REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Wawerczykzdziadapradziada

13.09.2013 17:40

I bardzo dobrze, że będzie coś zrobione na dzielnicy...
Ale to jak w Polsce, jak tylko coś ma powstać to od razu szukanie do czego się przywalić. Chwała władzom, że starają się coś zrobić. A niech kosztuje to i 1,5 miliona, oby miało to jakość.
Ciekawe w jakim stanie po kilku latach będzie ten orlik za niecałe 2 miliony zrobiony poniżej kosztorysu...

# wer

16.09.2013 15:55

tak czy inaczej 1 milion złotych to nieco za dużo według mnie jak na plac zabaw.Chyba ze to razem z ceną gruntu.

# rozbawiony

18.09.2013 23:03

moje dzieci chętnie korzystają z tego placu zabaw, ja sam nie widzę w nim nic niebezpiecznego (czasem tylko jakieś szkło).Do pierwszego komentującego: a niech kosztuje i 5 milionów to przecież nie nasze pieniądze.

REKLAMA

# faleniczan

20.09.2013 13:54

do #wer. Dobrze jest czytac ze zrozumieniem! Tytuł jest "dzinnikarski" Aby wzbudzić sensacje. To plac zabaw jest dodatkiem do parkingu!!! Zreszta bodaj najstarszy w Wawrze, popularny, lubiany więc przydałby mu się remont...
A parking ? wcale nie sluzy tylko faleniczanom. Widac to po rejestracjach.
Jest rozjezdzony i nie równy a stan jego i przyleglej ulicy szczegolnie w dni deszczowe przypomina wioski w Bangladeszu! Jestem za!

# Piotr123

06.05.2014 23:26

Wszystkich boli, bo to nie jest centrum miasta tylko obrzeża Warszawy. Tu nie powinno się inwestować tylko pobierać podatki a mieszkańcy nie mają prawa do narzekania. Taki sam plac zabaw za milion w centrum nikogo by nie zdziwił. Jestem 100% za inwestycjami w tej dzielnicy.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe