REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Ola

02.07.2014 13:27

Byłam tam jest urokliwie!

# firsti

02.07.2014 13:31

Dziękuję Panu radnemu Marcinowi Korowajowi, że pomimo tych ataków nie poddał się i doprowadził inwestycję do końca.

# rower

02.07.2014 13:34

wow... fajnie to wygląda widziałem to jak jechałem wczoraj po moście

REKLAMA

# wyborca

02.07.2014 13:36

To w sobotę na grilla na plażę! :D

# marek zegarek

02.07.2014 13:38

#firsti napisał(a) 02.07.2014 13:31
Dziękuję Panu radnemu Marcinowi Korowajowi, że pomimo tych ataków nie poddał się i doprowadził inwestycję do końca.
Panu Radnemu Marcinowi Korawojowi.
Niech żyje Pan Radny Marcin Korowaj! - zaryczał błazen
Niech żyje, niech żyje - krzyknął tłum. Kurtyna opada.

# Płacę podatki i mam plażę :)

02.07.2014 13:42

Powtarzam po raz kolejny- w polityce tylko młodzi ludzie mają głowę do dobrych pomysłów ! Super się cieszę że mamy fajnych radnych i fajnego burmistrza, piątka z plusem Panowie i Panie :)

REKLAMA

# Tak dla plaży na Białołęce

02.07.2014 13:46

Dziękuję!

# Ola

02.07.2014 14:05

na Facebooku zapraszamy do grupy " Białołęka i Tarchomin " grupa FB dla mieszkańców Białołęki, zapraszamy :)

# mieszkaniec_

02.07.2014 14:13

Aż dziw, że radny Tumasz tego nie zablokował...

REKLAMA

# zegarynki

02.07.2014 14:21

Może foki będą się tam wylegiwać o ile nie będzie sterty butelek:)

# antyradny

02.07.2014 14:25

rzeczywiście, bardzo potrzebna i niezbędna inicjatywa. nic tylko pogratulować.... żenada! jakby nie było nic ważniejszego. Pan radny niech się weźmie do poważnej roboty!

# tomek

02.07.2014 14:45

radny korowaj to może wziąłby się za odpisywanie na listy mieszkańców i pisanie interpelacji zamiast graż w piłke na fikcyjnej plaży!!! na fb też wielce aktywny a mieszkańów ma w nosie

REKLAMA

# Michał B

02.07.2014 15:04

Piłka do halówki :) Ale ogólnie fajna inicjatywa - dzięki :)
Przydałaby się tam jakaś kawiarenka żeby było gdzie usiąść.
I coś czuję, że piłka może do wody uciec - może jakieś ogrodzenia siatkowe
wokół boiska?

# błazenada

02.07.2014 16:34

chłopaki na zdjęciach mają przechlapane - wstęgę powinna przeciąć Prezydent Hanna Gronkiewicz-Walc - no chyba, że" cichcem" są już w PIS-ie,

# BASKUN

02.07.2014 17:33

SUPER SPRAWA!
SUPER MIEJSCE!
SUPER INWESTYCJA!
:)
OBY NIE ROZKRADLI WSZYSTKIEGO OD RAZU.
Z POZDROWIENIAMI
MIESZKANKA TARCHO:)

REKLAMA

# Ździchu

02.07.2014 18:14

Wszystko super,ale niech ogarną dojście bo idzie się przez totalne błoto i o spotkanie dzików też nie trudno...

# minstral

02.07.2014 18:20

a do ubikacji do Picassa czy w krzaki

# Marylka

02.07.2014 18:27

o jakie to śmieszne - w lakierkach i garniturkach a za pachą materac do pływania po Wiśle -/ jakie są koszty łącznie z dojazdem służbowym samochodem na otwarcie

REKLAMA

# Kinga

02.07.2014 18:42

#BASKUN napisał(a) 02.07.2014 17:33
SUPER SPRAWA!
SUPER MIEJSCE!
SUPER INWESTYCJA!
:)
OBY NIE ROZKRADLI WSZYSTKIEGO OD RAZU.
Z POZDROWIENIAMI
MIESZKANKA TARCHO:)

To prawda jest super, od siebie dodam, że przydał by się stojak na rowery.

 Mieszkaniec1

02.07.2014 19:49

Niby fajnie tylko, że jest tam niebezpiecznie ponieważ panoszą się tam hordy dzików. Tak jak na całym Tarchominie zresztą może przed wyborami się popiszecie drodzy radni i coś z tym problemem zrobicie.

 antyurzędnik

02.07.2014 19:55

Teraz radny Korowaj wydębi pieniądze na przeniesienie wieży dla jerzyków. Przecież nad Wisłą roi się od komarów więc jego wspaniała "trafiona" inwestycja ( cytując "Misia": "nie jest to jego ostatnie słowo")będzie tam niezbędna. Jak widać po jednym chorym pomyśle pojawił się kolejny. A może ktoś odpowie ile kosztowała ta sezonowa ) do pierwszej większej fali) inwestycja. Tylko ujmijmy w niej również koszt sprzątania terenu, bo znając życie i widząc jak wyglądają inne miejsca nad Wisłą syf będzie totalny.
Swoją drogą strój wyjątkowo plażowy, a zdjęcia robione oczywiście w godzinach pracy.

REKLAMA

# Agata

02.07.2014 20:28

antyurzędnik napisał 02.07.2014 19:55
Teraz radny Korowaj wydębi pieniądze na przeniesienie wieży dla jerzyków. Przecież nad Wisłą roi się od komarów więc jego wspaniała "trafiona" inwestycja ( cytując "Misia": "nie jest to jego ostatnie słowo")będzie tam niezbędna. Jak widać po jednym chorym pomyśle pojawił się kolejny. A może ktoś odpowie ile kosztowała ta sezonowa ) do pierwszej większej fali) inwestycja. Tylko ujmijmy w niej również koszt sprzątania terenu, bo znając życie i widząc jak wyglądają inne miejsca nad Wisłą syf będzie totalny.
Swoją drogą strój wyjątkowo plażowy, a zdjęcia robione oczywiście w godzinach pracy.

Siedź w domu przed telewizorem i marudź swojej rodzinie.

 antyurzędnik

02.07.2014 20:51

A od kiedy Agata zyskała prawo do pouczania? Chciałbym zauważyć, że wydano również moje pieniądze, a w budżecie partycypacyjnym takiego projektu nie było. Ktoś zadecydował za mieszkańców mimo, że zmarnował już całkiem sporo publicznych pieniędzy wcześniej. Brakuje chodników, oświetlenia ulic, a ktoś się bawi na plaży w żołnierzyka. Do Drawska....

# Agata

02.07.2014 21:14

antyurzędnik napisał 02.07.2014 20:51
A od kiedy Agata zyskała prawo do pouczania? Chciałbym zauważyć, że wydano również moje pieniądze, a w budżecie partycypacyjnym takiego projektu nie było. Ktoś zadecydował za mieszkańców mimo, że zmarnował już całkiem sporo publicznych pieniędzy wcześniej. Brakuje chodników, oświetlenia ulic, a ktoś się bawi na plaży w żołnierzyka. Do Drawska....

A jeśli czegoś nie ma w budżecie partycypacyjnym to już nie wolno tego robić? To jakaś nowa interpretacja. Profil "TAK dla plaży na Białołęce" ma prawie 2000 fanów, a to świadczy o tym, że takie miejsce jest przez większość akceptowane i potrzebne. Wstań sprzed telewizora i przejedź się na Saską Kępę. Na tamtejszą plażę walą tłumy z całego miasta. Zobaczysz, że za rok okaże się, że nasza plaża jest 10 razy za mała. Na Białołęce brakuje wszystkiego, ale czy to oznacza, że mamy np. zlikwidować BOK (3 mln rocznego budżetu) i budować za te 3 mln drogi i chodniki, bo są ważniejsze niż wydarzenia kulturalne? Chyba nie tędy droga!

REKLAMA

# miki

02.07.2014 21:40

A po huk nam ta plaża. Ciekawe ile kosztowała?Lans trwa. ŻENADA.

# johnnyL

02.07.2014 21:41

#Agata napisał(a) 02.07.2014 21:14
Profil "TAK dla plaży na Białołęce" ma prawie 2000 fanów, a to świadczy o tym, że takie miejsce jest przez większość akceptowane i potrzebne.
I tu przypomniało mi się jak ZTM robił ankietę w sprawie parkingu P&R przy Jagiellońskiej. 90% było za, a parking świecił pustkami.
Kto głosował? Zatrudnieni w ZTM?

# luk

02.07.2014 21:45

A co z parkingiem przez który ma przechodzić tramwaj???Najlepiej wsystkich wywalić i mieć to w d...

# Romek

02.07.2014 21:48

Zgadam się z Panią Agatą, byłem dzisiaj tam z synem na huśtawce okolica bardzo piękna. Mi się wszystko osobiście bardzo podobało, ławeczki kosze na śmieci, ma to ręce nogi. Widziałem również dużo innych rodziców. Dobrze że się coś dzieje w tej dzielnicy.

# Lolek Bolek

02.07.2014 21:54

Rozumiem radnego Korowaja, rozumiem tez złośliwe komentarze. Prawda jest taka, że plaża to inwestycja gminy w dobrym kierunku i chwałą za to inicjatorom. Oby więcej takich pomysłów a będzie się nam tu lepiej żyło.

# Stokrotka

02.07.2014 21:57

Co by tu nie powiedzieć ale strojów kompielowych nie mają... duzy bład... ciekawe jak by wyglądli? :D

# Gruba Kaska

02.07.2014 23:33

byłam o 21.00 na plaży pełno tam ludzi...

# miejscowy

03.07.2014 09:14

#wyborca napisał(a) 02.07.2014 13:36
To w sobotę na grilla na plażę! :D

będzie kiełbasa wyborcza? Kto stawia...? hehe ja chyba podziękuję, jadę na jagody do lasu hehe

# 22/178/21

03.07.2014 09:29

dzisiaj rano pojechałem rowerem zobaczyć plaże - naliczyłem 6 butelek po piwie i jedną po wodce - bardzo dobre miejsce na biwakowanie widać, że mieszkancy plaże zaakceptowali . Zachęcam do biwakowania.

# Ratte84

03.07.2014 10:02

Ja tylko pytanko mam o naszych drobnych "milusińskich" towarzyszy pobytu w plenerze - komary !!! bez opryskania w promieniu 100m krzaczorów nie będzie dało się tam wysiedzieć, w parku z resztą też jest ten problem....

# opymista

03.07.2014 10:15

Byłem tam i mi się bardzo podoba. Jak czytam te komentarze, to takie polskie zawsze problemy, to butelki, to komary, a nikt nie pamięta, że kilka miesięcy temu tam był TOTALNY SYF i KIŁA MOGIŁA! Teraz ten teren ma ręce i nogi są kosze jakieś ławki z chaszczy zrobiło się fajne miejsce. Oby tak dalej!

# gość

03.07.2014 11:15

Super sprawa.
Może uda się tam zorganizować zajęcia dla dzieci, bo jak wiadomo w szkołach i przedszkolach nie ma miejsc.

# gość

03.07.2014 15:26

i tak do pierwszej fali....a ciemny lud to kupuje

# pesymista

03.07.2014 19:17

i totalny syf będzie całkiem niedlugo.

# Bolek

03.07.2014 21:10

Trzeba być totalnym kretynem by gadać że jak się podniesie woda to popsuje plaże. Inne jakoś plaże się nie popsuły w Warszawie, woda podniesie się i opadnie! Ale kretyn, jak się kretynem urodził, to i jak woda opadnie to kretynem zostanie...

# Tantra

03.07.2014 21:13

Na tym forum tyle nienawiści :( przejdźcie się lepiej na tą plażę i odpocznijcie dobrze wam wszystkim zrobi! :)

# tyme

03.07.2014 21:20

#Tantra napisał(a) 03.07.2014 21:13
Na tym forum tyle nienawiści :(
No właśnie. Zwolennicy PO plują jadem na radnego Tumasza, że aż ręce opadaj.

 antyurzędnik

03.07.2014 21:53

Oczywiście jak ktoś jest Bolkiem to nim pozostanie. Widziałeś ile błota naniosła ostatnia fala, która doszła do wału? Poza tym dziś spacerując nad Wisłą można było odpoczywać wymachując rękami, oganiając się od komarów .
Z pewnością pełen relaks.

# 22/176/22

04.07.2014 00:01

dla mnie plaża jest w tym miejscu gdzie rozłożę koc -

# true

04.07.2014 00:06

Agnieszka Jadczyszyn była pierwsza za utworzeniem plaży
http://bip.warszawa.pl/NR/rdonlyres/000c40c3/mcbmoggtmwqlqyrqaazgksfkwpbtupeo/1641Jadczyszyn.pdf

# luthien

04.07.2014 06:48

Pan radny Korowaj zabiegał o plażę na Nowodworach! Większość "atakujących wskazywało lokalizację obecną, bo plaża nowpdworska znajduje sie na terenie rezerwatu. A tu nagle pomysl Korowaja, tak jak Jaworski nie chciał szascipasmowki tylko cztero, a wczesniej mieszkancow, którzy o to zabiegali nazywał pieniaczami. Zbliżają sie wybory...

# brak_słów

04.07.2014 08:43

Niektórzy to się właśnie nadają do zabaw i błahostek.
Może i ta plaża jest potrzebna tyle, że w świetle problemów dzielnicy to na lansowanie się na tej plaży byłoby mi szkoda czasu. No ale jak się nie ma większych sukcesów to dobre i to.
Wypada też dodać, że przez marnotrawienie pieniędzy na pustą wieżę, zmianę nazwy mostu czy zabawy można było zrobić dwie takie plaże, a może jakiś skwer czy nawet park lub chociaż naprawić jakiś chodnik, żeby sobie nóg nie połamać w drodze na tą plażę.

# tutejszy

04.07.2014 09:07

brak oznakowania!!! z ulicy Świderskiej nie wiadomo jak dojśc jak dojechac rowerem..... amatorka !!!

# rudy lis

04.07.2014 11:47

A mieszkańcom plaża się podoba!

# rudy lis

04.07.2014 11:49

http://hwww.youtube.com/watch?v=IdzdGE6R-Os

# rudy lis

04.07.2014 11:51

#rudy lis napisał(a) 04.07.2014 11:47
A mieszkańcom plaża się podoba!

http://www.youtube.com/watch?v=IdzdGE6R-Os
Teraz udało mi się zapodać, sorry za zamieszanie na forum.

# demotywator

04.07.2014 11:55

Ile ratusz zapłacił za ten film?!

# brak_słów

04.07.2014 12:29

#demotywator napisał(a) 04.07.2014 11:55
Ile ratusz zapłacił za ten film?!

Wybory idą, więc koszty kampanii są nieistotne.

# brak_słów

04.07.2014 12:44

Widzicie jacy to dobrzy ludzie z tej partii? Brawo!
Teraz kochani mieszkańcy Tarchomina zamiast się wściekać za niezrealizowane obiecanki wyborcze prezydent i jej podwładnych możecie iść się zrelaksować na plaży.

# Deredi

04.07.2014 13:15

Wspaniale że coś sie dzieje! Ja mieszkam na żoliborzu i jest tragicznie!!! Zero inwestycji w młodzież, dzieci i tereny zielone. Często u Was jestem z dzieckiem i zazdroszczę rozwoju dzielnicy. :) a w każdym aspekcie życia-zarządzania i decydowania są zwolennicy i przeciwnicy, ważne aby nie zatracić kultury i człowieczeństwa w dyskusji :D

# Metromen

04.07.2014 13:34

#Deredi napisał(a) 04.07.2014 13:15
Wspaniale że coś sie dzieje! Ja mieszkam na żoliborzu i jest tragicznie!!! Zero inwestycji w młodzież, dzieci i tereny zielone. Często u Was jestem z dzieckiem i zazdroszczę rozwoju dzielnicy. :) a w każdym aspekcie życia-zarządzania i decydowania są zwolennicy i przeciwnicy, ważne aby nie zatracić kultury i człowieczeństwa w dyskusji :D

Rozsądny głos w tej dyskusji.

 Mieszkaniec1

04.07.2014 14:18

Jak to się mówi 1 rok przed wyborami to "Rok Inwestycji". A po za tym trzeba się jakoś pokazać by znowu zostać "radnym bez radnym" ;)

# gość

04.07.2014 15:17

Gdzie się podział mój poprzedni komentarz? Cały czas próbowano przepchnąc plażę na Nowodworach na terenie rezerwatu. Dopiero co był o tym cykl artykułów, ratusz zarzekał się, ze tam plażę zrobi i że żadnego rezewatu nie ma... żenada. Olewano głosy rozsądku mówiące o lepszej lokalizacji, czyli o rejonie MP. Teraz znowu sukces przypisze sobie p. Korowaj, który NAGLE dostrzegł zalety nowej lokalizacji. Wybory tuż tuż... masakra

# Luthien

04.07.2014 15:19

Mieszkaniec1 napisał 02.07.2014 19:49
Niby fajnie tylko, że jest tam niebezpiecznie ponieważ panoszą się tam hordy dzików. Tak jak na całym Tarchominie zresztą może przed wyborami się popiszecie drodzy radni i coś z tym problemem zrobicie.

Hordy dzików z całą pewnością wycofają się na widok hord ludzkich. To dzikie zwierzęta, a nie domowe świnki, mają respekt przed dużymi grupami ludzi.

 Mieszkaniec1

04.07.2014 15:29

Tylko problem w tym, że ludzie dziki karmią i one się wcale nie boją. Już był nawet przypadek ataku dzików na psa u nas na Tarchominie. Dlatego wątpię by nas unikały, a po drugie ostatnio w parku Picassa dziki porozwalały śmieci w miejscu gdzie jest plac zabaw i miejsce z grillami.
Pozdrawiam Mieszkaniec1.

# Luthien

04.07.2014 15:43

Robią to, kiedy nie ma ludzi w pobliżu, psa zaatakowały, bo był potencjalnie groźny dla ich młodych. Pies zaatakował mnie w życiu co najmniej 3 razy, nie prowokowałam, przechodziłam obok. Za to tarchomińskie dziki spotykałam niejednokrotnie i po prostu uciekały lub przechodziły obok mnie obojętnie. Nie mówię, że nie ma żadnego zagrożenia, ale ono się pojawia tylko w sytuacji, kiedy staniesz z tym dzikiem oko w oko i on uzna, że jego młode są zagrożone. Żaden dzik nie podejdzie do tłumu, nie ma takiej opcji a to, ze na plaży będą tłumy to pewne.
P.S. Chodzę po lasach łęgowych na wysokości Tarchomina i Nowodworów, a czasem też na Młocinach dosyć często od kilku lat (obserwuję ptaki) i bałam się tylko podchmielonych wędkarzy a nie zwierząt.

# Dorota

04.07.2014 22:38

Byłam dzisiaj wieczorem na plaży, było tam pełno ludzi, około 60 osób.

 Mieszkaniec1

05.07.2014 00:14, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 05.07.2014 00:16

Jest zakaz spożywania alkoholu(punkt 6. regulaminu plaży miejskiej) a i tak każdy ma to gdzieś i pije ile wlezie w sumie mnie to nie dziwi bo policja nie będzie miała ochoty tam chodzić i wystawiać mandaty. Dlatego powinni znieść ten punkt regulaminu.

# Mańka

05.07.2014 00:32

jutro na plazy będzie radny Korowaj z teściową - przywitajmy go serdecznie

# rafx

05.07.2014 21:37

Jak na pierwszą plaże na Tarchominie to jest nieźle, ale zabrakło wyobraźni przy ustawianiu słupków do siatkówki i wygląda na to, że siatka będzie tylko ozdobą tego miejsca. Dlaczego? A no dlatego, że pierwsza mocniej uderzona piłka poleci prosto do Wisły...

 gdd

06.07.2014 02:29

Widzę że kampania rozkręca się także na forum i należy atakować wszystko co robią przeciwnicy :).
Jak dla mnie logicznym jest aby gmina, która posiada takie terany jak brzeg rzeki, zagospodarowała je min dla rekreacji.
Osobiście czekam aż miasto zagospodaruje porty na Żeraniu, jedna impreza rocznie (piknik historyczny) to mega mało. A miejsce jest super, sam chodzę czasem tam powędkować i szlag mnie trafia patrząc na to jak ten teren jest zaniedbany... A wystarczyłoby uporządkować teren, zrobić małą przystań z wypożyczalnią sprzętu do sportów wodnych, pomosty dla wędkarzy, boiska do siatkówki, boule, jakieś stoły, wiaty jakaś mała gastronomia - w postaci foodtracków... Ogólnie wszystko co można robić tam w okresie letnim.
A teraz czekam na jakiś niekonstruktywny hejt pod adresem mojego postu :).

# Miskiemb

06.07.2014 12:36

#tomek napisał(a) 02.07.2014 14:45
radny korowaj to może wziąłby się za odpisywanie na listy mieszkańców i pisanie interpelacji zamiast graż w piłke na fikcyjnej plaży!!! na fb też wielce aktywny a mieszkańów ma w nosie
Ponadmiarowa działalność pisarska, w której wyręcza on swoich kolegów i koleżanki radnych to domena pana Tumasza, którego należy z tego powodu obstawić we wszystkich okręgach wyborczych dzielnicy i na niego głosować poprzez skreślenie wszystkich innych.
A na kartkach do głosowania, na których on nie figuruje należy dopisać jego nazwisko i obok tego nazwiska postawic krzyżyk w okienku.
Ogłaszam akcję:
Wojciech Tumasz - jedyny radny wszystkich okręgów wyborczych dzielnicy Białołeka.

# Ola

06.07.2014 15:59

Byłam wczoraj na plaży jest cudnie! :) Polecam...

# Alinka

06.07.2014 17:47

Ola ty pewnie w życiu nic nie widziałaś - szkoda mi ciebie

 gdd

06.07.2014 20:00

Byłem dziś, cudnie może nie jest (przydały by się min większe kosze) ale jest to jakiś postęp w stosunku do braku plaży. Dlaczego by teren pod mostem Północnym, miałby nie być zagospodarowany jak ten pod mostem Poniatowskiego?

# podaję za tvn warszawa

07.07.2014 10:25

"Magiczny Park nie został jeszcze oficjalnie otwarty, a już jest niszczony i dewastowany. - Unoszący się odór moczu i wymiocin, potłuczone butelki, wypisane wulgaryzmy na świeżo pomalowanych ściankach, poniszczone wewnątrz stoły - wylicza w mailu wysłanym na Kontakt24 Jarek.
Sprawa dotyczy powstającego przy ulicy Magicznej na Białołęce parku."
"Domki służą okolicznym chuliganom i pijaczkom do hucznego imprezowania do późnych godzin."
Ten sam problem dotyka pomału nowo-otwartej plaży.

 Mieszkaniec1

07.07.2014 14:15

Byłem na tej nowej plaży i wcale tak źle nie jest. Porządek jest pomimo, że kosze są już dawno zapełnione (przydał by się kontener na śmieci np. pod mostem, i dodatkowe torby na śmieci przy koszach na plaży). Nie zauważyłem by ktoś się tam awanturował. Jeśli ktoś nie był na plaży to niech się po prostu nie wypowiada i tyle w temacie :)

# poprzednik usera Mieszkaniec1

09.07.2014 10:32

Mieszkaniec1 napisał 07.07.2014 14:15
Byłem na tej nowej plaży i wcale tak źle nie jest. Porządek jest pomimo, że kosze są już dawno zapełnione (przydał by się kontener na śmieci np. pod mostem, i dodatkowe torby na śmieci przy koszach na plaży). Nie zauważyłem by ktoś się tam awanturował. Jeśli ktoś nie był na plaży to niech się po prostu nie wypowiada i tyle w temacie :)

"wcale tak źle nie jest"... nie oznacza, że jest dobrze.
te dwa okreslenia nie są równoważne.

# piter11

14.07.2014 20:47

Byłem wczoraj (niedziela) i trzeba pilnie ją powiększyć - w prawo od wejścia. Ludzi było pełno i wciąż nowi dochodzili. Super.

# ssae

29.07.2014 15:48

a my na nowodworach dalej nic nie mamy, a nasza plaa idealnie sie do tego nadawala :(

# sprawna

19.08.2014 11:22

No tak, plaża jest w takim miejscu do którego tak naprawdę nie ma jak podjechać, nie ma żadnej infrastruktury typu budka z hotdogiem czy frytkami, lodów, sklepiku z czymkolwiek, dostęp do plaży jest słaby, do tego sama plaża to jakaś porażka. Z tego co wiem ta plaża miała być umiejscowiona bliżej kępy tarchomińskiej, tam jest droga dojazdowa, więc autem można podjechać i jest gdzie zaparkować, są w tym miejscu cztery jadłodajnie, z czego 3 praktycznie byłyby przy plaży. Nie rozumiem kto głosował żeby plaża była przy Picassa ale rozumiem że pewnie któryś z Radnych miał tam bliżej...

# xxx

19.08.2014 11:24

#sprawna napisał(a) 19.08.2014 11:22
No tak, plaża jest w takim miejscu do którego tak naprawdę nie ma jak podjechać, nie ma żadnej infrastruktury typu budka z hotdogiem czy frytkami, lodów, sklepiku z czymkolwiek, dostęp do plaży jest słaby, do tego sama plaża to jakaś porażka. Z tego co wiem ta plaża miała być umiejscowiona bliżej kępy tarchomińskiej, tam jest droga dojazdowa, więc autem można podjechać i jest gdzie zaparkować, są w tym miejscu cztery jadłodajnie, z czego 3 praktycznie byłyby przy plaży. Nie rozumiem kto głosował żeby plaża była przy Picassa ale rozumiem że pewnie któryś z Radnych miał tam bliżej...

Czytaj uważniej. Ekolodzy oprotestowali plażę na Kępie

# Alka

20.09.2014 12:28

Bylam wczoraj na plaży. Nie było ludzi, bo sezon na plażowanie się skonczyl za to smieci w koszach i wokół leżą tony. Dzielnica zapomniala juz o tym miejscu? Przeciez to skandal! Tarchomin jest obrzydliwy, to najbrudniejsza dzielnica Warszawy.

# gość

21.11.2014 15:49

Ale ten Jawor mały i brzydki :P A radny K. z tą kwadratową facjatą... fuj :P

# TarchoMan

27.05.2015 22:19

Korowaj to jakiś &^%#@ przeniósł plaże pod most gdzie huk i hałas nie dają spokojnie porozmawiać a co dopiero odpocząć. Wcześniejsza lokalizacja była znacznie oddalona od mostu i tam jest cisza i spokój gdzie nadal przychodzi mnóstwo ludzi którzy grillują opalają się i po prostu odpoczywają w ciszy patrząc na niczym nie zmącony dziki brzeg Wisły. Korowaj to chyba jakiś ignorant i cos tam robi ale bez sensu wydaje pieniądze no chyba ze ma w tym ukryty sens żeby wydać nie ważne na co i gdzie oby dużo. Kto nie był na tej plaży niech idzie posiedzi w tygodniu po południu tak z 30 min a potem niech odwiedzi pierwsze planowane miejsce miejskiej plaży na wysokości ul. Sprawnej i sam zobaczy różnice .

# TarchoMan

27.05.2015 22:21

Korowaj to jakiś p.....c przeniósł plaże pod most gdzie huk i hałas nie dają spokojnie porozmawiać a co dopiero odpocząć. Wcześniejsza lokalizacja była znacznie oddalona od mostu i tam jest cisza i spokój gdzie nadal przychodzi mnóstwo ludzi którzy grillują opalają się i po prostu odpoczywają w ciszy patrząc na niczym nie zmącony dziki brzeg Wisły. Korowaj to chyba jakiś ignorant i cos tam robi ale bez sensu wydaje pieniądze no chyba ze ma w tym ukryty sens żeby wydać nie ważne na co i gdzie oby dużo. Kto nie był na tej plaży niech idzie posiedzi w tygodniu po południu tak z 30 min a potem niech odwiedzi pierwsze planowane miejsce miejskiej plaży na wysokości ul. Sprawnej i sam zobaczy różnice .

# TarchoMan

27.05.2015 22:21

Korowaj to jakiś p... przeniósł plaże pod most gdzie huk i hałas nie dają spokojnie porozmawiać a co dopiero odpocząć. Wcześniejsza lokalizacja była znacznie oddalona od mostu i tam jest cisza i spokój gdzie nadal przychodzi mnóstwo ludzi którzy grillują opalają się i po prostu odpoczywają w ciszy patrząc na niczym nie zmącony dziki brzeg Wisły. Korowaj to chyba jakiś ignorant i cos tam robi ale bez sensu wydaje pieniądze no chyba ze ma w tym ukryty sens żeby wydać nie ważne na co i gdzie oby dużo. Kto nie był na tej plaży niech idzie posiedzi w tygodniu po południu tak z 30 min a potem niech odwiedzi pierwsze planowane miejsce miejskiej plaży na wysokości ul. Sprawnej i sam zobaczy różnice .

# sdf

27.05.2015 22:23

KOROWAJ weź się za sprzątanie Tarchomina lepiej a nie za głupoty
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe