REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# dddd

05.08.2021 18:10

nie sądzę, że ucierpią na tym sprzedawcy. Jeżeli są osoby, które mogą i chcą się podzielić z innymi i tacy, którzy mogą skorzystać, to wszystko ok. Nie sądzę, że będzie to jakaś duża skala. Oczywiście znajdą się zapewne różni cwaniacy nauczeni, że jak można, trzeba brać.
Nie rozumiem natomiast narzekających - niektórzy pewnie by chcieli, aby postawić coś takiego przy "ich" grobie. Wówczas by rzeczywiście mieli wygodnie.

# KIRK

14.08.2021 09:57

Jak nie piszę, tak napiszę ;-)
Otóż wychodzi w tej mikro skali po raz nie wiadomo już który jakiś parchaty zaścianek Polaków i totalna niewiedza o konkurencji. Przyznam, że ja także myślałem tak kiedyś podobnie, ale zmieniło mi się to w 1982 roku, gdy spotkałem się z pewnym zachowaniem jakiegoś Holendra, gdy byłem w Amsterdamie. A było to tak:
Wykonywaliśmy w starej kamienicy remont pomieszczenia na niskim parterze, w którym miała być docelowo galeria obrazów. W mojej ocenie był to dziwny pomysł, bo nad przyszłą galerią była już działająca inna. Lecz moje myślenie zmienił jej właściciel, który kiedyś przyszedł na budowę i dopytywał się z ciekawością co tu będzie. Gdy dowiedział się, że będzie to kolejna galeria powiedział coś co mnie wtedy totalnie zszokowało a dlatego, ze się ... ucieszył. Powiedział, że będzie super, bo przyjdzie więcej ludzi, i do was i do mnie- jak to ujął. Po zastanowieniu się nie sposób było nie przyznać mu racji.
Może przeczyta mój wpis ktoś z handlujących pod cmentarzem i zrozumie, że większy ruch i przede wszystkim możliwość wyboru przez kupujących, może zwiększyć im obroty. A dlaczego? To już pomyślcie nad tym sami :-)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy