REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# ods

12.09.2014 14:50

Dajcie spokój i dajcie im tu zbudować, MY, mieszkańcy tego potrzebujemy, nie obchodzi nas opinia kogoś spoza dzielnicy czy miasta, która nie zna naszych potrzeb.

# matt

12.09.2014 14:50

Zieloni jak zwykle chcą wyciagnąć kasę.. i tyle

# emilka

12.09.2014 15:25

100% racji ods!! Dlaczego ktoś zabiera głos w naszym imieniu, gdzie wiadomo że galeria czy kino są tutaj potrzebne. Z jakiej racji mam z Tarchomina jeździć na Targówek po zakupy?? Argument o korkach jest jeszcze bardziej śmieszny, szczególnie na Modlińskiej... Widać że ktoś nie zna tutejszych realiów. Poza tym jak teraz się jeździ do CH Targówek albo do Arkadii, to niby nie generuje to większego ruchu? Bardzo ekologiczny pomysł, faktycznie...

REKLAMA

# czerwony

12.09.2014 15:35

przecież Polska jest jednym z najbardziej skorumpowanych państw w Europie -posolić i wszystko będzie

# wawik

12.09.2014 16:03

Ci "pseudo" zieloni pod płaszczykiem walki o środowisko, chcą jedynie wyciągnąć kasę. Tak jest zawsze w ich przypadku. Nie życzę sobie by wpychali nos w tą inwestycje. To miejsce na Galerię Handlową jest idealne i przyczyni się do rozwoju okolicy, a nie jej degradacji. Wreszcie ludzie będą mieli gdzie się podziać, gdzie pójść, spędzić czas. Brakuje tu tego jak niczego innego. GTC trzymamy kciuki i nie dajcie się.

# TTT

12.09.2014 16:38

Ja mieszkam obok i nie mam ochoty na takie sąsiedztwo. Jeśli chcecie galerię, to może pod waszymi oknami niech sie zbuduje.

REKLAMA

# samson

12.09.2014 17:12

wszyscy chcą galerii handlowej na Światowida taki proponuje tytuł :)

# rob

12.09.2014 17:21

też mieszkam w okolicy i przyznam że faktycznie to mi przeszkadzał chociażby pomysł poszerzenia światowida. a galeria niech powstanie, będzie można wyjść na zakupy dosłownie w kapciach :-)

# purt

12.09.2014 17:49

Budować! Zdecydowanie TAK dla tej budowy! Nie zawracać sobie głowę Zielonym Mazowszem i innymi eko-oszołomami! Dla mieszkańców zachodniej Białołęki budowa na przeciwko Carrefour'a jest idealna. Czekamy na pozwolenie na budowę i Panowie z GTC (Inwestor) zapraszamy do rozpoczęcia budowy :) My Mieszkańcy Białołęki bardzo na nie czekamy. Miłego weekendu ;)

REKLAMA

# ryczy

12.09.2014 20:21

Ci "pseudo" zieloni pod płaszczykiem walki o środowisko, chcą jedynie wyciągnąć kasę. O!

# Big

12.09.2014 22:51

Won, zieloni, od Bialołęki. Nie nachapiecie się tu, darmozjazdy i oszuści!

# Mod

12.09.2014 23:12

Ciekawe czy Tumasz będzie protestował przeciwko budowie galerii handlowej ?

REKLAMA

# gość

13.09.2014 07:53

#Mod napisał(a) 12.09.2014 23:12
Ciekawe czy Tumasz będzie protestował przeciwko budowie galerii handlowej ?

Nie ma takiej potrzeby. PO już i tak skutecznie opóźniła inwestycje.

 tarantula01

13.09.2014 10:31

Widzę, że próbuje się mnie zaszufladkować. Cóż kampania ma swoje prawa. Jednak wszystkie osoby, które obserwują moje działania codziennie, nie dadzą się na te zagrywki nabrać.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

13.09.2014 10:31

Widzę, że próbuje się mnie zaszufladkować. Cóż kampania ma swoje prawa. Jednak wszystkie osoby, które obserwują moje działania codziennie, nie dadzą się na te zagrywki nabrać.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

# niestowarzyszony

13.09.2014 11:45

niech nam sekta "krzakologów" da święty spokój.

# gość

13.09.2014 21:43

No bo jedyną rozrywką są rodzinne wypady do centrum habdlowego a najwyższą wartoscią święte zakupy. Gdybyście mogli to wybetonowalibyście całe miasto i zamieszkali w centrach handlowych. Żaale do "ekooszołomów", czyli kazdego kto mysli normalnie i dba o środowisko artykułują głównie ludzie ze wsi. Wracajcie już do siebie i dajcie żyć..

# trrrrrr

13.09.2014 22:15

pseudoekologom dziękujemy

REKLAMA

# trrrrrr

13.09.2014 22:16

i wracaj na wieś

# matererf

14.09.2014 09:56

Świetnie gimnazjalistki nie będą musiały jeździć do Arkadii. Po czynnościach seksualno-zakupowych zdążą na obiad. Cudowna inicjatywa, inspirujące, budujcie!

 antyurzędnik

14.09.2014 13:47

Zablokowanie tej inwestycji jest na rękę tym, którzy planowali podobną galerię przy Modlińskiej/ Sąsiedzkiej. Oczywiście tam wymagłoby to usunięcia starodrzewu. Widać, że jak zwykle parę osób wyciąga łapy po kasę.

REKLAMA

# drugastrona

14.09.2014 14:47

Ja w ogóle nie rozumiem, jak można publikować takie bełkotliwe pseudoartykuły, w dodatku nie podając imienia i nazwiska autora. Jak można pisać, że po co galeria na Światowida, skoro jest galeria na Targówku i w Markach? Wstyd redakcjo, że przepuszczasz takie gnioty do publikacji. Gdyby to jeszcze było w formie listu od czytelnika, to można by to zrozumieć.

# do gość

14.09.2014 21:48

Sorry, ale tutaj wchodzimy w jakieś dziwne dywagacje. Na tej zasadzie to i na Białołęce i w całej Warszawie nic się nie zmieni, nie będzie rozwoju tylko stagnacja. A chyba nie trzeba tłumaczyć, że szczególnie na Białołęce takie inwestycje są potrzebne. Nie bądźmy malkontentami, bo to jest pozytywne że dzielnica się rozwija, także jeżeli chodzi o handel. Najwyższa pora skończyć ze stereotypem "sypialni".

# ada

14.09.2014 23:28

tarantula01 napisał(a) 13.09.2014 10:31
Widzę, że próbuje się mnie zaszufladkować. Cóż kampania ma swoje prawa. Jednak wszystkie osoby, które obserwują moje działania codziennie, nie dadzą się na te zagrywki nabrać.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

Niestety ale niektórzy ludzie mogą odnieść wrażenie że nie jest Panu na rękę szybki rozwój infrastrukturalnym na Białołęce (pomagał Pan przy odwołaniach garstce mieszkańców Poetów ws budowy tramwaju na Nowodwory, co opóźniło inwestycje, torpedował Pan również już zatwierdzony projekt poszerzenia Światowida) Nie wnikam w powody dla jakich, w danych inwestycjach był Pan aktywny, ale tak było.
Prosiłbym się jednak jasno określić w sprawie tej inwestycji ?
Jest Pan ZA czy PRZECIW jak najszybszemu wybudowaniu Galerii Północnej (60tys. m2 z kinem) naprzeciwko Ratusza przez GTC ?
Czy ma Pan również w sprawie tej inwestycji jakieś sugestie 'alternatywne' ?

 gdd

15.09.2014 01:11

Żeby iść do kina muszę jeździć do Arkadii albo na Targówek, sorry wolę mieć bliżej - do eko...: Do kina jeżdżę autem więc chyba lepiej jak będzie bliżej bo spalę mniej paliwa, lub nawet pojadę do niego na rowerze?.
Jakoś mi nie przeszkadza ta budowa, mimo że nie jestem fanem centrów handlowych, nie rozumiem jak można spędzać wolny czas w sklepie. Do sklepu idę jak muszę coś "na szybko" kupić i nie chce mi się czekać na przesyłkę. Ale to już mój problem i jakoś sobie nim radzę;)
Co do korków to pamiętam podobne argumenty przy budowie Złotych Tarasów oraz Arkadii i jakoś do tej pory nie widzę aby tłumy kupujących paraliżowały okoliczne uliczki.
No i co z tego że ktoś spędza czas z rodziną w sklepie? Co to za argument? #Gość chyba nie masz większych problemów niż patrzenie co robią inni.
Ogólnie, prywatny inwestor chce wydać pieniądze w dzielnicy, dzięki tej inwestycji będziemy mieli bliżej na zakupy (no ja bardziej do kina ale ekolodzy uogólniają więc ja też ;) ) Powstaną nowe miejsca pracy, gmina też będzie chyba miała wpływy z podatku (nie wiem nie znam się, ale chyba coś wpływa do gminy?). No ale jak ktoś woli te chaszcze, które teraz tam są to gratuluję. Jak nie powstanie ch to pewnie ktoś postawi autokomis, warsztat albo, co najbardziej prawdopodobne, kolejne osiedle...

# gość

15.09.2014 08:37

Suuuper, widzę, że dla mieszkańców Białołęki synonimem prestiżu i rozwoju jest lokalna autostrada i centrum handlowe, które jest obecnie dla większości Polaków niemalże miejscem kultu. Płacz by się zaczął jakby to CH wybudować pod oknem użytkownikom tego forum...

# gosć

15.09.2014 08:40

Dodam jeszcze, że ważniejsza inwestycją od tej galerii jest chociażby szpital.

# evka

15.09.2014 08:45

To chyba jakiś żart! Właśnie GP jest niezbędna aby móc bez jazdy autem do innych dzielnic zrobić zakupy czy pójść do kina. Myślę że większość mieszkańców Białołęki jest za galerią. Mnie osobiście męczą wycieczki całodniowe do innych galerii w mieście oddalonych minimum 10km aby zrobić zakupy odzieżowe.

# gość

15.09.2014 09:18

Mamy sklepy i bazary, nawet markety i dyskonty na miejscu. Po zakupy odzieżowe i do kina nikt nie wybiera się codziennie. Nie ma szpitala, przychodnia tylko jedna i już niewydolna, brak żłobków, gimnazjów, liceów, parków, ośrodków kultury, knajpek, klubów, lokalnych rzemieślników. Centrum Handlowe nie rozwiąże realnych problemów dzielnicy. Nie mówię, że jest niepotrzebne, ale niepotrzebna jest ta gloryfikacja tego przybytku.

# drugastrona

15.09.2014 09:28

gość: to zależy, co kto lubi. Ty może potrzebujesz żłobków, gimnazjów, liceów i ośrodków kultury, a niektórzy potrzebują kina i sklepu odzieżowego. Szpital jest tuż za rogiem na Bielanach i całe szczęście, bo tam śmigają karetki na sygnale co pół godziny. Knajpki są, a w centrum handlowym pojawią się nowe. Klub już kiedyś był, ale splajtował, więc raczej mieszkańcy go nie potrzebują.

# vlad palownik

15.09.2014 09:54

Jaka Galeria? Przecież macie Galerie pod Dębami i jakoś tam tłumu nie widać, a kino to macie letnie w parku Henrykowskim z ambitnym repertuarem a na przeciwko wybudować nowe osiedle najlepiej wieżowców.

# mieszkaniec_

15.09.2014 09:58

@ada @Mod
Otóż to! Pan radny.com.pl szkodzi Białołęce poprzez wstrzymywanie ważnych dla niej inwestycji (przykład: Światowida). Tak pewnie będzie i tym razem, więc warto o tym głośno mówić, aby ludzie wiedzieli na kogo NIE głosować.

# honek

15.09.2014 12:51

Każdy ma prawo do swojego zdania, ale nie rozumiem dlaczego niektórzy próbują dzielić i rządzić w zupełnie dziwny sposób. Nikt nie mówi o prestiżu, ale o wygodzie, oszczędności czasu i pieniędzy, czysto praktycznych kwestiach. Też się zgadzam, że szpital jest potrzebny, podobnie jak kilka innych inwestycji, ale tutaj mówimy o centrum handlowym które da mieszkańcom konkretne korzyści, więc nie ma co bawić się w porównywanie tematów, których porównać się nie da. A "autostrada" przecież wreszcie nie powstała...

# wawik

15.09.2014 13:05

#gosć napisał(a) 15.09.2014 08:40
Dodam jeszcze, że ważniejsza inwestycją od tej galerii jest chociażby szpital.

A ja dodam jeszcze, że galeria budowana jest ze środków prywatnego inwestora, a szpital z funduszy publicznych. Jedno drugiego nie wyklucza. Jeśli znajdziesz pieniądze publiczne na szpital i przekonasz do tego ludzi, proszę bardzo - niech powstanie, nawet obok Galerii Północnej.

# jarek

15.09.2014 14:55

Pseudo-zieloni! Odczepcie się od naszej dzielnicy, bo kiedyś Wam tyłki skopiemy! Jak się wam nie podobają galerie w mieście, to zabierzcie się za te w centrum - Arkadia itp.
Po prostu won.

# zawiedziny

15.09.2014 15:04

Szanowny Panie Wojciechu Tumasz.
Kiedyś robiłeś Pan dobrą robotę i dlatego głosowałem na Pana.
Teraz jednak widzę od jakiegość czasu, że się Pan zwyczajnie gubisz. Zamiast pomagać, przeszkadzasz mieszkańcom. Opamietaj się Pan, proszę.

# sboy5

15.09.2014 15:30

Jak ktoś juz napisał :
A ja dodam jeszcze, że galeria budowana jest ze środków prywatnego inwestora, a szpital z funduszy publicznych
- i wszystko w temacie.
Argumentacja sugerujaca , ze centrum handlowe "wygryza" projekt szpitala jest twardą manipulacją.
Być może jej autor nie do konca byl swiadom tej manipulacji opierajac swoja ocene na w sumie pozytywnych przeslankach (nikt raczej nie neguje koniecnzosci rozbudowy szkol i przedszkoli) , ale wyszlo dosyc niesmacznie.
A argumenty innych dotyczace sasiedztwa z Galeria i potencjalna z tym zwiazana uciazliwoscia - nie za bardzo wiem, gdzie w bezposrednim (czytaj 100-200 metrow od rejonu budowy - tj. naprzeciwko Urzedu Dzielnicy) sasiedztwie znajduja sie zabudowania mieszkalne , ja z jadnej strony widze trase mostu polnocnego, z drugiej Swiatowida i Urzad Dzielnicy, z trzeciej Modlinska a z czwartej...no tak, osiedle oddalone o ok 1 km - tam , gdzie buduja linie tramwajowa. Podejrzewam, ze linia tramwajowa bardziej bedzie halasliwa niz wszelkiego rodzaju "halasy" zwiazane z Galeria.
W poblizu Arkadii (wlasnie po drugiej stronie ulicy - tj. 100-200 m) wybudowano wysokie osiedla - raczej na brak chetnych do zakupu mieszkan nie brakowalo , a rzekome zakorkowanie ulic dojazdowych wokol Arkadii to jakis mit. Jesli korki tam bywaja, to bynajmniej nie z powodu samego Centrum Handlowego..

# sboy5

15.09.2014 15:48

i do Pana Wojciecha Tumasza :
Ja rowniez chetnie przeczytam jasna deklaracje , czy jest Pan ZA czy PRZECIW tej inwestycji. I jesli mozna bez "alternatywnego podejscia" , czyli :jestem ZA , ale...:
Te "Tak , ale.." spowodowalo opoznienie w budowie tramwaju , anulowanie projektu poszerzenia Swiatowida i ogromny z tym zwiazany szum informacyjny (przyznal sie Pan w pewnym momencie, ze wiedzial Pan o remoncie samej ulicy Swiatowida , tylko nie powiedzial o tym nikomu, gydz "i tak by nikt nie uwierzyl" (Pana slowa znalezione na tym forum badz na facebooku - nie pamietam juz dokladnie gdzie).
A coz to byla za tajemnica ? Moze nie warto bylo ujawniac, zeby nie okazalo sie przypadkiem, ze inwestycja "okolotramwajowa" nie jest az takim dnem i niewypalem, jak sprzedawaliscie z Panem Jackiem Jackowskim i ludzmi zwiazanymi z "nie chcemy tarchostrady" ? Ja sie ogolnie pogubilem, wsrod wielu Pana dzialan optymalizujacych i usprawniajacych zycie w Dzielnicy znalezc mozna rowniez szereg takich, ktore karza pytac : czy to ten sam czlowiek ? Niestety kontra do PO jest nazbyt widoczna i zapewne watpliwe Pana dzialania wynikaja dokladnie z uwiklania w uklad polityczny (uu , uklad - zaraz mi sie dostanie ;) ). Aa no i ta walka z "gender" , aborcja - czego Pan nie skrywa na facebooku - tutaj po prostu dramat.
Koniec koncow - TAK czy NIE ?

 gdd

15.09.2014 20:55

#gość napisał(a) 15.09.2014 09:18
Mamy sklepy i bazary, nawet markety i dyskonty na miejscu. Po zakupy odzieżowe i do kina nikt nie wybiera się codziennie. Nie ma szpitala, przychodnia tylko jedna i już niewydolna, brak żłobków, gimnazjów, liceów, parków, ośrodków kultury, knajpek, klubów, lokalnych rzemieślników. Centrum Handlowe nie rozwiąże realnych problemów dzielnicy. Nie mówię, że jest niepotrzebne, ale niepotrzebna jest ta gloryfikacja tego przybytku.
No nikt nie wybiera się codziennie ale jak już się wybiera, to dlaczego ma mu to zająć pół dnia (wraz z dojazdem) zamiast 2 godzin? Nie wiem gdzie znalazłeś info o gloryfikacji ch - możesz mi to wskazać?
W jaki sposób budowa ch (jak ktoś słusznie wskazał z prywatnych środków) wpłynie na brak możliwości budowy publicznych placówek? Ośrodek kultury mamy i to chyba całkiem sprawnie działający, na biblioteki także nie narzekam, możliwość rezerwacji via net i wypożyczanie na jedną kartę w całej dzielnicy jest mega.
Brak knajpek, rzemieślników, klubów - hmmm jakby ktoś otworzył klub czy knajpę to pewnie pierwszy będziesz gardłował że będzie głośno, że brudno że ludzie pijani chodzą etc. Jakich rzemieślników brakuje?
Powiedz mi gdzie na Białołęce w jednym miejscu mogę kupić: płytę cd np ZZ Top, spodnie na rower, sprzęt rtv-agd słuchawki dokanałowe, kabel hdmi oraz ostatnią książkę Ciszewskiego? Dlaczego mam na takie zakupy poświęcić 3-5h zamiast 0,30-1,3h?
Wiem że to rzucanie grochem o ścianę, zwłaszcza gdy używa się argumentów "nie bo nie".

# Alex

15.09.2014 22:07

Galeria powstanie, a ekolodzy mogą jedynie pościągać się ze ślimakami

# drugastrona

15.09.2014 22:21

#vlad palownik
Jaka Galeria? Przecież macie Galerie pod Dębami i jakoś tam tłumu nie widać, a kino to macie letnie w parku Henrykowskim z ambitnym repertuarem a na przeciwko wybudować nowe osiedle najlepiej wieżowców.
Galeria pod Dębami to jakiś żart, a nie galeria handlowa.

# Mirmił

15.09.2014 23:10

Inwestycja + wybory i od razu szkodniki się odzywają. Co za Warszawa Handlowa? Kolejna grupa oszołomów skaczących na kasę?

 tarantula01

15.09.2014 23:23

Nie mam nic przeciw centrum handlowemu w kwartale: Modlińska, TMP, Projektowana 1, Światowida. Dla tego terenu jest uchwalony plan miejscowy, za którym głosowałem.
Co do Światowida i tramwaju, to wolty urzędników są tak skomplikowane dla tej inwestycji (np. równolegle toczyły się przynajmniej 2 postępowania środowiskowe z innym zakresem robót), że próba ich objaśnienia w naturalny sposób stawia mnie w niekorzystnym świetle. Wnioski w sprawie tej inwestycji (kilkaset stron dokumentów włączając w to odpowiedzi z urzędów) są w całości opublikowane na mojej stronie. Nie mam nic do ukrycia.
Co do samej tajemnicy z tego, że nie napisałem o remoncie Światowida, to chciałem sprawdzić, czy którykolwiek z radnych zechce uzyskać w ZTM informację o remoncie, zanim ta stanie się faktem. Nikomu nie przyszło to do głowy lub zwyczajnie się nie chciało.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

15.09.2014 23:23

Nie mam nic przeciw centrum handlowemu w kwartale: Modlińska, TMP, Projektowana 1, Światowida. Dla tego terenu jest uchwalony plan miejscowy, za którym głosowałem.
Co do Światowida i tramwaju, to wolty urzędników są tak skomplikowane dla tej inwestycji (np. równolegle toczyły się przynajmniej 2 postępowania środowiskowe z innym zakresem robót), że próba ich objaśnienia w naturalny sposób stawia mnie w niekorzystnym świetle. Wnioski w sprawie tej inwestycji (kilkaset stron dokumentów włączając w to odpowiedzi z urzędów) są w całości opublikowane na mojej stronie. Nie mam nic do ukrycia.
Co do samej tajemnicy z tego, że nie napisałem o remoncie Światowida, to chciałem sprawdzić, czy którykolwiek z radnych zechce uzyskać w ZTM informację o remoncie, zanim ta stanie się faktem. Nikomu nie przyszło to do głowy lub zwyczajnie się nie chciało.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# Zielony

16.09.2014 13:53

Widzę, że nazwisko Tumasz jest wymieniane przez wielu w różnych wątkach A co z innymi wszak radnych jest chyba więcej. Jednak myślę , że "Tu masz" (jak w banku) to już marka, nie tylko nazwisko

# kto goworit wsie goworiat

16.09.2014 17:32

wszyscy chcą galerii na Światowida-najtrudniej jest powiedzieć nie jak wszyscy mówią tak!

# max

16.09.2014 19:17

Zielonym terrorystom podczas powodzi wory na plecy i pogonić ich na wały.

# pozdrowionka

16.09.2014 19:36

Albo się chce mieszkać w mieście albo nie chce się mieszkać w mieście, krótka piłka. Nikt się nikomu do Warszawy nie kazał wprowadzać, a Białołęka jakby nie patrzeć JEST dzielnicą Warszawy, więc smutno czytać takie głupoty, że na co komu kino czy sklepy. A chociażby po to żeby młodzi ludzie mieszkający na Białołęce mieli gdzie pracować, a takich jest tu wiele (i nie mówię o mnie).
Galeria pod Dębami, błagam co to za porównanie? Chyba nikt nigdy tam nie był, nie ma tam prawie nic. Pojechanie do Arkadii czy CH Targówek to minimum godzina drogi autobusem, to że ktoś ma czas na takie podróże albo nie ma potrzeby odwiedzania centrów handlowych to nie znaczy, że nikt nie ma.
Galeria, kino, tramwaj, autobus - wszystko fajnie, ale nie pod moim blokiem. Może zamieszkajcie gdzieś w zabitej dechami wiosce hen daleko za Warszawą i dojeżdżajcie do pracy dorożką skoro tak wam to wszystko przeszkadza? :)

# nikita

02.10.2014 00:41

Co za oponenci i malkontenci i marudziarze !!!! ....a później jak już stoi to piersi przed innymi się pchają!

# Herman

02.10.2014 00:56

RACJA!!!
Przecież, nowa galeria to też nowe miejsca pracy!!!!
i wygoda, bo wszystko w jednym miejscu.
Również to bardzo efektowna budowla.
Ta galeria po prostu jest bardzo ładna!
Wszystkim powinno zależeć, by otaczały nas miejsca dostępne dla każdego , a nie kolejne zagrodzone osiedla klockowatych domów albo takich paskud jak budynek gdzie mieści się Carrefour!

# gość

02.10.2014 09:45

Na wizualizacjach wszystko wygląda pięknie... Jesteście strasznie naiwni...

# Tomson

03.10.2014 20:10

Galeria to nowe miejsca pracy.

 tarantula01

03.10.2014 21:56

Dla galerianek? Nie ma co zawracać kijem Wisły - powstanie centrum handlowego było kwestią czasu, bo im więcej mieszkańców, tym więcej potencjalnych klientów i tym większy zysk z inwestycji. Kropkę nad i dołożył most Północny zapewniający dojazd do tego centrum z Bielan, gdzie również ani kina, ani galerii nie ma.
W.Tumasz

 tarantula01

03.10.2014 21:56

Dla galerianek? Nie ma co zawracać kijem Wisły - powstanie centrum handlowego było kwestią czasu, bo im więcej mieszkańców, tym więcej potencjalnych klientów i tym większy zysk z inwestycji. Kropkę nad i dołożył most Północny zapewniający dojazd do tego centrum z Bielan, gdzie również ani kina, ani galerii nie ma.
W.Tumasz

 gdd

03.10.2014 23:29, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 03.10.2014 23:31

O proszę, radny pokazał swoje niesamowite poczucie humoru i szacunek dla ludzi pracujących w centach handlowych...

# park

15.10.2014 21:23

Zdajcie zielonym i po sprawie
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Kup bilet

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA