REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Mostu Krasińskiego nie będzie

# herox

06.02.2008 14:48

Na prośbę żoliborskich radnych inwestycja zostanie wstrzymana, a
środki pójdą na Euro 2012.
Info w sprawozdaniu z rady Białołęki, gdzie zgłoszono zdanie odrębne:
www.ngp.pl/str/tekst2532.html

# platformers

06.02.2008 17:33

Panie były burmistrzu, proszę się udać do Jarosława K., to człowiek o wielkim autorytecie na pewno pomoże. Jako mieszkaniec Żoliborza, poseł i były premier na pewno będzie się chciał dostać do wszystkich (3) potencjalnych wyborców po lewej stronie Wisły

# Sołtys

07.02.2008 05:49

I jak się chce i ma się normalnych radnych i burmistrza to wszystko można. A nie zwalać wszystko bo to tamci, my nic nie możemy. Możecie tylko tak naprawdę G**** chcecie zrobić. W przypadku linii tramwajowej nikt nie mówi o alternatywnym rozwiązaniu które mogło by powstać bezprobelmowo dla przebudowy grota i modlińskiej. Ale cóż nie wszyscy rozumieją że nie zawsze teoretycznie najprostsze rozwiązania są najłatwiejsze.

REKLAMA

# platformers

09.02.2008 10:03

Sołtysie, w artykule jest napisane o odsunięciu w czasie budowy mostu, a nie jej wstrzymaniu.

# Sołtys

10.02.2008 05:55

Platfusiku u nas idealnie w czasie odsuwają budowę MP. W tym u nas są mistrzami. Tu jest pokazany przykład że samorząd jak chce to może a nie siedzi i biadoli. Mogli tak jak u nas pogadać pokrzyczeć i jak zawsze olać sprawę. Tu masz pokazane że coś osiągnęli nawet to odsunięcie w czasie sporo znaczy. Jeśli uda im się utrzyamć to przesunięcie w czasie do czasu MP i dopiero po to pomyśl sobie że ominie ich przebudowa Grota i wszystko pójdzie MP. Widzisz platfusiku tam są ludzie myślący.

# platformers

11.02.2008 10:35

Jestem pod wrażeniem twojego wywodu Sołtysiku, w przeciwieństwie do heroxa, który jest byłym burmistrzem, ty najwyraźniej jesteś obecnie urzędującym burmistrzem. Zawiązaliście cichy sojusz? Świetnie znasz pokrętny sposób myślenia naszych (bez)radnych.

REKLAMA

# Sołtys

12.02.2008 17:44

Na szczęście nie jestem burmistrzem ani nie byłem nie mam nic wspólnego z całą to polityczną zawieruchą a że znam pewne sytuacje, zdarzenia i papiery wiem również jak działają. A raczej jak nie działają. Niestety będąc poza decyzyjnością można tylko bezradnie patrzeć co pewne osoby wyprawiają.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy