REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Gryzu

30.06.2016 10:11

Lokal raczej dla młodych ludzi, ale przy takich cenach surowiec raczej z niższej półki .
Pytałem czy mają coś z kurczaka zagrodowego , to odpowiedział, że na miejscu nie hodują drobiu ....!?

# koko

30.06.2016 10:47

#Gryzu a próbowałeś zamówić kebab na cienkim w Atelier Amaro ? to bar a nie restauracja wiec nie oczekuj że dostaniesz coś z wyższej półki, a do co artykułu to przypominał że pierwotny Bar Hami miał Adres Żeromskiego 1a ale musieli się wynieść bo wszystkie budy zostały zburzone pod nowy blok który teraz ma Aderes Żeromskiego 1

# jaja

30.06.2016 11:26

"kulki" to kurczak w cieście, a nie 5 smaków.

REKLAMA

# mateusz_

30.06.2016 12:04

2 się otwiera tu bo ten na Bemowie został zamknięty. Będą stawiać blok w tamtym miejscu.

# eymon

30.06.2016 12:28

najlepszy chińczyk to na bakalarskiej :)

# ranking

30.06.2016 14:57

Tak oni wracają pod stary adres, bo na Żeromskiego już wcześniej byli.http://zapozyczeni.pl/pożyczki-na-raty.html

REKLAMA

# Gryzu

30.06.2016 15:58

Zaraz, zaraz # koko , ja tu nie mówię o : chrobotek, buk, sosna, topinambur, trawa żubrowa i turbot w Atelier Amaro tylko o zwykłym kurczaku zagrodowym na przykład - nie mylmy pojęć ....
Poza tym podejrzewam, że 99,9% bywalców Hami ,włącznie ze mną tam nie jadło i jeść nie będzie, także nie mam porównania .
Tematem artykułu jest - ,,najlepszy chińczyk w Warszawie '', a ja się pytam dlaczego najlepszy?
Bo przychodzi dużo ludzi ?
Dekadę temu wszyscy (młodzi szczególnie) walili do McDonalda czy innego burgera.
Taka moda , ale czy tam jadło się zdrowo i smacznie ? Podobnie tu ....

# Koneser

30.06.2016 16:39

Wszystko jest super. Tylko niech zrobią toalety bo to jednak restauracja...

# Księżycowy

30.06.2016 20:06

No właśnie, w związku z brakiem ,, gabinetów odnowy biologicznej'' cała okolica jest chronicznie zasłana ...
( z tym , że ja mam rotacyzm )

REKLAMA

# Loko

30.06.2016 20:29

Fatalne jedzenie...

# lop

01.07.2016 07:50

Skuszony opiniami spróbowałem: pierwszy i ostatni raz. Lokal powinien nazywać się "glutaminian sodu" i do tego ta plastikowa zastawa :(

# Senkul

02.07.2016 07:45

Najlepszy najtańszy syty i bez rewolucji żołądkowych. Bardzo miła
szefowa z mężem miły uśmiech kultura .Mogli by dodać kebab do menu.Pozdrawiam wierny od 20 lat.

REKLAMA

# cycu

02.07.2016 11:43

Glutaminian sodu jest we wszystkim co jest przetworzone i co spożywamy , ale na pewno nie jest to wina baru .

# Gryzu

03.07.2016 21:41

#eymon napisał(a) 30.06.2016 12:28
najlepszy chińczyk to na bakalarskiej :)
Tak rzeczywiście najlepszy , szczególnie że kulczaki ,,latają'' między straganami ...
Świeże na pewno ....

# koneser

10.07.2016 09:22

No, odwiedziłem wczoraj bar Hami z ciekawości, zamówiłem kulki i kurczaka w 5 smakach ....
To co się później działo nazywa się jesień średniowiecza (gdzieś na jakimś filmie słyszałem)
i można to do tego porównać ....

REKLAMA

# smakosz

10.07.2016 21:10

Przy Broniewskiego obok policji jest ,,chińczyk" z dobrym kebabem i takie samo menu jak w Hami.

# Wwa

17.07.2016 22:22

Jadłem tam zawsze raz w tygodnu jak byli na Żeromskiego 1a ,porcje takie że naprawdę można się nieźle najeść ,teraz jak są na Kasprowicza byłem raz jakoś miejsce mi nie podeszło i nie chodzę tam ,zobaczymy jak będzie w nowym lokalu .
Obsługa super jedzenie naprawdę smaczne polecam

# Sławek

16.02.2018 09:12

Jakość w stosunku do ceny jest OK. #koko - zgadza się, tak było, stołowałem się jeszcze w tamtej "budce", czasami trzeba było stać w kolejce przed budką, bo w środku klienci się nie mieścili :)

REKLAMA

# błażusiak

22.02.2018 10:45

Dawniej to się chodziło do baru Hutnik na klopsiki, albo do legendarnego Karalucha na Nowym Świecie.

# Romulus

14.03.2018 00:41

Gorszego syfu nie jadłem nigdzie. Kilka razy próbowałem się przekonać do tego baru ale w końcu odpuscilem. Jedzenie obrzydliwe przelane tluszczem i podane w brudy lokalu. Fakt ze rzadko można spotkać czysty orientalny bar. Jak juz moi drodzy to doskonały chińczyk jest w łomiankach miha chyba się nazywa przy warszawskiej i bakalarska.

# agness23

01.12.2018 13:49

Najlepszy Chińczyk to restauracja Pańska 85 - przepyszna kaczka po pekińsku i lunchowe propozycje co weekend!!

# konkretny

12.12.2018 19:40

porcje dla chińczyka, normalny człowiek sie tym nie naje, chyba że potraktuje to jako przystawkę

# Anetka

16.07.2019 21:34

Jak dla mnie równych nie ma sobie Pańska 85, najlepsza restauracja z kuchnią chińską! Pyszne jedzenie i niepowtarzalna atmosfera w lokalu :)

# Tosia29

25.07.2019 19:35

Najlepszy chińczyk w Warszawie to jak dla mnie Udon Noodle Bar na Marszałkowskiej. Fajna kreatywność na talerzu, pyszne dania kuchni azjatyckiej i makaron robiony na oczach gości, tym wygrywają :) Poza tym mają bardzo przyjazną atmosferę i przemiłą obsługę.

# Majka225

31.07.2019 14:15

Dla mnie bezkonkurencyjna jest knajpka Udon Noodle Bar na Marszałkowskiej. Przytulnie i pysznie :) Podają rewelacyjny ramen, pierożki i makaron, który robią przy gościach. Klimat rewelacyjny, warto się tam wybrać :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024