REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Słodowiec

29.09.2021 13:28

Wycofanie, po latach, linii 520 z Broniewskiego, było dla wielu ludzi dużym utrudnieniem. Prośby o przywrócenie spotkały się z kompletnym niezrozumieniem potrzeb mieszkańców, w tym wielu starszych ludzi. Ówczesny niedorzecznik ZTM utrzymywał, że przywrócenie nie jest potrzebne, "bo przecież mamy metro" Staruszko, staruszku, matko z wózkiem. Wędrujcie z Broniewskiego do Kasprowicza. Przecież taki spacer to samo zdrowie niezależnie od pory roku.

# DzbanPL

29.09.2021 16:39

Najlepsza linia ever to było E-1. Szybsza niż metro.
To był pocisk nie autobus.

# Jaaa

30.09.2021 11:34

7-8 min z Marysina do Centrum Warszawy??? Autor chyba trochę popłynął....

REKLAMA

# Robert Żoliborz

30.09.2021 11:58

Ikarusy na J nie jeździły Waszyngtona a Mostem Łazienkowskim i Stanów Zjednoczonych. Wiem bo jeździłem na praktyki do PCO na Ostrobramskiej z przystanku Włościańska, Co za bzdury piszecie!

# Vlepka

30.09.2021 13:09

#Robert Żoliborz napisał(a) 30.09.2021 11:58
Ikarusy na J nie jeździły Waszyngtona a Mostem Łazienkowskim i Stanów Zjednoczonych. Wiem bo jeździłem na praktyki do PCO na Ostrobramskiej z przystanku Włościańska, Co za bzdury piszecie!
Młody człowieku, czytaj ze zrozumieniem. Most Łazienkowski wraz z trasą otwarto 1974 i dopiero wtedy mogła jeździć tą trasą.

# Wwa

30.09.2021 13:17

Ja to pamiętam autobus B(późniejsze chyba 522) bo praktycznie tylko z niego od małego korzystałem ,dojeżdżałem nim wszędzie gdzie potrzebowałem,tak się złożyło że nawet z rodzinki wszyscy mieszkali przy tej linii,jeździł od Olbrachta na Woli(gdzie mieszkam) aż po koniec Wilanowa,zahaczając po drodze o wszystkie ważne miejsca.Teraz to nawet do Łazienek bez przesiadki się nie da dojechać.

REKLAMA

# R-10 Ostrobramska

02.03.2024 18:51

Ja jeszcze pamiętam petlę przy Reymonta, w kształcie łezki, wciśniętej przy skrzyżowaniu z Żeromskiego, razem ze 121 i 148. Oraz, jak J jadąc w kierunku Reymonta musiała na Pl. Komuny Paryskiej odbić najpierw w prawo, w stronę Kina Wisła, by móc skręcić w Krasińskiego. Nie pamiętam tylko, czy to z powodu taboru, który nie mieścił się w zakręt, czy z powodu zakazu skrętu w lewo. PS. Czy był już odcinek o liniach "bis"? - wciąż niektóre pamiętam.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break