REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# NetManiak

16.01.2013 09:12

Wlasnie wczoraj dostalem pismo z prokuratury o umorzeniu sledztwa w sprawie wlamania na moj komputer, dzieki ktoremu ktos sobie robil zakupy na allegro w moim imieniu. Na szczescie bardzo szybko wykrylem ten fakt i zglosilem policji, podajac dane skad i o ktorej i w jaki sposob nastapilo wlamanie (jestem programista i znam sie troche na sieci, wiec informacje byly naprawde wnikliwe). Podalem tez namiary, gdzie przestepca zamierza odebrac zakupione towary oraz pod jakim numerem telefonu czeka... Jeden ze sprzedajacych nawet pod ten numer dzwonil po kilku dniach by wyjasnic szczegoly dostawy. Osoba po drugiej stronie przedstawila sie ....moim nazwiskiem! Sobie bezkarnie chodzila mimo zgloszenia jej namiarow na policje kilka dni wczesniej! Serwer z ktorego nastapilo wlamanie do mnie - dzialal jeszcze ponad miesiac, umozliwiajac dalsze wlamywanie sie do kolejnych komputerow... I co? Po trzech miesiacach dostalem informacje, ze sprawa jest umorzona z powodu nie wykrycia sprawcow... Co z tym zrobic? przeciez to jest TOTALNE ZLODZIEJSTWO!!!!!!! Ze strony policji i prokuratury. KRADNA nam podatki, a jedyna praca ktora za te ukradzione pieniadze robia, to wlepianie mandatow za przekraczenie predkosci. Moze ktos mi uprzejmie wyjasni - PO CO NAM takie sluzby?

# Gość

16.01.2013 10:07

@ 16.01.2013 09:12 #NetManiak
Skoro się tak znasz to jak to możliwe, że się do ciebie włamali?

 sienkiek

16.01.2013 15:57

Byłeś NetManiak na komendzie na Tarchominie?
Widziałeś jaki tam jest sprzęt i z jakim trudem aspirant pisze na klawiaturze?
Jak on ma zebrać zeznania, gdy z całej wypowiedzi rozumie tylko twoje imię i nazwisko? jak on ma przekazać dalej ten materiał i nie zrobić z siebie pośmiewiska?
Taka Polska właśnie. Kupiłem Windowsa 7 a po roku okazało się że to pirat.
Jak zgłosiłem to na Policję to za chwilę się okazało, ze pokrzywdzonych jest ponad 100 osób a sklep internetowy gdzie top było kupowane już nie istnieje. Znalazł się jednak właściciel sklepu ale śledztwo umorzyli! Sprzedający sprzedał lipny towar w dobrej wierze i nie może ponieść za to konsekwencji. Kupił windowsa7 po Polsku od Chińczyka i Chińczyk się rozpłynął. Jak chcę to mogę pozwać właściciela cywilnie.

REKLAMA

# Politek

23.01.2013 14:50

Policja nie będzie podcinała sobie gałęzi, na której siedzi. Więcej zgłoszeń, więcej pieniędzy. Większa wykrywalność, mniej kolejnych zgłoszeń mniej pieniędzy.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe