REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Najlepsze forum pod słońcem na śmiech!!!!

# bzykacz

05.11.2006 22:08

Ludziska. Czy wiecie że te wszystkie wpisy są wypasionę na maxa! Kocham to forum ! Dobrze działa na jesienną depresje.
Mamy tu kandydata Zawadzckiego który sam wpisuje takie debilizmy że jazda bez skręta! Koleś sam siebie agituje w totalnie gówniany i trylogycki sposób np. NIECH ŻYJE STEFAN ZAWDZKI...hahaha
Stefan Ty debilu i tani menelu jesteś lepszy niż Wojewódzki a komentarze masz na poziomie Dody Elektrody!
Następny jest Ostrowski. Człowiek legenda w ...psuciu i uciekaniu od odpowiedzalności oraz cwaniak i łasy na kasę. Nie zgadzam się nigdy z Giertychem ale prawdą jest ze PIS ma większość AWSiaków skompromitowanych , utopionych w skandalach , skoligaconych z przestępcami itp. A z jakiej partyjki wyszedł Ostrowski? AWS kochani , AWS!
Następny ewenement to Oracz chyba z tej samej frakcji co powyższy . Wszedłem na stronę typa i nie mogłem uwierzyć własnym oczom...To po prostu geniusz gospodarki , mistrz działania administracyjnego , totalny społecznik lepszy niż Owsiak i Kwaśniewska razem wzięci. Ty tani i archaiczny aparatczyku ... Trochę ogłady i skromności zwłaszcza że jesteś leniem do potęgi . Podobno byłeś ministrantem a nie wiesz że lenistwo to jeden z grzechów głównych ???
Następny to Kaznowski. Facet napisz jakiś inny poemat , stwórz inną myśl niż kwestia śmieci. To zboczenie ! tak bardzo kochasz padlinę i odpadki? Panie kandydacie są różne upodobania sexualne mające podtekst daleko idący niż zwykły fetysz. Np koleś dym...cy trupa to nekrofil , a taki co lubi ludzki odchody to kaprofil. Może wymyślimy nową terminologię . Człowiek podniecający się śmieciami to trashofil lub ścierwofil!
Jest innych tu paru kompleksów ale to już inna historia.
Może nie będzie to obiektywne dla części wyborców ale faktycznie wolę już Smoczyńskiego !

# Włodkowski

05.11.2006 22:18

Uff, uniknąłem wpisu na czarną listę. No, ale jestem spod skrzydeł Smoka. Wiedziałem, gdzie się ulokować!

# piotrek

05.11.2006 22:21

ale jaja! Ale nie napisałeś na końcu którego SMOKA wolisz.
SMOKA CZY WĄSACZA? bo ja Smoka, ale nie tego Smoczyńskiego bardziej znanego(jeszcze), tylko drugiego Smoka, nie Wąsacza. Mam nadzieję , że wszystko jasne.

REKLAMA

# yyy

05.11.2006 22:21

Nie ciesz się, jeszcze nie jesteś w grupie najważniejszych. Ale jak zostaniesz radnym ..?

# Włodkowski

05.11.2006 22:26

Fakt, Smoków u nas jak mrówków...
Tak sobie myślę, że w pewnym sensie jestem najważniejszy. Dla siebie, no może jeszcze dla kilku osób. I nie ma to nic wspólnego z mandatem radnego... I nie sądzę, by mandat sprawił, abym zaczął być ważniejszy lub naj...
Zresztą zawsze będę sobą.
Uwaga, nic co napisałem nie oznacza, że jestem megalomanem albo egoistą.

# yyy

05.11.2006 22:33

Najważniejszy w sensie ze znanym nazwiskiem w dzielnicy w związku ze sprawowaniem jakiejś funkcji jak ci z postu bzykacza

REKLAMA

# do bzykacza

05.11.2006 23:17

bzykacz - kto cie bzyknął?? A może wszyscy?? Trzeba było nie wystawiacz tyłka do okoła siebie to byś swej dumy nie stracił.
Na ludzi z takimi kompleksami jak ty to nie ma mocnych.

# Włodkowski

06.11.2006 01:25

Bzykacz, jak sama nazwa wskazuje, nie jest bzykany, tylko sam bzyka, orle sokole!

# marysia

06.11.2006 07:42

rzeczywiście to forum jest wypasione na maxa.. no i ciekawe jest to że tylko na białołęce.. czyżby odór polfy, czajki i dymy z żerania tak na białołęczan tak pobudzająco działały?? a może gdzieś tu mamy jakąś plantację zielska??

REKLAMA

# Włodkowski

06.11.2006 12:01

Albo młodą, dynamicznie rozwijającą się dzielnicę, w której tryskają pomysły, inicjatywy i energia...

# Parafianin

06.11.2006 12:01

Włodkowski, przechodzisz samego siebie. Poziom twoich postów jest żenujący. Myślałem, że jesteś innym człowiekiem..na innym poziomie. Czasem lepiej jak się nie ma nic do powiedzenia...nic nie powiedzieć!! niż pisać takie głupoty.

# Włodkowski

06.11.2006 14:11

Na szczęście powiedziane jest w Piśmie, że nie po postach forumowych będziemy sądzeni na Sądzie Ostatecznym.
***
Wiadomo też nie od dziś, co oznacza termin "parafiańszczyzna" względnie "parafiański". Odsyłam do drugiego znaczenia terminu "parafianin" w "Słowniku języka polskiego".

REKLAMA

# bzykacz

06.11.2006 16:01

Po łacinie będzie to jakoś " Oraczus debili cwanikus causus" -czyli taki własnie"PARAFIANIN"

# Wlotkowski

06.11.2006 18:32

Bzykacz - bzyknij mnie w...

# Włodkowski prawdziwy

06.11.2006 19:03

Nie chciałem, aby mnie bzykać. Wypraszam sobie. "Włotkowski" przesadzasz.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break