REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Mostu Krasińskiego nie będzie

# herox

06.02.2008 14:48

Na prośbę żoliborskich radnych inwestycja zostanie wstrzymana, a
środki pójdą na Euro 2012.
Info w sprawozdaniu z rady Białołęki, gdzie zgłoszono zdanie odrębne:
www.ngp.pl/str/tekst2532.html

# platformers

06.02.2008 17:33

Panie były burmistrzu, proszę się udać do Jarosława K., to człowiek o wielkim autorytecie na pewno pomoże. Jako mieszkaniec Żoliborza, poseł i były premier na pewno będzie się chciał dostać do wszystkich (3) potencjalnych wyborców po lewej stronie Wisły

# Sołtys

07.02.2008 05:49

I jak się chce i ma się normalnych radnych i burmistrza to wszystko można. A nie zwalać wszystko bo to tamci, my nic nie możemy. Możecie tylko tak naprawdę G**** chcecie zrobić. W przypadku linii tramwajowej nikt nie mówi o alternatywnym rozwiązaniu które mogło by powstać bezprobelmowo dla przebudowy grota i modlińskiej. Ale cóż nie wszyscy rozumieją że nie zawsze teoretycznie najprostsze rozwiązania są najłatwiejsze.

REKLAMA

# platformers

09.02.2008 10:03

Sołtysie, w artykule jest napisane o odsunięciu w czasie budowy mostu, a nie jej wstrzymaniu.

# Sołtys

10.02.2008 05:55

Platfusiku u nas idealnie w czasie odsuwają budowę MP. W tym u nas są mistrzami. Tu jest pokazany przykład że samorząd jak chce to może a nie siedzi i biadoli. Mogli tak jak u nas pogadać pokrzyczeć i jak zawsze olać sprawę. Tu masz pokazane że coś osiągnęli nawet to odsunięcie w czasie sporo znaczy. Jeśli uda im się utrzyamć to przesunięcie w czasie do czasu MP i dopiero po to pomyśl sobie że ominie ich przebudowa Grota i wszystko pójdzie MP. Widzisz platfusiku tam są ludzie myślący.

# platformers

11.02.2008 10:35

Jestem pod wrażeniem twojego wywodu Sołtysiku, w przeciwieństwie do heroxa, który jest byłym burmistrzem, ty najwyraźniej jesteś obecnie urzędującym burmistrzem. Zawiązaliście cichy sojusz? Świetnie znasz pokrętny sposób myślenia naszych (bez)radnych.

REKLAMA

# Sołtys

12.02.2008 17:44

Na szczęście nie jestem burmistrzem ani nie byłem nie mam nic wspólnego z całą to polityczną zawieruchą a że znam pewne sytuacje, zdarzenia i papiery wiem również jak działają. A raczej jak nie działają. Niestety będąc poza decyzyjnością można tylko bezradnie patrzeć co pewne osoby wyprawiają.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024