REKLAMA

Forum › Żoliborz

REKLAMA

# Andrzej Andrzejewski

24.02.2024 23:28

Gen. Bogusław Pacek był funkcjonariuszem komunistycznej bezpieki (oficerem WSW), którą w 1943 r. założyli sowieccy okupanci, i która nieprzerwanie aż do 1990 r. brała czynny udział w politycznych represjach i fałszowaniu historii Polski. Powołanie Packa na stanowisko dyrektora Muzeum Wojska Polskiego jest skandalem, wręcz prowokacją!
Tradycja oręża polskiego jest tak wielka i tak stara jak nasza tysiącletnia historia. Są w niej zwycięstwa, są i klęski, ale nie może w niej być zdrady narodowej, którą było WSW -wojskowe komunistyczne sluzby Moskwie. LWP i WSW, do których należał Pacek, formował nasz wróg i najeźdźca Polski Rosja Sowiecka. Taki człowiek powinien dawno usunąć się w cień, a nie pchać się na afisz. Nie stanowi dobrego przykładu dla obecnych żołnierzy, wychowywanych w duchu patriotyzmu, w miłości do ojczyzny, miłości do Polski.
Ten człowiek będzie też dyrektorem Muzeum Katyńskiego (jako części Muzeum Wojska Polskiego), a przecież to WSW prześladowała Polaków za prawdę o Katyniu! Jawna prowokacja i skandal z tą nominacją

# Lucyna Patriotka

24.02.2024 23:47

W jakiś dziwny niezrozumiały sposób wybielono życiorys tego Pana.
Pacek należał do wojskowej komunistycznej bezpieki - był kapitanem w WSW, za wzorową pracę w stanie wojennym wychwalany, odznaczany i awansowany! Służył w pionie prewencji w Oddziale WSW Gdańsk w okresie stanu wojennego co wiązało się z udziałem w działaniach o charakterze represyjnym!
Muzeum Wojska Polskiego i nasze Wojsko Polskie nie zasługuje na tak wielkie upokorzenie, jakim jest nominacja żołnierza WSW na dyrektora Muzeum. Bardzo zły przykład dla polskiej młodzieży!
Macie nas Polaków za ślepych, głuchych i z zanikiem pamięci???
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024