REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# dddd

05.08.2021 18:10

nie sądzę, że ucierpią na tym sprzedawcy. Jeżeli są osoby, które mogą i chcą się podzielić z innymi i tacy, którzy mogą skorzystać, to wszystko ok. Nie sądzę, że będzie to jakaś duża skala. Oczywiście znajdą się zapewne różni cwaniacy nauczeni, że jak można, trzeba brać.
Nie rozumiem natomiast narzekających - niektórzy pewnie by chcieli, aby postawić coś takiego przy "ich" grobie. Wówczas by rzeczywiście mieli wygodnie.

# KIRK

14.08.2021 09:57

Jak nie piszę, tak napiszę ;-)
Otóż wychodzi w tej mikro skali po raz nie wiadomo już który jakiś parchaty zaścianek Polaków i totalna niewiedza o konkurencji. Przyznam, że ja także myślałem tak kiedyś podobnie, ale zmieniło mi się to w 1982 roku, gdy spotkałem się z pewnym zachowaniem jakiegoś Holendra, gdy byłem w Amsterdamie. A było to tak:
Wykonywaliśmy w starej kamienicy remont pomieszczenia na niskim parterze, w którym miała być docelowo galeria obrazów. W mojej ocenie był to dziwny pomysł, bo nad przyszłą galerią była już działająca inna. Lecz moje myślenie zmienił jej właściciel, który kiedyś przyszedł na budowę i dopytywał się z ciekawością co tu będzie. Gdy dowiedział się, że będzie to kolejna galeria powiedział coś co mnie wtedy totalnie zszokowało a dlatego, ze się ... ucieszył. Powiedział, że będzie super, bo przyjdzie więcej ludzi, i do was i do mnie- jak to ujął. Po zastanowieniu się nie sposób było nie przyznać mu racji.
Może przeczyta mój wpis ktoś z handlujących pod cmentarzem i zrozumie, że większy ruch i przede wszystkim możliwość wyboru przez kupujących, może zwiększyć im obroty. A dlaczego? To już pomyślcie nad tym sami :-)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy