REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Jan

14.07.2015 11:40

Dobry wpis, i co z torami w tym miejscu? Pełnią jeszcze jakąś funkcję?

# mar

14.07.2015 20:15

Ratusz sprawdził kilkadziesiąt umów-zleceń bemowskiego OSiR-u i Centrum Kultury. Wnioski? Bywało, że pieniądze dostawali ludzie, których nikt nie widział. Poszło na to ok. 500 tys. zł.
a tu mroczne królestwo na bemowie o którym gazeta nie informuje ale info, ze afera bemowska się skończyła, już tydzień wisi na głownej

# mar

14.07.2015 20:15

Ratusz sprawdził kilkadziesiąt umów-zleceń bemowskiego OSiR-u i Centrum Kultury. Wnioski? Bywało, że pieniądze dostawali ludzie, których nikt nie widział. Poszło na to ok. 500 tys. zł.
a tu mroczne królestwo na Bemowie o którym gazeta nie informuje ale info, ze afera bemowska się skończyła, już tydzień wisi na głównej

REKLAMA

# mtas

14.07.2015 20:15

Ratusz sprawdził kilkadziesiąt umów-zleceń bemowskiego OSiR-u i Centrum Kultury. Wnioski? Bywało, że pieniądze dostawali ludzie, których nikt nie widział. Poszło na to ok. 500 tys. zł.
a tu mroczne królestwo na bemowie o którym gazeta nie informuje ale info, ze afera bemowska się skończyła, już tydzień wisi na głownej

# Wolazmian

15.07.2015 14:25

Jak widać na zdjęciach, tory są błyszczące, niezardzewiałe, więc COŚ po nich jeździ. Trzeba się zaczaić i złapać.

# GK01

20.08.2015 08:12

Odolany są nawet Mocno eksploatowane, pociągów tam dużo - ja mam wrażenie że artykuł to poczatek kampanii developerów - tyle gruntu na którym można budować nowe biura, osiedla, markety .... ale jak chcemy zmniejszyć ruch samochodów to takie "mroczne królestwa kolejowe" muszą istnieć przy miastach - transport kolejowy jest dużo lepszy niż "TIR-y" na ulicach

REKLAMA

# Ybki

20.08.2015 10:01

#GK01 napisał(a) 20.08.2015 08:12
Odolany są nawet Mocno eksploatowane, pociągów tam dużo - ja mam wrażenie że artykuł to poczatek kampanii developerów - tyle gruntu na którym można budować nowe biura, osiedla, markety .

Markety? A kto tam będzie kupował? Nawet Biedronka na Odolanach ma puste półki, Fort Wola - nikt praktycznie tam nie zagląda, bryndza od lat nawet osiedla na na JK nic nie zmieniły.
Ostatnio widziałem ja za JK paliła się sortownia śmieci i moje pytanie czy na Odolanach są jakieś niedogodności z sąsiedztwem sortowni śmieci chyba sporej z tego co czytałem.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA