REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Obiecanki, cacanki....

# mis

23.11.2010 14:03

W wielu programach kandydatów na radnych można było odnaleść wspólne wątki. W związku z tym, że wygrała PO, jako mieszkaniec mam nadzieję, że zobaczymy w tej kadencji więcej szkół, przedszkoli, dróg itp. Trzymam za słowo

# merx

23.11.2010 14:33

Juz wiadomo ze "centalnie majstrowany" budzet dla Bialoleki (w obecnym scentralizowanym ustroju Warszawy mieszkancy dzielnicy placa podatki ale o budzecie decyduje Gronkiewicz i PO w radzie Warszawy, a nie rada dzielnicy) bedzie w kolejnych latach duzo nizszy niz w latach poprzednich. Bedzie mniej szkol, mniej przedszkoli, mniej drog, mniej itp.
Np. mieszkancom gigantycznego osiedla w Wilanowie - Miasteczko Wilanow, wladze Warszawy jeszcze przed wyborami zapowiedzialy, ze zadna planowana szkola tam nie powstanie. Brak srodkow. Mieszkncy Misteczka Wilanow placa regularnie podatki ale...brak srodkow.
No to mieszkncy sie wkurzyli i... PO nie ma wiekszosci na Wilanowie.

# mieszkanka

23.11.2010 15:08

tak tak, będzie mniej szkół bo zamkną dotychczasowe - merx nas niech interesuje Białołęka a nie Wilanów. Ja głosowałam na PO, w tym na Tyburca, chociaż w PO są lepsi od niego ale to on startował z mojego okręgu. Nie pochwalam w 100% wszystkich dokonań dotychczasowej kadencji, ale z racji tego że znowu na nich głosowałam, bo moim zdaniem są najlepsi (nie to co betony od Smoczyńskiego z lat poprzednich których jesteś zwolennikiem), to będę im patrzyła na ręce. W tym Tyburcowi który mam nadzieję wykaże większą inicjatywę w podejmowanych obowiązkach - nie zeby do tej pory sie nie wykazywał, ale zawsze może być lepiej, prawda Panie Radny? Jak PO da dupy to my też ich wykluczymy za 4 lata. Taka Mariona Rabczon z PO np. raczej nie dostała sie do Rady Miasta - i dobrze, bo niestety ale nie napracowała sie w minionej kadencji, i my wyborcy to zauważyliśmy i jej podziękowalismy.

REKLAMA

# nie głosuję

23.11.2010 15:17

Od chwili jak 8 lat temu jeden z radnych obiecywał,że wybuduje kilka przedszkoli i żłobków oraz 400m ulicy z chodnikiem do kościoła na Biołołęce (ulica jest-1/3 obietnic zrealizował przez te lata) odwracam się tylną częścią ciała do takich społeczników.Nie chodzę na głosowania szkoda butów i nie lubię jak ładują mnie w trąbę. Dziwie się ludziom, że są tak łatwowierni lub szybko zapominają.Przecież większości zależy tylko na dietach. Gdyby zabrać kasę zastali by sami prawdziwi społecznicy.

# Adam

23.11.2010 15:19

Mieszkano w świetle tego co napisałaś - brak Ci instynku samozachowawczego. Będziesz patrzyła im na rece przez cztery lata - zyczę powodzenia, a jak dadza d...., to ich odwołasz. Oni w uplywajacej kadencji dali d...... W nowej dadzą drugi raz...... Częste dawanie tej częsci ciała może mieć różne skutki - zarówno dla dajacego jak i biorącego. Obyś sie nie sparzyła na swoich poglądach.

# mieszkanka

23.11.2010 19:47

Ja nie uważam że w poprzedniej kadencji dali d... i dlatego na nich głosowałam. Ale też niech PO wie że nie jestem w nich ślepo zapatrzona mimo że na razie ich popieram.

REKLAMA

# mis

24.11.2010 09:16

Na razie Białołęka popiera PO zobaczymy może za 4 lata będzie po PO,

# Derbiak

24.11.2010 09:44

Po ma pełnie władzy i pełnię odpowiedzialnosci. Przekaz społeczny jest oczywisty: akceptujemy kupców na Marywilskiej i spalarnię na Czajce, ale chcemy inwestycji ( i to nie tych miejskich - mostu i Modlinskiej, bo to oczywiste)- ale szkół, przedszkoli, domu kultury na terenach zielonych i kanalizacji, wiecej placów zabaw, sprawnego systemu park and drive.
Jesli to sie uda - wybrani radni z PO porzadza tak długo ja kiedyś Gospodarność . Jesli nie, za 4 lata rozniesie ich własny elektorat. A wybory wygra Alternatywa dla Białolęki - złozona np. z czesci obecnych radnych Gospodarnosci i PO.
Naprawde harowa przed przyszłym burmistrzem Białoleki- Jaworski, Tyburcem czy Kaznowskim.

# Adam

24.11.2010 10:17

Derbiaku - trafna analiza. co do burmistrzów - Kaznowski startował do Rady Warszawy. Pozostall - zobaczymy. Oby burmistrzem nie był Piotr Jerzy Smoczyński.
A propos kupców i spalarni - głosujacy na PO albo maja wybiórczą pamięć albo nie myślą nad tym co robią.
Na marginesie co z tramwajem wodnym i poszerzeniem Płochocińskiej przed zainstalowaniem kupców, a co z innymi obietnicami ?

REKLAMA

# Derbiak

24.11.2010 10:25

Do Sejmiku i nie zdobył mandatu.

# tapeta

24.11.2010 20:25

Prawie wszyscy Burmistrzowie dzielnic startowali do sejmiku, aby podciągnąć listy, z powodzeniem. W zamian mieli zagwarantowane stanowisko burmistrza na kolejne 4 lata.
Burmistrzem nie musi być osoba z rady.

# erazmiak

24.11.2010 20:26

A czy bedzie znów Jacek Kaznowski

REKLAMA

# spokojny

25.11.2010 07:12

Oczywiście że Pan Jacek Kaznowski wraca na fotel przy Modlińskiej
Platformie będzie jednak trudniej rządzić bo cięcia idą od góry aż huczy.
Czy uda się PO wybudować obiecane żłobki, przedszkola, szkoły czy obiekty sportowe spełniające parametry wyczyny - zobaczymy?
Czy uda się rewitalizacja lasów będących ostoją zwierzyny i miejscem do organizowania imprez o charakterze festynów - zobaczymy?
Już wkrótce okaże się, że otwarte konkursy ofert na pomoc społeczną, oświatę, kulturę i sport są mocno opóźnione i organizacje III sektora będą miały problemy.
A przecież kampania wyborcza nie powinna wpływać na opóźnienia w ogłaszaniu konkursów.
To także jest elementem zarządzania samorządem lokalnym

# mis

25.11.2010 08:32

Ciekawe, czy PO za 4 lata, wywiesi plakaty liderów odmłodzonych o jakieś 15 lat wraz z napisem, MY SIĘ NIGDY NIE STARZEJEMY, mamy czas, kiedyś to zrobimy...

# mieszkanka

26.11.2010 17:21

jezeli PO chce tu jeszcze dalej działać to wiadomo że musi sie wykazać - najwidoczniej do tej pory się wykazało skoro wygrali wybory, i bardzo dobrze!

REKLAMA

# mis

26.11.2010 20:39

Jedynie co pozostaje to zapisać się do partii. Bo partia oprócz pobierania składek członkowskich du....żo mo...że, szczególnie na Białołęce,

# cobra22

26.11.2010 22:41

Piotr Smoczyński na burmistrza!

# mis

27.11.2010 12:41

Wawelu

REKLAMA

# cobra22

27.11.2010 21:09

BIAŁOŁĘKI!

# antysprzedawca obuwia

27.11.2010 22:09

chyba Podhala ( kiedyś były takie buty)

# cobra22

27.11.2010 22:28

To będzie najlepszy Burmistrz w mieście!

REKLAMA

# mis

28.11.2010 19:29

Którym?

# zakorkowany

28.11.2010 21:01

chyba burmiszcz... równie dobry jak ortografia w tym słowie
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe