REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Wawerczykzdziadapradziada

13.09.2013 17:40

I bardzo dobrze, że będzie coś zrobione na dzielnicy...
Ale to jak w Polsce, jak tylko coś ma powstać to od razu szukanie do czego się przywalić. Chwała władzom, że starają się coś zrobić. A niech kosztuje to i 1,5 miliona, oby miało to jakość.
Ciekawe w jakim stanie po kilku latach będzie ten orlik za niecałe 2 miliony zrobiony poniżej kosztorysu...

# wer

16.09.2013 15:55

tak czy inaczej 1 milion złotych to nieco za dużo według mnie jak na plac zabaw.Chyba ze to razem z ceną gruntu.

# rozbawiony

18.09.2013 23:03

moje dzieci chętnie korzystają z tego placu zabaw, ja sam nie widzę w nim nic niebezpiecznego (czasem tylko jakieś szkło).Do pierwszego komentującego: a niech kosztuje i 5 milionów to przecież nie nasze pieniądze.

REKLAMA

# faleniczan

20.09.2013 13:54

do #wer. Dobrze jest czytac ze zrozumieniem! Tytuł jest "dzinnikarski" Aby wzbudzić sensacje. To plac zabaw jest dodatkiem do parkingu!!! Zreszta bodaj najstarszy w Wawrze, popularny, lubiany więc przydałby mu się remont...
A parking ? wcale nie sluzy tylko faleniczanom. Widac to po rejestracjach.
Jest rozjezdzony i nie równy a stan jego i przyleglej ulicy szczegolnie w dni deszczowe przypomina wioski w Bangladeszu! Jestem za!

# Piotr123

06.05.2014 23:26

Wszystkich boli, bo to nie jest centrum miasta tylko obrzeża Warszawy. Tu nie powinno się inwestować tylko pobierać podatki a mieszkańcy nie mają prawa do narzekania. Taki sam plac zabaw za milion w centrum nikogo by nie zdziwił. Jestem 100% za inwestycjami w tej dzielnicy.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break