REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

odblaski

# negocjator

20.10.2003 18:53

Szybko robi się ciemno na dworze a dzieciaki które wracają ze szkoły lub jada rowerkami, nie posiadaja kamizelek odblaskowych.
Czy gmina działa czy pierdzi w stołek?

# bertka

21.10.2003 10:26

kiedys kazdy tornister miał znaczek odblaskowy
a teraz .....

# rudy

21.10.2003 14:47

Teraz to każdy ma to gdzieś.

REKLAMA

# Malkontent

22.10.2003 22:58

Odblaski miały krajowe plecaczki. Te w Auchan poczodzą z Chin. Tam ludzi mnogo, jeden w tą jeden w tamtą zadna strata. Kupujcie u Francuza albo Vietnamczyka . Jutro wy pujdziecie na żebry....

# Gonzo

23.10.2003 22:09

Myślę, że ta sprawa jest bardzo ważna. Oczywiście, ze każde dziecko powinno być zaopatrzone w jakiekolwiek elementy odblaskowe, umożliwiające odpowiednio wcześniejsze zauważenie go na ulicy. Ale czy to sprawa gminy? Rzeczywiście może być powinna. Jednak myślę, że po urzędasach za wiele spodziewać się nie można. Jak powiedział rudy, teraz każdy ma to gdzieś. Także widzę tu ogromną rolę rodziców. Rodzice przede wszystkim powinni o tym pomyśleć i zadbać, by ich dzieci były widoczne na drodze. RODZICE TO WAŻNE !!! ... i może zapobiec tragedii

# karinkaaa

11.10.2015 10:40

Teraz odblaski są obowiązkowe, a i tak widzę sporo dzieciaków bez nich. My już dawno mamy zamontowane takie http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/rekawy-odblaskowe-na-rower/ a dzieciaki mają na plecakach co najmniej 2 odblaskowe elementy. Są teraz breloczki itd z różnymi postaciami z bajek itd więc spokojnie można znaleźć coś co dzieciaki polubią.

REKLAMA

# paf

11.10.2015 11:30

to sa nieodpowiedzialni rodzice a co tu ma gmina

# XXI wiek

11.10.2015 15:52

Tak jest! Państwo ma dać, bo ja mam dwie lewe ręce, pół szarej komórki i sam nie potrafię zadbać o siebie i - co gorsza! - o własne dzieci.
Normalnie jakbym się cofnął o kilkadziesiąt lat do czasów głębokiego socjalizmu.

# jeremiasz

21.03.2023 12:58

Jak najbardziej takie rozwiązania są niezwykle ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także bardzo istotną opcją jest to aby mieć wiedzę gdzie kupować opaski odblaskowe z logo. W sumie mi udało się znaleźć sklep https://reklamowegadzety.pl/c/opaski-odblaskowe-reklamowe gdzie na pewno takie rzeczy są dostępne.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA