REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# janna

21.05.2020 21:43

1000 nowych mieszkanców??? serio??? nieeeee......

# ruszko

25.05.2020 07:36

Oby deweloper porozumiał się z ZTM aby zwiększyć kursowanie bądź utworzyć nowe linie tramwajowe/autobusowe.
Tak samo jak nowe żłobki, przedszkola...

 kornelka.bla

01.06.2020 14:31

Jeśli mowa o sprzedaży mieszkań to warto skorzystać w usług firmy http://gero.nieruchomosci.pl/ która pośredniczy w obrocie nieruchomościami. POsiada szeroki wachlarz usług związanych z obrotem nieruchomościami.

REKLAMA

# Nowa

22.06.2020 22:24

Osiedle jest piekne, ale mieszkańcy co chwile narzekają na usterki... awarie garaży, nie działające domofony, brama wjazdowa kilka razy miała już awarie, nie ma stacji ładowania samochodów.... a to tylko niektóre ze zmartwień mieszkańców. Oby deweloper szybko naprawił niedociągnięcia, bo niezadowoleni klienci nie są najlepsza reklama.

# elżbietakłos

22.01.2021 14:02

Ja mam mieszkanie na Białołęce ale bez komórki lokatorskiej i to chyba jedyna niedogodność, ale na to też znalazłam rozwiązanie i wynajęłam schowek z dobrymi warunkami do przechowania w pobliskim Less Mess Storage, także w sumie mam blisko a dostęp całodobowy, generalnie chwale sobie takie rozwiązania więc polecam zamieszkanie w okolicy.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break