REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

okna pcv

 maciek5435

27.09.2016 12:14, wpis modyfikowany 3 razy,ostatnio 27.09.2016 12:20

Czesc, Szukam firmy która sprzedaje okna i od razu zajmuje się też montażem. na forum polecono mi ta firme http://www.oknowro.pl/ ale chiałbym jeszcze poznac wasze zdanie. nigdzie nie moge znaleźć opinii na ich temat. Zna ktos może tą firme i jest w stanie ją polecić ? Z góry wielkie dzieki :)

# wartt

06.09.2017 13:59

Jeśli chodzi o okna z aluminium to w dobrym standardzie takie rzeczy sprzedaje OknoPlus. Montowaliśmy jakiś czas u nas w domu ich okna i nie mam się do czego przyczepić. Świetne mają te szyby, z jednej strony zimą dobrze chronią przed ubytkiem ciepła z wnętrza, a z drugiej też mają dobry współczynnik przenikania promieni słonecznych także w ładny, pogodny dzień pokoje się dużo szybciej nagrzewają.

# szmata szeptana

06.09.2017 14:10

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,./

REKLAMA

# gorer

25.07.2018 08:58

Jeżeli poszukujecie dobrych okien PCV to powinniście rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się ich produkcją nie sprzedażą. Ja tak zrobiłem i zakupiłem okna od firmy Drutex. Są producentem okien znanym w całym kraju.

# syyf reklamaa

25.07.2018 10:15

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ??

# adamosx34

21.03.2019 21:34

Wybór okien na rynku jest naprawdę duży, zarówno samych producentów jak i ich konkretnych modeli. Nie dziwne więc, że niektórzy się w tym gubią jak przychodzi co do czego. Sam zresztą miałem swego czasu identyczny problem. Przysiadłem któregoś wieczoru, poczytałem i padło na Drutex. Nie żałuję.

REKLAMA

# mat6

13.06.2019 19:12

Polecam okna od www.inter-house.co.uk

# Zabir

08.07.2019 14:16

Rewelacyjnej jakości http://www.attic.pl/producenci/fakro-okna. Zobaczcie sobie koniecznie ich ceny i propozycje.

# ArturPraga

09.12.2019 20:01

W Uniplast na Ostrobramskiej zamawiałem okna w 2016r. To jest w dzielnicy Praga Południe ;) od razu na pierwszej wizycie byliśmy zdecydowani na konkretny model okien w tym salonie. Sprzedawcy opowiedzieli nam o wielu technicznych aspektach, wyjaśnili dlaczego ważną są parametry szczególnie parametr Uw i wiele innych. Interesowała nas kwestia ilości szyb. Byliśmy zdecydowani na 3 ale po rozmowie ze sprzedawcami okazało się, że pakiet 2 szyb w oknach PCV z Oknoplast zdecydowanie wystarczą dla osiągnięcia odpowiedni parametrów termoizolacyjnych. Podobało mi się to, że obsługa w salonie Uniplast nie chciała nam wcisnąć za przeproszeniem najdroższego pakietu ale pomogła nam w wyborze optymalnego zestawu okien Oknoplast. Dlatego każdemu polecam ten salon i same okna również. Cieszę się, że zdaliśmy się na wiedzę pracowników salonu.

REKLAMA

# Kazikor

15.01.2020 18:28

My nowe okna nabyliśmy w salonie Domega https://domega.pl/ . Zależało nam na oknach PVC znanych producentów. Na miejscu uzyskaliśmy fachowe porady i pomoc w doborze odpowiednich produktów. Firma oferuje także fachowy montaż, więc nie ma obaw o to, że coś pójdzie nie tak.

# ukash

07.08.2020 10:38

Ja ze swojej strony mogę Wam polecić salon Locuss na ul. Płowieckiej 42. Duży wybór i fachowe doradztwo. Szukaliśmy okien pcv jakości premium na lata żeby były. Doradzili nam okna z oferty Oknoplast, a my sobie wybraliśmy model prismatic. Nowoczesne, ładne i ciepłe okna. Jestem zadowolony z decyzji.

# lis90

12.08.2020 22:31

Też zamawiałem w Locuss i również wybrałem okna z Oknoplastu tylko model inny. Konkretnie spodobały nam się Pixele. Ładne, nowoczesne i ciepłe co najważniejsze. Cenowo też spoko.

REKLAMA

# rafaell

18.08.2020 19:58

Zgodzę się z kolegami Oknoplast ma fajną ofertę, też się na nich skusiłem, że tak powiem ;) Tylko, że my zamawialiśmy w Dawix na Radzymińskiej to pewnie jeden z partnerów handlowych tego producenta. Do Dawixu mieliśmy blisko, mieszkamy po przeciwnej stronie :D Kiedyś dali nam katalog jak tam weszliśmy na szybko i w domu sobie na spokojnie sprawdziliśmy, później byłem sam pogadać z nimi na co zwrócić uwagę to mi fajnie facet jeden wytłumaczył. Okna montowane były 2 miesiące temu. Jestem zadowolony ;)

# Barteck

10.02.2021 08:49

Zamawiałem w Dawix w promocji zimowe z 10% rabatem. Mega polecam, super obsługa i model winergetic dla mnie 10/10.

# atr5a

17.02.2021 17:38

zobacz sobie www.rosiak-okna.pl

REKLAMA

# domner

09.03.2021 12:12

Piękne i nowoczesne okna PCV oraz aluminiowe oferuje https://oknagk.pl z Góry Kalwarii. Oprócz fachowego doradztwa w kwestii doboru nowoczesnej stolarki okiennej oferują także montaż i serwis drzwi, okien, parapetów lub innych produktów, których są dystrybutorem.

 marek.toma

28.02.2022 12:56

Taką kompleksową obsługę znajdziesz w ofercie firmy https://effra.pl/, bardzo dobra jakość okien i całej usługi łącznie z montażem.

# MarekUz

06.03.2022 09:16

Zabierając się za poszukiwania wysokiej jakości i jednocześnie profesjonalnego wsparcia w zakresie przede wszystkim wyboru dobrej jakości stolarki okiennej, czy również drzwi zewnętrznych to na pewno warto poświęcić więcej uwagi na ofertę przygotowaną przez firmę Anex Okna z Raszyna, która posiada szeroki wybór producentów, dbają jednocześnie na najwyższy poziom obsługi klienta i dobrze wykonany montaż z zachowaniem pełnego porządku. Pozdrawiam i mam nadzieję, że dobierzecie optymalne rozwiązania dla swojego domu. Pozdrawiam!

REKLAMA

# Malgorzata C

31.07.2022 21:06

Jeśli szukasz producenta okien i drzwi to polecam simprof.pl Są z Warszawy. Od kilkunastu lat zajmują się tym i są specjalistami. Ich doradcy pomaga w wyborze i dokładnie wyjaśniają różnice i wskazują korzyści. Okna są jakościowo wykonane perfekcyjnie, żadnych mikro rys czy na skaz. Podoba mi się, że od początku prowadzi Cię ten sam doradca. Polecam zadzwonić i dopytać o szczegóły.

# Alicjafolk

27.09.2023 21:31

Jeśli chcemy mieć okna na wiele lat, trwałe i estetyczne, a do tego energooszczędne to warto się zastanowić nad Fakro Innoview. Okna drewniano-aluminiowe, stabilne, bezpieczne i komfortowe w utrzymaniu czystości. Bardzo ładnie się prezentują. Można je łatwo dostosować do drzwi czy bramy garażowej

 dewo

18.01.2024 16:58

Kupiłem https://serwery1.pl/cechy-okien-z-pcv-2/ jestem zadowolony.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA