REKLAMA

REKLAMA

Forum Wola

REKLAMA

# Kolo

01.03.2023 19:01

To jest już jakaś paranoja i brak umiejętności myślenia przyczynowo - skutkowego. Lekarstwem na psie odchody i dewastacje przestrzeni publicznej bynajmniej nie jest tworzenie kolejnej infrastruktury dedykowanej dla psów, ale prowadzenie polityki zero tolerancji za zanieczyszczanie i dewastacje przestrzeni publicznej, systematyczne zmniejszanie poglowia psów, podatki i opłaty za korzystanie z nieruchomości wspólnej we wspólnotach mieszkaniowych i spółdzielniach. Budowanie zaś za publiczne pieniądze kolejnych wybiegów dla psów przyniesie efekt odwrotny, czyli będzie zachęcać do wzrostu ilości psów (a nie zmniejszenia problemow). To jest dokładnie tak samo jak z samochodami, budowanie przyjaznej infrastruktury dla samochodów zwiększa ich ilość i uciążliwość, a nie likwiduje problem. Disc już tego, normalni ludzie chcący spokoju i czystości powinni wreszcie się zbuntowac i rozpędzić to całe towarzystwo które chce ich uszczęśliwić psim.szaletem kosztem przestrzeni publicznej i za publiczne pieniądze. Jak sobie określoną grupa osób chce mieć szalet dla psów i wybieg to niech kupi teren w przetargu, wystąpi o zezwolenia, wybuduje infrastrukturę za własne pieniądze i korzysta. Nie widzę powodów żeby z moich podatków budować szalety dla psów, z których będzie korzystała niewielka grupa osób. Disc tego terroru, dość syfu i hałasu. To my stanowimy większość i nie dajmy się terroryzowac

# WrednyKot

02.03.2023 10:03

Tworzenie kolejnych tylko zaczęca, promuje posiadanie szczekadła.

# WrednyKot

02.03.2023 10:04

....a "bynajmniej nie" to podwójne zaprzeczenie.

REKLAMA

# Elzar

06.03.2023 11:18

Mimo iż jestem w ogóle za zakazem posiadania psa jeśli mieszkasz w bloku (również dla dobra tych zwierząt, które siedzą całymi dniami same) to takie miejsca raczej muszą być. Wtedy byłoby uregulowane, że tam możesz psa spuścić ze smyczy i może się on wybiegać. Oczywiście monitoring, sprzątanie po stronie właściciela. Poza takimi miejscami pies tylko na smyczy - psy większe dodatkowo w kagańcu. Miałoby to jakiś sens i wydaje się to lepsze, niż psy biegające praktycznie wszędzie bez żadnej kontroli.

# Panjan

09.03.2023 07:49

Zapraszamy na wybieg na rogu Kaliskiego i Kocjana. Świetnie wyposażony, duży teren. Wspaniałe warunki dla psów i właścicieli. Tylko jakoś nigdy tam nikogo z psem nie widać. Pieniądze wyrzucone w błoto.

# Edminton

12.03.2023 21:19

Park Herberta na Bielanach, 10 marca 2023, 17:30. Wybieg dla psów: 0 psów, amfiteatr, plac zabaw, łąka, klomb - 9 psów, górka - 4 psy. PSIARZE. TO. PROBLEM.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA