REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Ostrowski grabarzem PIS-u

# Zosia

09.11.2006 16:35

Tak to jest jak nieuczciwy człowiek zabiera się za układanie list.To potem na listach znajdują się tacy jak Sosnowski,Sągajło.ludzie bez kwalifikacji.Zasłaniając się dezyzjami na górze wciąga się na czołowe miejsca miernoty lub endeków jak Zajc.Gdzie wykształcenie i kwalifikacje?

# swoje wiem

09.11.2006 17:04

Ha Ha Ha! Zajc ENDEKIEM - to fakt! A jeszcze 2,5 roku temu przekonywał i obnosił się z tym że przejdzie do LPR. Był to okres kiedy PIS całkowicie się marginalizował a sam Romek twierdził że czas tej partyjki policzony bo Liga ich wchłonie. Jednak szybko wrócił jak tylko podskoczyło. Co za interesant. Brak słów. I taki człowiek ma tu rządzić? Kościół Jakuba to wylęgarnia faryzeuszy , cwaniaków łasych na kasę i bojówkarzy rodem z ENDECJI. Tylko że efektywnością w działaniu przypomina tą z II RP.

# xyz

09.11.2006 17:15

Sądzę że tekst rozpoczynający ową dysputę na 99% powstał w głowie jakiegoś kandydata który został rzucony na tył listy. I bardzo wam dobrze , Pisiaki! Macie co chcieliście. Trzeba było się postawić i nie wybierać takiego przewodniczącego. Teraz wypijcie piwo które poprzez zaniechanie naważyliście. A Takich miernot i ludzi z teczki oraz cichociemnych ( Teresiak młody ) to jest więcej niż wyżej wymienieni. Pozdrawiam zdegustowanego kandydata ukrywającego się pod tym pseudo!

REKLAMA

# piotrek

09.11.2006 21:48

GŁÓWNI rozprowadzający z pisu, to nienormalni ludzie, ci z białej jak i z mniasta.
stracili ca. ok.600-900 głosów zrzekając się(kręceniem) kilku kandydatów,a w ich miejsce plasując innych-mniej biorących.
ja rozumię, że Dąbrowki miał tez swoich faworytów i ostry zrobił tak jak dąbrowski mu nakazał, ale to jeden i drugi powinien zająć sie czym innym, niż układanie list wyborczych.
Panowie z pisu straciliście przynajmniej 3 mandaty, a to was będzie kosztowało działaniem w opozycji i b. dobrze. nie bądź chamie chytry mówi stare przysłowie pszczół. nawet jeden z najważniejszych waszych watażków z pisu wkurwił sie jak się dowiedział jak układacie listy i jak łatwo rezygnujecie z pewnych mandatów.
ale to nie dąbrowskiego potem rozliczą tylko ostrego, no i dobrze, trzeba być twardym i mieć swoje zdania i umiejętnośc przekonywania i liczenia, ale wy panowie niestety nie potraficie liczyć, jak ja liczyłem ,. to z kilku osób zrobiliśmy ok. 1000 głosów, ale wy myslicie, że qrwa pozjadaliście rozumy, a wy nawet dobrze wysłowić się nie potraficie, a co dopiero liczyć. popatrzcie jak wąsacz umie liczyć, popatrzcie jak jeż umie liczyć, aczkolwiek nie do końca doskonale, ale przy was to są mistrzowie liczenia,a wy, na co liczycie, na etykietę najlepszą jaką ktoś kiedykolwiek wymyślił w polsce - prawo i sprawiedliwość, bo tylko to macie doskonałe. ale samym słowem nic nie można zdziałać -"czyny nie słowa".

 Włodkowski B.

09.11.2006 23:12

Podoba mi się. Wreszcie to ktoś napisał!

# zdziwiona

10.11.2006 21:11

To prawda brak na listach Pisu, Włodkowskiego, Kozłowskiego a może i seniora Teresiaka, Pusza czy Madeja to porażka.

REKLAMA

# piotrek

10.11.2006 22:53

niezła ekipa by była, co?
dołączylibyśmy jeszcze jarka filipowicza i w tyle mielibyśmy koalicje, a tak pisik pozostanie samiutki sobie, oj bedą piać jak koguciki, że sa uciskani, a jak kaziu ostanie rezydencikiem, to skarżypytki będą się żalić kazmirzowi i łkać w rękawek, że reszta to taka niedobra, nieprawa i niesprawiedliwa, a my jakbyśmy byli przy żłobku(nie mylić ze żłobkiem), to dopiero byśmy...za późno kolesie, nie potraficie nawet rozdawać kart i zamiast zwiększać grono sympatyków, wy działacie dokładnie odwrotnie, no qrwa jak ja was teraz nienawidzę................

# yyy

11.11.2006 12:09

Ty Piotrek to jak ta przysłowiowa krowa co to tylko dużo ryczy a mało mleka daje. Forum Echa to nie Gazeta Wyborcza, czy Dziennik. Tu byle kto anonimo może pisać co mu ślina na język przyniesie, ale nic z tego nie wyniknie. Jeśliś taki Piotruś mocny w gebie to niech Ci to p. Katner wydrukuje i rozrzuci po dzielnicy.
A Włodkowski niechby też się przyjrzał niektórym "orłom" z Gospodarności jak Dziewulska, Zawadzki, od dyrektorów szkół też łatwo oczekiwać poparcia będąc ich szefem i promotorem od lat

# piotrek

11.11.2006 17:20

nie kumam o co ci chodzi, Katner raz tylko nie chciał mi wydrukować czegoś tam, uzależnił to od kasy, ngp druknęła, zresztą wszystkie media nie chcą mi w polsce tego wydrukować, bo mają wielką kasę od operatorków, cos jednak cię zabolało z tą ekipą, jak się nazywasz?

REKLAMA

 Włodkowski B.

12.11.2006 17:26

A ja patrzę wyżej, ponad orły i orle percie! Wyżej, wyżej. I pode mną wszystko takie malutkie, blade, nijakie... .......... też.

# prof. Tutka

12.11.2006 17:28

Popatrz sobie Barku na obraz Bruegla starszego... to pomaga ... czasami.

 Włodkowski B.

12.11.2006 22:08

No właśnie. "Wciąż o Ikarach głoszą, choć doleciał Dedal..."
Współczuję im obydwu.
Nie wszystko jest białe albo czarne; więcej szarości - na złość! I nie brak przecież trzeciej możliwość. Rzadko rozważanej. Euro-racjonalny romantyk. Czas na zmiany mentalne.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA