępnych zajęć.
Pytanie tylko ( skądinąd zadane już wcześniej przez siekierkę)- dlaczego trzeba było tak długo czekać?
Mam nadzieję ( jak zauważył pływak), że nie jest to chwilowe nawrócenie.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024