REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

 MaksMan

11.02.2022 13:16

Ja mogę polecić również restaurację Szkutnia z Warszawy. Mają dobre ceny i szeroki wybór pysznych dań.

# AdamSol

15.02.2022 18:42

Według mnie jeśli chodzi o znalezienie fajnego lokalu w którym będziecie mogli znaleźć smacznie i jednocześnie poznając inne kuchnie na przykład włoską pizzę to w Warszawie śmiało mogę polecić pizzerie San Giovani w której można zjeść różne typy pizzy jak na przykład moją ulubioną Pepperoni, czy Tosca. Czuć że używają dobrych włoskich składników, bo będąc w Rzymie miałam okazję zjeść bardzo zbliżoną świeżutką pizze o odpowiedniej grubości i z dużą ilością dodatków :)

# Jonsss

27.03.2022 15:14

Świetne jedzenie podają w San Giovanni. Oryginalne włoskie składniki co czuć. Bardzo dobre ceny.

REKLAMA

# Lolek

27.03.2022 16:58

#Jonsss napisał(a) 27.03.2022 15:14
Świetne jedzenie podają w San Giovanni. Oryginalne włoskie składniki co czuć. Bardzo dobre ceny.
Drogo jak sku wy3syn. Za obiad dla 3 osób 150zł.

# ThomasScott

29.03.2022 00:51

Wziąłem klasyczną margherite i była naprawdę smaczna, super miejsce często bywam.

# Suska

04.03.2024 14:49

Włoska kuchnia to moja ulubiona, zobaczcie jakie są najlepsze włoskie potrawy, https://www.zgorky.pl/najlepsze-wloskie-potrawy-ktore-pokochaja-mali-narciarze-przewodnik-kulinarny/, co dodacie do tej listy?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break