REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 platformers

07.03.2012 19:07

"Na stronie ZTM przedstawiono wyniki: "Opcję "tak" zaznaczyło 73,3 proc. internautów głosujących w Legionowie i 67 proc. użytkowników strony urzędu Białołęki. Za uruchomieniem dodatkowego P+R opowiedziało się także 55 proc. osób odwiedzających stronę tvnwarszawa.pl. Na stronie ZTM głosy rozłożyły się następująco - 65 procent głosowało za uruchomieniem postoju a 35 proc. uznało tę inwestycję za zbędną."
Wszyscy pracownicy ZTM-u mieszkający w/w miejscach brali udział w ankiecie, dlatego ten parking miał takie poparcie.

# anna

07.03.2012 19:18

Jak juz przebiję się rano przez modlińską, to jest mi wszystko jedno czy zostawić auto po tej czy tamtej stronie wisły... Wolę tam, bo po tamtej jestem juz na miejscu...

# itotyleoile

07.03.2012 20:31

Pies z kulawą nogą nie postawi tam samochodu - a co jest w pobliżu czy stacja metra czy wezeł komunikacyjny czy prom ano NIC. Zrobiono to aby PO w statystyce pochwalił się mamy następny P+R - to kpina z ludzi. Myślę że było uroczystę otwarcie z usdziałem Hani GW - i to było i po to

REKLAMA

# Rene

08.03.2012 09:28

Po prostu kampania "Tramwajem na Tarchomin" kosztowała tyle, że już ZTM-u nie stać na zareklamowanie parkingu. To zresztą taki obywczaj ZTM reklamowania rzeczy, których nie ma. Np. Tramwaj na Tarchomin, konsultacje społeczne w sprawie tras autobusów (i tak robią jak chcą).

# z Dąbrówki

08.03.2012 10:37

Ja słyszałem, że to ma być parking dla tych kierowców, co stoją w korku przed rondem Starzyńskiego. Żeby nie stali, tylko parking, potem w tramwaj i do celu. Średnio wyszło, bo rzeczywiście po przebiciu się przez Modlińską, to jest już z górki.

# Zyga

11.03.2012 21:11

Jak ktoś nie potrafi zrobić porządnej ankiety...to ma takie skutki jakie ma. Sieroty z ZTM-u ...tu nawet bez ankiet było widać że to niewypał...hahahaha

REKLAMA

# Lucek

13.03.2012 09:31

To zadziała dopiero po kolejnym rozszerzeniu strefy płatnego parkowania w lewobrzeżnej części W-wy (np. w okolicach Pl. Wilsona, czy stacji Metra Dw. Gdański). Teraz przesiadki do metra w tamtych rejonach są wygodniejsze :)

# Ruras

13.03.2012 10:18

Nikt nie wybierze tramwaju jadącego tak, że opłaci się postać przed Starzyńskiego, bo będzie się szybciej. Na Śliwicach powinien się zatrzymywać 509, wtedy jest szansa na jakiś korzystających.

# Stan

13.03.2012 10:49

Z tym parkingiem to poroniony pomysł. A może ktoś wie od kogo miasto dzierżawi ten teren

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe