REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

 MaksMan

11.02.2022 13:16

Ja mogę polecić również restaurację Szkutnia z Warszawy. Mają dobre ceny i szeroki wybór pysznych dań.

# AdamSol

15.02.2022 18:42

Według mnie jeśli chodzi o znalezienie fajnego lokalu w którym będziecie mogli znaleźć smacznie i jednocześnie poznając inne kuchnie na przykład włoską pizzę to w Warszawie śmiało mogę polecić pizzerie San Giovani w której można zjeść różne typy pizzy jak na przykład moją ulubioną Pepperoni, czy Tosca. Czuć że używają dobrych włoskich składników, bo będąc w Rzymie miałam okazję zjeść bardzo zbliżoną świeżutką pizze o odpowiedniej grubości i z dużą ilością dodatków :)

# Jonsss

27.03.2022 15:14

Świetne jedzenie podają w San Giovanni. Oryginalne włoskie składniki co czuć. Bardzo dobre ceny.

REKLAMA

# Lolek

27.03.2022 16:58

#Jonsss napisał(a) 27.03.2022 15:14
Świetne jedzenie podają w San Giovanni. Oryginalne włoskie składniki co czuć. Bardzo dobre ceny.
Drogo jak sku wy3syn. Za obiad dla 3 osób 150zł.

# ThomasScott

29.03.2022 00:51

Wziąłem klasyczną margherite i była naprawdę smaczna, super miejsce często bywam.

# Suska

04.03.2024 14:49

Włoska kuchnia to moja ulubiona, zobaczcie jakie są najlepsze włoskie potrawy, https://www.zgorky.pl/najlepsze-wloskie-potrawy-ktore-pokochaja-mali-narciarze-przewodnik-kulinarny/, co dodacie do tej listy?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA