REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Marcin87

08.10.2021 11:31

Szkoda tylko, że Lekaro nie odbiera zgodnie z harmonogramem. Dzwonię do nich z reklamacją co miesiąc ponieważ nigdy plastiki szkło czy makulatura nie są odbierane w terminie tylko dzień lub dwa później co wydaję się naprawdę śmieszne przez fakt, że są odbierane raz w tygodniu. Co do gabarytów to ostatnio miały być na mojej ulicy odbierane poniedziałek, a finalnie zostały odebrane w czwartek. Co zaś do tego co pisze Pan z Lekaro to nie dziwie się, że nie ma większej ilości reklamacj bo ludziom już się ich nie chce zgłaszać skoro i tak to nic nie daje.

# swojak

08.10.2021 12:49

W Międzylesiu na mojej ulicy w sobotę odbierane są plastiki, szkło, papier. Do tej pory przyjeżdżali z samego rana, teraz koło południa, ale to nie problem. Ostatnio zostało odebrane wszystko oprócz papieru. Dzwonię w poniedziałek, ze na całej ulicy nie został odebrany papier, pani przyjmuje zgłoszenie jako reklamację i informuje, że zaraz ekipa przyjedzie po odbiór. Nie przyjechała. We wtorek akurat odbierają odpady mieszane. I tu jest sens segregacji w Lekaro - ten sam samochód, który zbiera mieszane odpady zabrał tez papier. Wszystko do jednej komory :-) To po co ta segregacja ?
Gabaryty - ostatnio musiałem dzwonić 3 razy, aby w końcu przyjechali i odebrali wystawione rzeczy. Koszmar. Ale inna sprawa to tzw zbieracze okazji. Otóż śledzą oni harmonogram wywozu gabarytów na poszczególnych ulicach i wieczorem, dzień przed robią objazd. Mi kilka razy odebrali wystawione rzeczy, które miało zabrać Lekaro, ale nie było już co zabierać. Więc przyjechali na próżno. To ich zapewne irytuje. Ktoś zgłasza odbiór, przyjeżdżają, a tu nie ma nic. Wygląda na głupi żart, a tak nie jest. To tez problem.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA