REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# swojak

05.10.2021 14:15

Grill, ognisko? Przecież jest zakaz do końca grudnia tego roku i podejrzewam, że będzie uchwalony nowy zakaz (przedłożony). A zatem mieszkańcy na swoich ogródkach nie mogą grillować, ale na romantycznej można dymić i truć? O co chodzi?
Bardzo mi spodobało stwierdzenie, że jest to miejsce wytchnienia :-) Jak można "wytchnąć" przy Zenku, czy Boysach puszczonych na maxa? Stado drących się dzieci plus do tego pieseczki różnej maści. A na okrasę panowie i panie z puszkami w ręku. O czym mu tu mówimy, jaki odpoczynek? Ja dziękuję, raz byłem i dałem sobie spokój.

# Hannapol

05.10.2021 15:44

Oj, to prawda. A dojazd rozjeżdżony niemiłosiernie, miejscami koleiny na pół metra, bo burakom kończyny dolne zanikły xd

# Marian

05.10.2021 20:27

Gulsman to ta co dzięki kolesistwu robotę dostała?
Całe lato się guzdrali a na jesień zapraszają na plaże. Kolejne miejsce z paletami do odpoczynku. Do pierwszej powodzi. Czajkoski wie jak słomiane interesy robić

REKLAMA

# Wawers

06.10.2021 12:08

Proszę pracowników urzędu przejść się po otwarciu plaży i zobaczyć co się dzieje. śmiecie wysypują się z pięknych pojemników o najmniejszej chyba pojemności w mieście. Ogólnie wskazanym byłoby zamontowanie monitoringu w tej części, bo znając życie niedługo będzie tak zniszczone przez ludzi ze szkoda będzie patrzeć.

# Yollo

07.10.2021 22:45

Plaża była potrzebna latem, nie w październiku, teraz można sobie ją w dpę wsadzić
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe