REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

KTO FINANSUJE KAMPANIĘ WŁODKOWSKIEGO ?

# Basior

10.11.2006 08:24

SZANOWNI, PRZYSZLI WYBORCY ODPOWIEDZCIE SOBIE NA TO PYTANIE. Z całą pewnoscia Włodkowski nie robi tego z wlasnych środków finansowych. Na klatkach schodowych poniewieraja sie kilogramy pisma "Aveciarz" z reklamami wyborczymi Włodkowskiego. Na szybach przeklejone setki plakatów Włodkowskiego, wszędzie Wlodkowski. A niektore z biednych dzieci, ktorymi rzekomo opiekuje sie jego fundacja chodzą głodne. Na pismo AVECIARZ sa środki, a na dzieci nie ma. Fe brzydko mi to pachnie.

 Włodkowski B.

10.11.2006 16:23

Uprzejmie odpowiadam: moją kampanię finansuje 7-u krasnoludków i Kopciuszek, który dorobił się na szczęśliwym mariażu z Księciem. Natomiast nie finansuje jej ani Prymas Polski ani abp Michalik.
***
Na serio: Które dziecko "którym opiekuje się nasza Fundacja" chodzi głodne? Proszę o namiary na maila: avetki@wp.pl.
Aveciarza na kilogramy i na sztuki - jak kto chce - rozkładamy co miesiąc. Wyborczy czas nie jest tutaj żadnym wyjątkiem.

# Maso

10.11.2006 18:30

Ale nie przesadzaj z ilością.Po jednym w skrzynce i fura na skrzynkach.Może srodki załatwił drugi lolo z pozarządowych?

REKLAMA

# Jadzia

10.11.2006 18:38

A co z siedzibą AVE - Mokotowska 59 tam ma stanąć lub stoi luksusowy apartamentowiec. Dobry punkt i pewno bardzo drogie czynsze. Nie lepiej było założyć siedzibę fundacji na Tarchominie, a nie tak od razu w centrum Warszawy. Swoja drogą ciekawe ile płaci fundacja AVE za wynajem swojej siedziby na Mokotowskiej 59

# piotrek

10.11.2006 22:28

ja wiem CIA i FBI, a i jeszcze Saddam to robił przed powałką, oj Bartek , Bartek ale ty masz długie macki.

 Włodkowski B.

10.11.2006 22:52

No więc paradoksalnie taniej na Mokotowskiej...
Obecnie zresztą zmieniamy siedzibę na Aleje Jerozolimskie 125/127.
A wszystko bierze się stąd, że Fundacja WYNAJMUJE NIEODPŁATNIE biuro od członkini naszej Rady Fundacji, a jednocześnie jednej z fundatorek i księgowej w jednej osobie. Innymi słowy tam, gdzie biuro p. Moniki Sarnowskiej - tam Fundacja. Czy mam przedstawić stosowne papiery o nieodpłatnym najmie lokalu??? Mam takowe.
A środki na Aveciarza pochodzą - jak już wielokrotnie pisałem - od sponsorów prywatnych, zaprzyjaźnionych z Fundacją i Prezesem.

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

10.11.2006 23:38

Mam nadzieję, że nie zabraknie p.Włodkowskiego w przyszłej radzie. Mam też nadzieję, że obecność w niej nie wpłynie na spowolnienie działań. Problem w tym, że jeśli uprawnienia Rad Dzielnicy pozostaną nadal tak okrojone to, większość działań będzie mocno wirtualna. Dlatego wybierajmy do rady dzielnicy ludzi, którzy wniosą ożywienie, bądź byli aktywni ( inaczej niż Sosnowski) we wcześniejszych kadencjach. Do rady Warszawy i na prezydenta proponuję kandydatów z PO, którzy z pewnością myślą, bardziej samorządowo niż PiS i dadzą więcej uprawnień tym "nowym siłom" w dzielnicy

# Włodkowski Bart.

11.11.2006 00:08

Jeszcze jedno: Aveciarz jest dostępny (jak co miesiąc) i w I, i w II, i w III okręgu... Choć ja kandyduję tylko w II. Buziak dla Basiora.

# marysia

12.11.2006 20:56

basior to basiński. zazdrosny jest i wymyśla jakieś farmazony

REKLAMA

 Włodkowski B.

12.11.2006 22:01

Miło poznać. Dobry wieczór.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe