REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# mieszkaniec1111

27.06.2012 10:29

Warto zwrócić uwagę, kto z władz PO przybył na te Sesję... Poseł Kierwiński, Poseł Jastrzębski, Dyrektor Jóźwiak?? nie sposób wszystkich wymienić, gdyż Radnych PO stale wzywano na spotkania wspólne, lub indywidulane w pokojach urzedu

# x-men

27.06.2012 10:35

rozumiem ze rozsądkiem p. Koczorowska nazywa usilne przepychanie Zaboklickiego na burmistrza za wszelką cenę...-zapewne z odgórnym nakazem...:)
ciekawe jaka była "cena" głosów przy drugim głosowaniu na wiceburmistrza???

# marysiazmarysina

27.06.2012 10:37

i co to miało być? robienie farsy z naszej dzielnicy, wstyd na całe miasto.do kolejnych wyborów na pewno nie pójdę, dość kpin z mieszkańców!

REKLAMA

# mieszkaniec wawra

27.06.2012 11:00

no właśnie...dlatego ze ludzie nie chodzą do wyborów to są wybierani tacy ludzie jak było to wczoraj widać...bez honoru, stawiający interes partyjny ponad wszystko...których ceną jest/była posada o którą teraz się teraz boją i nawet "pierdnąć" będą się bali inaczej niż "góra" im nakaże...
trzeba wiedzieć kogo się wybiera...kogoś kto pokazał że jest w nim jakiś pokład przyzwoitości a nie kurczowe trzymanie się stołka i kpienie z ludzi co wielokrotnie pokazał burmistrz zaboklicki, będący pewny tego, ze bez względu na wszystko to i tak zostanie burmistrzem...
gdzie odrobina pokory panie zaboklicki????
czy to ma coś wspólnego z uczciwością i samorządnością???
heh...cytując jednego z radnych po: wszystko będzie załatwione

# mieszkanka Wawra

27.06.2012 11:12

Z wielkim smutkiem patrzę na ten żałosny teatr. Mam wielki żal, że ludzie na których głosowałam zawiedli. Mam szczerą nadzieję ,że może doczekam się praworządności i uczciwości w państwie demokratycznym, ale na razie to tylko widzę pychę władzy w dzielnicy Wawer.

# dasza

27.06.2012 13:57

a ja się zastanawiam czy nie ma podstaw do zawiadomienia prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Barański i Chodecka wyraźnie poprzez szantaż wymogli sposób głosowania na innych radnych ze swej frakcji. To jest chyba działanie przeciwko konstytucji RP. Głosowanie tajne jest dowodem poszanowania wolności i godności obywateli i zabezpiecza ich przed przymuszaniem do oddawania głosów na tych, którzy są może na świeczniku, ale jednak z mandatu wyborców. Drodzy Pańśtwo działania PO w dzielnicy Wawer dowodzą, że nam nie grozi totalitaryzm. On już jest. Co dalej?

REKLAMA

# ccc

27.06.2012 15:15

Urodziłem się w Wawrze i mieszkam ponad 30 lat.Jedyne co mogę napisać to, że mi wstyd.To co się tu dzieje mogę określić mianem wielkiego burdelu.
Rządzą nami nieudolni ludzie, ale na wyborach kopne ich w zad.

# zdziwiony?

27.06.2012 19:26

A ja na jednym z bazarków w Wawrze słyszałem, że pewni radni zostali przekonani do głosowania za zaboklickim, w zamian za pracę w administracji publicznej dla swoich bezrobotnych członków rodzin.

# kaas

27.06.2012 20:49

To tylko nasze małe wawerskie podwórko a w całej okazałości ujawniły się partyjniackie, mafijne, mechanizmy. Rządząca mafia nie czuje żadnego poważnego społecznego sprzeciwu i dlatego tak sobie poczyna.
Czego mają się obawiać rządzący Wawrem?
Kilku Radnych ?
Kilku komentujących tutaj czy na Forum Gazeta.pl ?
Ilu ludzi w Wawrze interesuje się wczorajszymi wyborami?
Ilu rozumie co się naprawdę dzieje?
Nie mam wątpliwości, że Pani Koczorowska i jej zastępcy plus Przewodniczący Rady to cenne, jasne gwiazdy PO. Jeszcze pokażą co potrafią!
Na razie tylko testowali omijanie prawa - teraz zaczną robić to na całego!
Hulaj dusza piekła nie ma _ za nami stoi HGW i całe PO!
Nadzieje na rozsądek wawerczyków przy najbliższych wyborach są absolutnie płonne. Bo cóż takiego niby ma się zdarzyć, co spowoduje, że zaczną myśleć?
Wróżę PO jeszcze długie lata rządzenia w Wawrze, Warszawie, całym kraju.
Myślący i rozumiejący to garstka, żałosna mniejszość ......
Nie zasługujemy jako społeczeństwo na lepszy los ......
Zasługujemy na Koczorowską, Godusławskiego, Zaboklickiego, Szczepańskiego itd. itp

REKLAMA

# Artur W

27.06.2012 21:57

No i dobrze. Tylko po co te szopki?

# nie zdziwiony

28.06.2012 10:08

W Polsce nie ma polityków. Są jedynie grupy intersów zwane partiami politycznymi. W interesie grupy PIS nie jest mądre rządzenie z grupą interesów PO i odwrotnie. Więc wcale mnie nie dziwi takie zachowanie. Pamiętam jak rządziła grupa PIS, pamiętam jak rządziła grupa SLD itd. Zawsze liczy się głos liderów, a nie rozsądek poszczególnych członków grup, którzy chceili by głosować inaczej "mądrzej". Liczy się interes grupy, która wygra wybory. Żadna z grup nie chce zmiany systemu wyborczego i dopuki będzie on tak wyglądał to nie powinno dziwić nikogo, że tak wygląda zarządzanie Polską. Obietnice wyborcze są po to, aby wygrać wybory, nie po to by je spełniać. Pozdrawiam wszystkie grupy interesów i czekam na rozsądek...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024