REKLAMA

REKLAMA

Forum Wola

REKLAMA

# Tubylec

02.03.2023 18:57

Pisek podszedł tylko się przywitać, ale nie każdy lubi psy, a niektórzy się nawet ich boją. Właściciel powinien dostać mandat jeżeli peic nie był na smyczy. I popieram, kazdy piec bez słyszy, który podejdzie się tylko przywitać powinien dostać gazem, może właściciele pilnowaliby swoich pupilów.

# Marian

02.03.2023 20:24

Każdy pies, który podbiega do mnie bez kaganica dostaje gazem.

# antypsiarz

03.03.2023 12:39

Jeśli czuję się zagrożony - używam gazu. Proste. Nie obchodzą mnie tłumaczenia typu "on jest niegrożny", "mój pies nie gryzie", "on chce się tylko przywitać" - mam to gdzieś. Nie życzę sobie psów w mojej "strefie komfortu" a więc minimum 5-metrów od kundla. Jeśli psiarz złamie tą granicę, wówczas i ja zareaguję stanowczo. Mam do tego prawo.

REKLAMA

# Kolo

05.03.2023 09:49

Została naruszona nietykalność cielesna psa. Pies złożył prywatny akt oskarżenia. Pies stawil sie w sadzie i rozpoznal sprawce oraz zlozyl szczegolowe zeznania. Sprawca został skazany na 10 lat kompanii karnej, w tym 5 lat ciężkich robót w kamieniolomach. Sprawa prowadzona z rozmachem niczym śledztwo w sprawie wampira z Bytowa. A poważnie to osobiście nie popieram jakichkolwiek działań polegających na agresji względem ludzi oraz zwierząt. Historia ta świadczy jednak, że ludzie mają już tego wszystkiego dość, a polityka władzy polegająca na promowaniu niekontrolowodnego wzrostu poglowia psów na obszarach wysokozurbanizowsnych zbankrutował. I nie jest to wina psów, ale braku odpowiedzialności ich właścicieli i władzy. Po pierwsze nie może być tak że każdy bierze sobie poza jakąkolwiek kontrola psa i trzyma go gdzie chce. To nie jest prywatną sprawa właściciela mieszkania gdyż każdy pies to duża uciążliwość dla otoczenia, niszczenie przestrzeni publicznej oraz nieruchomości wspólnej. Z tego tytułu powinny być pobierane dodatkowe opłaty i podatki, jak też prawo miejscowe powinno określać co można a czego nie można. U nas jest natomiast całkowite sobiepaństwo. Pies nie tylko brudzi, ale także szczeka, wyje, skowycze etc. Coraz trudniej jest poruszać się po parkach i chodnikach bo wszystko zostało totalnie zawlaszczone przez psy. Nie można nawet spokojnie pobiegac lub pojeździć na rowerze bo grozi to także atakiem i ugryzieniem (pies na w naturze rzucania się na poruszającego się szybciej). Poza tym plaga puszczania psów luzem, bo przecież pies ma prawo się wybiegac (ma więcej praw niż czlowiek). To już jakieś szaleństwo. Poza tym są osoby które boją się psów i mają prawo się bać. Tłumaczenie w rodzaju, że piesek nie gryzie to sobie można można... Poza tym, czy ten piesek był w krańcu i na smyczy, czy sobie ot tak biegał luzem? Jesli biegał luzem to dalszy komentarz jest zbędny.

# Arpa61

10.03.2023 07:30

Hycle gazowe dowcipne. Spotkam hycla w akcji i wyuczę manier aplikacją piąchopiryny. Hycle naruszają moją strefę komfortu; 10 tys. kilometrów.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA