REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Gość

26.10.2015 15:36

Ludzie nie nauczyliście się... Lepiej na idiotów oddawać głos...

# zetka

26.10.2015 15:53

Ale PrOpaganda... żenujące! na siłę udowadniać że kilka osób więcej jeszcze na nich zagłosowało. Tylko że to koniec, tej partii i jej polityków, także u nas

# zetka

26.10.2015 15:54

I głosy dobrze policzcie, żeby się znów nie okazało że ktoś sfałszował na korzyść PO!!!

REKLAMA

# Maciej z Topolowej

26.10.2015 16:20

Gość - już masz wyniki o których pisałem wcześniej, że PO wygrało na Białołęce i tym samym mieszkańcy pokazali, że chcą żeby nadal dzielnicą zarządzały obecne władze. Nie lubię Piotra Jaworskiego, ale szanuję wybór demokratyczny mieszkańców, którzy tylko w ten sposób mogą się wypowiedzieć.

# koniczynka

26.10.2015 16:27

Maciej z Topolowej, typowy wyborca PO?
Jak się mają wybory do sejmu do władz dzielnicy, może mi wyjaśnisz?
PS. Też nie lubię Piotra Jaworskiego. Ktoś jeszcze dopisuje się do listy?
PS2. Co w przypadku, jeżeli wybory na Białołęce zostały sfałszowane? Sprawa jest aktualnie w prokuraturze. Może władze zostały wybrane nieprawnie?

# gość

26.10.2015 16:30

#Maciej z Topolowej napisał(a) 26.10.2015 16:20
Gość - już masz wyniki o których pisałem wcześniej, że PO wygrało na Białołęce i tym samym mieszkańcy pokazali, że chcą żeby nadal dzielnicą zarządzały obecne władze.
doprawdy?
Mieszkańcy Białołęki, ci którzy przyszli oczywiście, pokazali, że chcą, żeby Polską rządziło PO. Jaworski i rada dzielnicy to zupełnie inna para kaloszy. Czy wy wszyscy w PO naprawdę tego nie rozumiecie?

REKLAMA

# Annna

26.10.2015 16:43

A pisiaki dalej ujadają w internecie. Spocznijcie, już macie władzę. Odbierzcie tylko kasę za rok szczekania.

# anie1

26.10.2015 17:04

toż tu same słoje mieszkają

# Lewandów

26.10.2015 18:07

uwielbiam taki poziom konwersacji. Pogratulować.
#anie1 napisał(a) 26.10.2015 17:04
toż tu same słoje mieszkają

REKLAMA

# zuzu

26.10.2015 19:18

#Annna napisał(a) 26.10.2015 16:43
A pisiaki dalej ujadają w internecie. Spocznijcie, już macie władzę.

Nie głosowałam na PiS, na PO tym bardziej nie. Też nie mogę się odzywać? Taka demokracja według PO.

# były wyborca PO

27.10.2015 14:20

OTÓŻ W PORÓWNANIU DO POPRZEDNICH WYBORÓW NAJWIĘKSZY WZROST POPARCIA W CAŁEJ WARSZAWIE PIS OTRZYMAŁ WŁAŚNIE NA BIAŁOŁĘCE. TYLKO W DWÓCH DZIELNICACH (BIAŁOŁĘKA I PRAGA PÓŁNOC) PIS ZWIĘKSZYŁ POPARCIE O PONAD 4%, ALE TO NA BIAŁOŁĘCE TO POPARCIE BYŁO ZDECYDOWANIE NAJWYŻSZE!
Z KOLIE JEŻELI CHODZI O SPADEK POPARCIA DLA PO, TO NAJWIĘKSZY TAKI SPADEK MIAŁ MIEJSCE NA BIAŁOŁĘCE, URSYNOWIE I WILANOWIE, Z CZYM TO NA BIAŁOŁĘCE WIĄZAŁO SIĘ TO Z NAJWIĘKSZYM WZROSTEM DLA PIS. PO STRACIŁA TUTAJ PRAWIE 24%!!! TE WYNIKI POKAZUJĄ JASNO, ŻE BURMISTRZ PIOTR JAWORSKI NIEUDOLNIE ZARZĄDZA DZIELNICĄ BIAŁOŁĘKA A MIESZKAŃCY NIE WYRAŻAJĄ ZGODY NA JEGO TRZYMANIE SIĘ STOŁKA ZA WSZELKĄ CENĘ!!!

# koniec z PO

29.10.2015 09:56

NIEMOŻLIWE !!!! JAK PUSTYM I NAIWNYM TRZEBA BYĆ ŻEBY GŁOSOWAĆ NA PO?????

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe