REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

 swojak

06.06.2023 10:28

Ja zagłosuję za zamknięciem tej plaży, jesli będzie taka opcja. Tam nic dobrego się nie dzieje. Głosna muzyka, pijaństwo (nie zawsze i nie wszędzie), brud, chamstwo i prostactwo. Do zamknięcia.

# wdsfdsgdrg

06.06.2023 10:40

swojak napisał 06.06.2023 10:28
Ja zagłosuję za zamknięciem tej plaży, jesli będzie taka opcja. Tam nic dobrego się nie dzieje. Głosna muzyka, pijaństwo (nie zawsze i nie wszędzie), brud, chamstwo i prostactwo. Do zamknięcia.

Najlepsze są te kartki z wykonanym markerem napisem "rezerwacja" wieszane na publicznych wiatach i ławach. Taka infrastruktura dla tego bydła to rzucanie pereł przed wieprze.

 swojak

07.06.2023 09:26

Zbliżają się wybory i każda opcja walczy o każdy głos. Nie ma większego znaczenia kto "na nas" głosuje, ważne, że "na nas". Chodzi o utrzymanie władzy, aby nie stracić stołka. Tak więc jeszcze nie raz zobaczymy jak nasi wspaniali włodarze będą rzucać perły przed wieprze, czyli wydawać nie swoje pieniadze (a nasze - moje i twoje i pana i pani) na podtrzymanie władzy. A że to w dalszej perspektywie okaże się wywaloną kasą w błoto nie ma znaczenia. Najważniejsze, aby spragniona piwa, grilla, disco polo, gawiedź oddała "na nas" głos. To się tyczy każdej opcji politycznej w naszym polaczkowie.

REKLAMA

 Erneścio

27.07.2023 22:35

Przy zlewie warszawskich kup... budują plaże?
Co na to sanepid i sami obywatele?
Lubicie poniuchać smrodzio z domowych toalet delektując się spalinami z okolicznej pseudoStrady?
Szacun!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA