REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# pistodno

18.11.2021 15:46

Premia dla Zarządu Zielenie = 0.
Zarząd Zielenie: ....ale jakto
Odpowiedz mieszkańców: wystarczy uruchomić wyobraźnie xd

# 'ndrangheta

18.11.2021 17:39

Bachory do wora i do Wisly, po co to komu

# Tomasz_Max

18.11.2021 20:33

Natura 2000, teren zalewowy. Jego główną zaletą jest właśnie naturalność.
Postawić huśtawki! Utwardzić! Zabudować! Włączyć muzykę!
Gdyby postawili huśtawki to tylko byście czekali na pierwszą wysoką falę, żeby pisać, że debile je tam zamontowali.

REKLAMA

# Marian

19.11.2021 07:40

Niech te matki pukną się. To teren zalewowy. Place zabaw mają gdzie indziej. Nad Wisłę idzie się dla przyrody a nie na wybetonowany plac zabaw.

# stuknięta matka

19.11.2021 08:14

#Marian napisał(a) 19.11.2021 07:40
Niech te matki pukną się. To teren zalewowy. Place zabaw mają gdzie indziej. Nad Wisłę idzie się dla przyrody a nie na wybetonowany plac zabaw.

A kto powiedział, że wybetonowany? Jest mnóstwo możliwości drewnianych zabawek, które można instalować na terenach zalewowych i jest na to mnóstwo przykładów na świecie.

# Rozbawiony

22.11.2021 23:36

Tak jak 90% urzędników bym zwolnił w pi...,to ciężko się nie zgodzić z tym powyżej. Zabawa, a nie zabawki, tępe ograniczone mamusie! Mieszkałem nad Wisłą kilka lat. Całe dzieciństwo moich córek to lasy, Wisła i tereny zielone, moje dzieci się rozwijały szybciej niż inne. Potrafiły się bawić bez zabawek. Las to naturalny plac zabaw, szkoda że to rozumie tylko kilka procent populacji. Dlatego min.każde pokolenie jest coraz głupsze.

REKLAMA

# pam param pam

17.04.2022 19:44

Byłem tam dziś pierwszy raz z dziećmi. Trzy godziny zabawy. Nie bardzo rozumiem w czym problem, w mieście są setki klasycznych placów zabaw, jeśli nie odpowiada Wam atmosfera doliny Wisły i ograniczeń związanych z Naturą 2000 - nie zmuszajcie się.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy