REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

okna pcv

27.09.2016 12:14 maciek5435
Czesc, Szukam firmy która sprzedaje okna i od razu zajmuje się też montażem. na forum polecono mi ta firme http://www.oknowro.pl/ ale chiałbym jeszcze poznac wasze zdanie. nigdzie nie moge znaleźć opinii na ich temat. Zna ktos może tą firme i jest w stanie ją polecić ? Z góry wielkie dzieki :)
wpis modyfikowany 3 razy, 27.09.2016 12:20 
06.09.2017 13:59 #wartt
Jeśli chodzi o okna z aluminium to w dobrym standardzie takie rzeczy sprzedaje OknoPlus. Montowaliśmy jakiś czas u nas w domu ich okna i nie mam się do czego przyczepić. Świetne mają te szyby, z jednej strony zimą dobrze chronią przed ubytkiem ciepła z wnętrza, a z drugiej też mają dobry współczynnik przenikania promieni słonecznych także w ładny, pogodny dzień pokoje się dużo szybciej nagrzewają.
REKLAMA
06.09.2017 14:10 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,./
25.07.2018 08:58 #gorer
Jeżeli poszukujecie dobrych okien PCV to powinniście rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się ich produkcją nie sprzedażą. Ja tak zrobiłem i zakupiłem okna od firmy Drutex. Są producentem okien znanym w całym kraju.
25.07.2018 10:15 #syyf reklamaa
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ??
21.03.2019 21:34 #adamosx34
Wybór okien na rynku jest naprawdę duży, zarówno samych producentów jak i ich konkretnych modeli. Nie dziwne więc, że niektórzy się w tym gubią jak przychodzi co do czego. Sam zresztą miałem swego czasu identyczny problem. Przysiadłem któregoś wieczoru, poczytałem i padło na Drutex. Nie żałuję.
13.06.2019 19:12 #mat6
Polecam okna od www.inter-house.co.uk
08.07.2019 14:16 #Zabir
Rewelacyjnej jakości okna Fakro mają w tej krako...j hurtowni. Zobaczcie sobie koniecznie ich ceny i propozycje.
09.12.2019 20:01 #ArturPraga
W Uniplast na Ostrobramskiej zamawiałem okna w 2016r. To jest w dzielnicy Praga Południe ;) od razu na pierwszej wizycie byliśmy zdecydowani na konkretny model okien w tym salonie. Sprzedawcy opowiedzieli nam o wielu technicznych aspektach, wyjaśnili dlaczego ważną są parametry szczególnie parametr Uw i wiele innych. Interesowała nas kwestia ilości szyb. Byliśmy zdecydowani na 3 ale po rozmowie ze sprzedawcami okazało się, że pakiet 2 szyb w oknach PCV z Oknoplast zdecydowanie wystarczą dla osiągnięcia odpowiedni parametrów termoizolacyjnych. Podobało mi się to, że obsługa w salonie Uniplast nie chciała nam wcisnąć za przeproszeniem najdroższego pakietu ale pomogła nam w wyborze optymalnego zestawu okien Oknoplast. Dlatego każdemu polecam ten salon i same okna również. Cieszę się, że zdaliśmy się na wiedzę pracowników salonu.
15.01.2020 18:28 #Kazikor
My nowe okna nabyliśmy w salonie Domega https://domega.pl/ . Zależało nam na oknach PVC znanych producentów. Na miejscu uzyskaliśmy fachowe porady i pomoc w doborze odpowiednich produktów. Firma oferuje także fachowy montaż, więc nie ma obaw o to, że coś pójdzie nie tak.

874/4435 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA